• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 312

15864798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27273145 15864798 Piła - luksusowy apartament 2-pokojowy w stylowej willi dla wymagających najwyższej jakości Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem położonym w jednej z najbardziej kameralnych i prestiżowych inwestycji w Pile. Nieruchomość znajdu...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

505 000 PLN (12 024 zł/m2)

2
-
42 m2
2022
15866997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje balkon - atrakcyjna lokalizacja 27333047 15866997 Polecam mieszkanie 3-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach.• Mieszkanie od developera.• Oferta lokali z całej inwestycji• Gwarancja atrakcyjnej ceny• Zakup bez PCC i prowizji• Pomoc w finansowaniu zakupu• Opcja wykończenia „pod...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

602 000 PLN (12 286 zł/m2)

3
1
49 m2
2026
15866999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kameralne bloki - duży balkon - Naramowice 27333048 15866999 Polecam 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach.• Mieszkanie od developera.• Oferta lokali z całej inwestycji• Gwarancja atrakcyjnej ceny• Zakup bez PCC i prowizji• Pomoc w finansowaniu zakupu• Opcja wykończenia „pod...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

551 520 PLN (12 256 zł/m2)

3
1
45 m2
2026
15866995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje ogródek - Naramowice - 06.2026 27333046 15866995 Polecam mieszkanie 3-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach.• Mieszkanie od developera.• Oferta lokali z całej inwestycji• Gwarancja atrakcyjnej ceny• Zakup bez PCC i prowizji• Pomoc w finansowaniu zakupu• Opcja wykończenia „pod...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

596 000 PLN (11 245 zł/m2)

3
1
53 m2
2026
15866950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27332539 15866950 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z duszą – 68,4 m², 1 piętro , balkon i kamieniczny charakter. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i doskonale zaprojektowane mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,4 m², położone na 1. piętrze frontowej, ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

855 000 PLN (12 500 zł/m2)

3
-
68.4 m2
1900
15866949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27332538 15866949 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z duszą – 68,4 m², 1 piętro , balkon i kamieniczny charakter. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i doskonale zaprojektowane mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,4 m², położone na 1. piętrze frontowej, ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

855 000 PLN (12 500 zł/m2)

3
-
68.4 m2
1900
15824569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643855 15824569 Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie położone w Poznaniu na Wildzie przy ulicy Kilińskiego.Ulica Kilińskiego uzyskała finansowanie oraz pozwolenie na budowę polegające na rewitalizacji ulicy , czyli wymianie nawierzchni ulicy , wy...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

450 000 PLN (14 516 zł/m2)

2
-
31 m2
1900
15866937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne mieszkanie od zachodu| 3 pok+ balkon. 27331743 15866937 Na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni użytkowej 60m2 z dużym balkonem od strony zachodniej. To mieszkanie wyróżnia się przede wszystkim bardzo dobrym, przemyślanym układem — wszystko jest ustawne i łatwe do urządzenia. Przestronny doskon...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

770 000 PLN (12 833 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15866930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27331738 15866930 Szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie od pierwszego dnia? A może chcesz prowadzić biznes i mieszkać w jednym miejscu?Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego obiektu położonego przy ul. Łaziennej w Mosinie. To propozycja dl...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 295 000 PLN (7 172 zł/m2)

3
-
180.57 m2
2023
15848226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem /44m2. 26935090 15848226 Funkcjonalne i doskonale doświetlone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. Przestronny salon z aneksem kuchennym ( z dwoma dużymi oknami) stanowi serce mieszkania i oferuje bezpośredni dostęp do balkon...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

485 255 PLN (11 029 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15848225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne mieszkanie 45m2 26935089 15848225 Na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni aż 45m2 z tarasem i ogrodem od strony południowej. Salon z aneksem kuchennym ma powierzchnię 24m2 z dodatkowym oknem przy aneksie kuchennym. Dodatkowo ustawna sypialnia i funkcjonalna łazie...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

496 030 PLN (11 023 zł/m2)

2
1
45 m2
2026
15728122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24734072 15728122 Szukasz przestronnego domu w doskonałej lokalizacji, z dużym ogrodem i pełną infrastrukturą w zasięgu ręki?Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę sprzedaży – dom wolnostojący o pow. użytkowej ok. 180 m² położony na zadbanej działce o pow. 899 m² we Wrześni...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

849 000 PLN (4 717 zł/m2)

6
2
180 m2
1970