• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 254

15894899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27950618 15894899 Na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki budowlane w miejscowości Wiekowo (gmina Witkowo, powiat gnieźnieński), zaledwie kilka kroków od Jeziora Niedzięgiel – jednego z najbardziej malowniczych i popularnych jezior w regionie. To idealne miejsce...

Wiekowo (Wielkopolskie, gm. Witkowo)

125 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15882200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27658276 15882200 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-inwestycyjna w Tarnowie Podgórnym.Oferujemy wyjątkową okazję inwestycyjną: działkę budowlano-inwestycyjną o numerze ewidencyjnym 114426, zlokalizowaną przy ul. Poznańskiej 153 w Tarnowie Podgórnym, której ł...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 350 000 PLN

-
-
5495 m2
-
15884948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27714685 15884948 Szukasz domu, który zapewni wygodną przestrzeń dla rodziny i jednocześnie dobrą lokalizację? Ta nieruchomość w Trzemesznie to funkcjonalny i zadbany dom, gotowy do zamieszkania. Dom o powierzchni użytkowej 102,53 m² położony jest na działce o powierz...

Trzemeszno (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

750 000 PLN (7 282 zł/m2)

4
1
103 m2
1985
15858630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27151108 15858630 Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Osiniec. To propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnym otoczeniu, z dala od zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dojazdem.LokalizacjaNieruchomość znajduje się przy Alei D...

Osiniec (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

158 000 PLN

-
-
810 m2
-
15759557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25339964 15759557 Polecamy na sprzedaż urokliwą nieruchomość położoną w niezwykle malowniczym miejscu – w miejscowości Skubarczewo (Wielkopolska), tuż obok jeziora i lasów objętych programem Natura 2000. To wyjątkowa propozycja dla osób, które marzą o życiu w harmonii...

Skubarczewo (Wielkopolskie, gm. Orchowo)

350 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15860868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27185143 15860868 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,2 m², położonego na 3 piętrze w kameralnym, niskim bloku na Osiedlu Jagiellońskim w Gnieźnie. To przestrzeń, która daje możliwości – zarówno do zamieszkania, jak i jako p...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

320 000 PLN (6 639 zł/m2)

3
1
48.2 m2
1980
15894161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27932943 15894161 Wyobraź sobie przestrzeń, w której każdy domownik ma swoje miejsce. Duży stół w kuchni, przestronny salon i pokoje, które można urządzić dokładnie tak, jak potrzebujesz. Bez ścisku, bez kompromisów i z przestrzenią, którą dziś trudno znaleźć w standa...

Dębłowo (Wielkopolskie, gm. Mieleszyn)

350 000 PLN (3 153 zł/m2)

4
1
111 m2
1980
15852337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27028233 15852337 Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1013 m2, położoną w spokojnej i zielonej miejscowości Lubiecz, w gminie Golina, w powiecie konińskim. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, co umożliwia szybkie rozpoczęcie budow...

Lubiecz (Wielkopolskie, gm. Golina)

75 000 PLN

-
-
1013 m2
-
15795435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26095792 15795435 Na sprzedaż działka budowlana z domkiem letniskowym w Wymysłowie – idealna na rekreację! Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 1000 m², w kształcie prostokąta, oznaczoną w miejscowym planie zagospodarowania symbolem MN. To wyjątkowa propozycj...

Wymysłowo (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

300 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15664682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24889078 15664682 Witam serdecznie. Posiadamy w swojej ofercie malowniczo położone działki w samym lesie, we wsi Grubsko, obok Jastrzębska. Jest to oaza ciszy i spokoju, natury i czystego, świeżego powietrza. W okolicy same lasy, w sezonie pełne grzybów. W sąsiedztw...

Grubsko (Wielkopolskie, gm. Nowy Tomyśl)

130 000 PLN (43 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15799317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26185444 15799317 Do zaoferowania grunt inwestycyjno-przemysłowy o łącznej powierzchni 11,34 ha, idealny pod różnego rodzaju działalność gospodarczą.Grunt znajduje się w dogodnej lokalizacji - blisko miasta Kalisz, przy głównej drodze wojewódzkiej nr 470. Sto kilometr...

Ceków-Kolonia (Podzborów) (Wielkopolskie, gm. Ceków-Kolonia)

14 847 073 PLN (131 zł/m2)

-
-
113422 m2
-
15866726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne dla pary, pod wynajem, dla singla 27326843 15866726 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego w podpoznańskich Plewiskach, w spokojnej i dobrze zorganizowanej okolicy. Lokalizacja zapewnia ciszę i kameralną atmosferę, a jednocześnie wygodny dojazd do Poznania.Najważniejs...

Plewiska (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

580 000 PLN (12 609 zł/m2)

2
1
46 m2
2010