• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 307

15865615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27303872 15865615 Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziskainformuje, że 1 czerwca 2026 r. o godz. 13:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4 odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości usługowej położonej w Pobiedzis...

Pobiedziska (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

4 097 585 PLN

-
-
13884 m2
-
15865614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27303871 15865614 Burmistrz Miasta i Gminy Pobiedziska informuje, że 1 czerwca 2026 r. o godz. 12:00 w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Pobiedziskach, ul. Kościuszki 4 odbędzie się przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości usługowej położonej w Pobiedzi...

Pobiedziska (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

3 405 424 PLN

-
-
10777 m2
-
15865547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokoje wykończone pod klucz, promocyjna cena! 27303511 15865547 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,32 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej.Mieszkanie wykończone pod klucz.Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone, rzeka Warta. W okolicy liczne skl...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

674 150 PLN (14 045 zł/m2)

2
-
48 m2
2025
15863270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27241990 15863270 Piła - Centrum Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w bloku przy Al. Piastów Idealne mieszkanie gotowe do zamieszkania lub do wynajęcia !!! Dla singla, dla pary, dla seniora !!! Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia 42,4 m.kw. - liczba pokoi...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

249 000 PLN (5 929 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15845899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru! 26871126 15845899 Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru!Elegancka, współczesna inwestycja o wysokim standardzie wykończenia. Kupujesz bez prowizji i podatku PCC, co oznacza realne oszczędności!Kupujesz od dewelopera!Termin realizacji: Oddane do użytku.Infor...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

694 376 PLN (14 774 zł/m2)

1
1
47 m2
2026
15845903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru! 26871122 15845903 Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru!Elegancka, współczesna inwestycja o wysokim standardzie wykończenia. Nowoczesne i Funkcjonalne 3 Pokoje. Kupujesz bez prowizji i podatku PCC, co oznacza realne oszczędności!Kupujesz od dewelopera!Termi...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

992 622 PLN (14 180 zł/m2)

3
1
70 m2
2026
15846649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne mieszkanie z tarasem i ogrodem. 26891835 15846649 Ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej aż 64m2 . Mieszkanie posiada duży salon z aneksem kuchennym 28m2, dwie proporcjonalne sypialnia, a dodatkowo łazienkę i wc. Do mieszkania przynależy taras i ogródek.  Klasyczny ukła...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

722 928 PLN (11 296 zł/m2)

3
1
64 m2
2026
15846648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z balkonem. 26891834 15846648 Na sprzedaż kawalerka z balkonem, położona na 6 piętrze w nowoczesnym budynku z windą. Klasyczny układ pomieszczeń doskonale nada się na użytek własny lub jako inwestycja. osiedle znajduje się zaledwie 3 minuty od przystanku tramwajowego ok 10 min od...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

393 786 PLN (14 064 zł/m2)

1
1
28 m2
2026
15845900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru! 26871128 15845900 Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do odbioru!Elegancka, współczesna inwestycja o wysokim standardzie wykończenia. Kupujesz bez prowizji i podatku PCC, co oznacza realne oszczędności!Kupujesz od dewelopera!Termin realizacji: Oddane do użytku.Infor...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 000 005 PLN (16 394 zł/m2)

3
2
61 m2
2026
15738646 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24909400 15738646 Biuro Osa Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowocześnie urządzone mieszkanie o pow. 60 m² położone we Wrześni przy ul. Słowackiego. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą wybudowanym w 2019 roku.W CENIE MIESZKANIA WIĘKS...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

490 000 PLN (8 167 zł/m2)

3
1
60 m2
2019
15854014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27069334 15854014 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Piła, ul. Dąbrowskiego Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,20 m² , zlokalizowanego na os. Zamość ul. Dąbrowskiego...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

455 000 PLN (9 479 zł/m2)

3
-
48 m2
1980
15734249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24815251 15734249 DOM JEDNORODZINNY, W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W STANIE SUROWYM OTWARTYM + OCIEPLENIE STARA ŁUBIANKA- GM. SZYDŁOWO Istnieje możliwość zakupu drugiej połowy budynku- lustrzane odbicie. Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny w zabudowie bliź...

Stara Łubianka (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

399 000 PLN (3 270 zł/m2)

6
-
122 m2
2025