• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 307

15832123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26754722 15832123 Na sprzedaż segment nowoczesnego budynku dwulokalowego o pow. użytkowej 113,41 m² z działką o pow. ok. 310 m² w Puszczykowie przy ul. Mikołaja Reja!BARDZO WYSOKI STANDARD Prywatność + komfort - taras po zewnętrznej stronie budynku – pełna prywatność...

Puszczykowo (Wielkopolskie, gm. Puszczykowo)

1 290 000 PLN (11 375 zł/m2)

4
1
113.41 m2
2026
15868941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27395189 15868941                  &nbs...

Stara Wiśniewka (Wielkopolskie, gm. Zakrzewo)

690 000 PLN

-
-
10053 m2
-
15863682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dwupoziomowe do aranżacji Września 27254666 15863682 REZERWACJA. Zapraszam na prezentacje mieszkania dwupoziomowego o powierzchni mieszkalnej ok. 54m2 a całkowicie 71,9m2 gdzie w skład wchodzi: mieszkanie, piwnica, dwa pomieszczenia dodatkowe jedno w bryle budynku a drugie w osobnym budynku gospodarczy...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

245 000 PLN (4 537 zł/m2)

2
1
54 m2
1980
15868835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Kleszczewie, gotowy do odbioru! 27391108 15868835 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 103,16m2, oferowany w ramach kolejnego, VI etapu inwestycji deweloperskiej, w miejscowości Kleszczewokoło Poznania.Cała inwestycja składa się z 50 domów w zabudowie szeregowej, zlokalizowana 20km o...

Kleszczewo (Wielkopolskie, gm. Kleszczewo)

589 000 PLN (5 718 zł/m2)

4
-
103 m2
2024
15848734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Winogrady | 2 pokoje 41 m² | Duża sypialnia | 26947415 15848734 Na sprzedaż ustawne mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 41m2 + balkon 4,5m2. Ustawny salon z aneksem i wyjściem na balkon oraz przestronna sypialnia, która ma 13m2. Mieszkanie łatwe do aranżacji doskonale sprawdzi się na użytek ...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

471 127 PLN (11 491 zł/m2)

2
1
41 m2
2026
15868792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z opcją wykończenia pod klucz! 27390603 15868792 Funkcjonalny dom z ogrodemPrzemyślany układ + własny ogród - idealne miejsce do życia lub inwestycji.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukrytych kosztówPodstawowe informacje▪ Powierzchnia użytkowa: 83,67 m²▪ Powie...

Rabowice (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

568 400 PLN (6 848 zł/m2)

4
2
83 m2
-
15868788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ogród 700 m² ★ Elektryczne Rolety ★ Podłogówka ★ 27390600 15868788 Dom z ogrodem 700 m² - gotowy od rękiDuży ogród 700 m², ogrzewanie podłogowe w całym domu oraz pompa ciepła to kluczowe atuty tej nieruchomości.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu.✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukrytych kosztówPodstawowe inform...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

779 000 PLN (8 287 zł/m2)

4
-
94 m2
2025
15676922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23782337 15676922 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż - funkcjonujący biznes. 32 pokoje, 2 sale konferencyjne, basem jacuzzi, 2 x sauna, restauracja, bowling, pub.Telefon: 601789824...

Budzyń (Budzyń) (Wielkopolskie, gm. Budzyń)

10 700 000 PLN (6 625 zł/m2)

1
-
1615 m2
-
15868790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogrodem 700 m² – gotowy od ręki 27390601 15868790 Dom z ogrodem 700 m² - gotowy od rękiDuży, prywatny ogród ok. 700 m², ogrzewanie podłogowe w całym domu oraz pompa ciepła tworzą komfortową i nowoczesną przestrzeń do życia - gotową bez czekania.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu.✔ Bez PCC✔ ...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

779 000 PLN (8 287 zł/m2)

4
-
94 m2
2025
15861399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27206541 15861399 Garaż na sprzedaż - Piła, ul. Kaczorska Na sprzedaż garaż o powierzchni 16,70 m² , zlokalizowany przy ul. Kaczorskiej w Pile (numer 62). Garaż wyposażony jest w instalację elektryczną, co zwiększa jego funkcjonalność i wygodę użytkowan...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

60 000 PLN (3 750 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15310968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15460059 15310968 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA II ETAP - PIŁA ,GÓRNE OSIEDLE WIDOKOWE MIESZKANIE 3 POKOJOWE O POW. 66,39M 2 W STANIE DEWELOPERSKIM (PARTER). WYKOŃCZENIE LOKALI - STAN DEVELOPERSKI - ŚCIANY - TYNKI GIPSOWE, PODŁOGA - POSADZKA C...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

551 037 PLN (8 349 zł/m2)

3
-
66 m2
2025
15305454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15312309 15305454 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA II ETAP - PIŁA ,GÓRNE OSIEDLE WIDOKOWE MIESZKANIE 3 POKOJOWE O POW. 66,1M 2 W STANIE DEWELOPERSKIM (II PIĘTRO). WYKOŃCZENIE LOKALI - STAN DEVELOPERSKI - ŚCIANY - TYNKI GIPSOWE, PODŁOGA - POSADZKA...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

548 630 PLN (7 315 zł/m2)

3
-
75 m2
2025