• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 256

13895826 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2202661 13895826 Polecam działki budowlane pod zabudowę bliźniaczą w Szczytnikach. Działka położona w Szczytnikach.Okolica to - nowe tworzące się osiedle domów jednorodzinnych. Bardzo szybki i czytelny wyjazd na S11.Dojechanie do centrum Poznania zamie 20...

Szczytniki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

370 000 PLN (529 zł/m2)

-
-
700 m2
-
13895727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2202465 13895727 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ,7,9 ha Luciny, przeznaczenie w MPZP -rola Działka o powierzchni 7,9 ha , w MPZP - miejscowy planie jest  przeznaczona pod rolę . Zakaz lokalizacji budynków. Teren graniczy z drogą publiczną. Możliwość zakupu mniejszego terenu....

Luciny (Wielkopolskie, gm. Śrem)

3 100 000 PLN (39 zł/m2)

-
-
79900 m2
-
12768273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1080145 12768273 Super położna działka, blisko terenów leśnychPolecam działkę pod zabudową jednorodzinną położoną w Złotkowie gmina Suchy Las. Teren jest objęty MPZP- zabudowa jednorodzinna wolnostojąca i bliźniacza, dopuszcza się nieuciążliwe usługi, wysokość 2 kond...

Złotkowo (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

540 900 PLN (450 zł/m2)

-
-
1202 m2
-
12085108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 531204 12085108 Mamy inne działki w okolicy. Zapytaj!Działka budowlana w malowniczej okolicy. BORKOWIECE Działka budowlana w malowniczej okolicy. W okolicy jeziora Dymaczewskie, Witobelskie, Góreckie. MPZP- zabudowa jednorodzinna, powierzchnia zabudowy do 30%, dwie ...

Borkowice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

270 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
900 m2
-
14129185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 103910 14129185 MALOWNICZA DZIAŁKA BLISKO JEZIORA STRYKOWSKIEGO, teren o powierzchni 4108 mkw, położony w Otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Wyjątkowe wypoczynkowe tereny, blisko jeziora i dziewiczej zieleni. Polecamy pod długoterminową inwestycję.klasyfikac...

Rybojedzko (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

451 880 PLN (110 zł/m2)

-
-
4108 m2
-
13601593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 98422 13601593 Polecam na sprzedaż działkę budowlaną w Szewcach, 6km od Opalenicy, 5km od Buku. DZIAŁKA o powierzchni 864 mkw z szerokim frontem ( ok 58 m) położona we wsi Szewce gmina BUK. Idealna pod dom parterowy z garażem 2 stanowiskowym , lub dom 2 lokalowy.W...

Szewce (Wielkopolskie, gm. Buk)

156 240 PLN (181 zł/m2)

-
-
864 m2
-
13380648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 88569 13380648 Działka inwestycyjna o powierzchni 39 969 mkw położona w Kobylnikach, gmina Rokietnica niedaleko Tarnowa Podgórnego - o powierzchni 4 ha.Nowe warunki zabudowy - w trakcieDziałka posiada WZ z 2009 dla budowy 3 budynków mieszkalnych jednorodzinnych (do...

Kobylniki (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

4 157 000 PLN (104 zł/m2)

-
-
39969 m2
-
13041569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 86857 13041569 Działki siedliskowe pod zabudowę zagrodową typu siedlisko wiejskie, rezydencja, hacjenda, ranczo.Dla terenu został wywołany MPZP. Działki położone są na terenie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego w otoczeniu lasówi jezior. Grunt przeznaczony jest pod...

Pąchy (Wielkopolskie, gm. Miedzichowo)

618 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
10300 m2
-
14674278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25102 14674278 Teren 2453 mkw podzielony na 3 działki !Teren pod zabudowę jednorodzinną położony w Borkowicach koło Mosiny. Działka położona w cichej okolicy miejscowości, z łatwym dojazdem, ok. 5 km od centrum Mosiny. Działka w kształcie prostokąta, Zgodnie z MPZP...

Borkowice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

735 600 PLN (300 zł/m2)

-
-
2452 m2
-
13566676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23395 13566676 Mamy w ofercie też inne powierzchnie , zapytaj !DOPIEWO, WIEŚ LISÓWKI, POWIERZCHNIA 2,83 haNieruchomość gruntowa w części o przeznaczeniu rezydencjonalnym i częścią lasu, położona w urokliwej spokojnej lokalizacji wsi Lisówki. Powierzchnia całości te...

Dopiewo (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

947 100 PLN (33 zł/m2)

-
-
28276 m2
-
12935088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23347 12935088 4- POKOJOWE DOCHODOWE MIESZKANIE, ŁADNA KREMOWA KAMIENICA, UL GŁOGOWSKA, BLISKO PARK WILSONA Mieszkanie mieści się w pięknej kompleksowo wyremontowanej, kamienicy. (elewacja, piony, instalacje, dach, klatka schodowa ok 10 lat temu) LOKALIZACJA idealn...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 090 800 PLN (11 018 zł/m2)

5
1
99 m2
1920
12008760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23307 12008760 DZIAŁKA BUDOWLANA BLISKO JEZIORA, DYMACZEWO NOWE Bardzo Ładnie położona działka budowlana w Dymaczewie Nowym, zaledwie kilkaset metrów od przystani żeglarskiej, przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. W okolicy nowa zabudowa jednorodzin...

Dymaczewo Nowe (Wielkopolskie, gm. Mosina)

350 000 PLN (293 zł/m2)

-
-
1195 m2
-