• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 266

15294731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15019846 15294731 Polecam do sprzedaży ładną działkę budowlaną na wschód od Poznania położonej w spokojnej miejscowości Skrzetuszewo -leży na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego , między trzema jeziorami: Lednica, Skrzetuszewo Małe i Głębokie o powierz...

Kiszkowo (Wielkopolskie, gm. Kiszkowo)

169 000 PLN (154 zł/m2)

-
-
1100 m2
-
15588703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21938677 15588703 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Rościnno (Wielkopolskie, gm. Skoki)

299 000 PLN (52 zł/m2)

-
-
5800 m2
-
15294738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15019845 15294738 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gustownie wykonanego domu wolnostojącego położonego w spokojnej miejscowości Skrzetuszewo -leży na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego , między trzema jeziorami: Lednica, Skrzetuszewo ...

Łubowo (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

700 000 PLN (4 375 zł/m2)

5
2
160 m2
2024
15862039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27221722 15862039 OFERTA WSTRZYMANA Mieszkanie w Luboniu z Garażem i komórką lokatorską. Polecam bardzo ładne , słoneczne i przestronne mieszkanie składające się z trzech niezależnych pokoi, kuchni , łazienki i korytarza położone w sąsie...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

690 000 PLN (8 846 zł/m2)

3
1
78 m2
2013
15823740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26653188 15823740 Polecam na sprzedaż bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie położone na Poznańskim Piątkowie osiedle Sobieskiego o powierzchni 74m2 na pierwszym piętrze. Lokal składa się z czterech ustawnych i przestrzennych pomieszczeń , trzech nieza...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

648 000 PLN (8 757 zł/m2)

4
1
74 m2
1989
15815402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26609784 15815402 REZERWACJA OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! 511 893 075 Na sprzedaż dom wolnostojący o konstrukcji drewnianej, usytuowany na bardzo dużej działce o powierzchni 3558 m², w spokojnej i dobr...

Kwilcz (Wielkopolskie, gm. Kwilcz)

650 000 PLN (5 909 zł/m2)

4
2
110 m2
2008
15723635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24634663 15723635 Wyjątkowy dom w Puszczykowie ul. Wiosenna. Pow. użytkowa domu 245 m2 , pow. działki 2060 m2 Jeżeli marzysz o połączeniu przestronnego, wygodnego domu z bajkowym ogrodem, w otoczeniu natury i elegancki...

Puszczykowo (Wielkopolskie, gm. Kamieniec)

2 450 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
2
245 m2
2003
15681842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23866355 15681842 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! TEL 511 893 075 Polecam ofertę domu wolnostojącego w spokojnej okolicy ( Tarnowo, gmina Kostrzyn ), a jednocześnie świetnie skomunikowany z Kostrzynem i drogą Krajową 92. 
...

Tarnowo (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

860 000 PLN (7 963 zł/m2)

4
3
108 m2
2008
15582228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21820412 15582228 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Nowy Folwark (Wielkopolskie, gm. Krotoszyn)

149 000 PLN (108 zł/m2)

-
-
1384 m2
-
15870924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27446520 15870924 REZERWACJA Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji.

 ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji ...

Kostrzyn (Wielkopolskie, gm. Kostrzyn)

659 000 PLN (3 362 zł/m2)

4
2
196 m2
1985
15849610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26976170 15849610 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! Tel 511893075 BARDZO ATRAKCYJNY TEREN ! minuta od centrum Nekli Polecam ofertę działki z warunkami zabudowy o pow. 1167 m2 w miejscowości Kokoszki, Gmina Nekla, powiat wrze...

Nekla (Wielkopolskie, gm. Nekla)

95 000 PLN (81 zł/m2)

-
-
1167 m2
-
15583181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21841946 15583181 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Rogoźno (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

189 000 PLN (152 zł/m2)

-
-
1241 m2
-