• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 252

15875250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27527209 15875250 Nie każda nieruchomość daje możliwość stworzenia domu dokładnie według własnej wizji. Ten szeregowiec na Podolanach to propozycja dla osób, które szukają solidnej bazy, doskonałej lokalizacji i przestrzeni, którą można zaprojektować od nowa – bez kom...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

910 000 PLN (4 272 zł/m2)

6
1
213 m2
1979
15875452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527212 15875452 Działka budowlana o pow. 797 m2 (24m33m) usytuowana przy ul. Brzozowej Kalwy. Piękna i spokojna okolica, zaledwie 20 minut od granic Poznania. Szybki i wygodny dojazd do miasta.Bliskość natury - lasy, jezioro Niepruszewskie, jezioro Lusowskie.Świetna...

Kalwy (Wielkopolskie, gm. Buk)

278 153 PLN

-
-
797 m2
-
15875907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527206 15875907 Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 2 337 m², położonej w podpoznańskiej miejscowości Rosnówko.Rosnówko oferuje unikalny balans między sielskim życiem w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego a błyska...

Rosnówko (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

1 499 000 PLN

-
-
2337 m2
-
15875398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527203 15875398 Atrakcyjna działka budowlana w centrum Dopiewca – Znakomita lokalizacja i pełne media! Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 673 m² przy ulicy Kolejowej w Dopiewcu - działka nr 2133. To idealna propo...

Dopiewiec (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

339 000 PLN

-
-
673 m2
-
15897709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28008121 15897709 Polecamy na sprzedaż mieszkania w Wągrowcu!Nieruchomości zlokalizowane w Kamienicy w centrum.W naszej ofercie znajdą Państwo :1) Poddasze (strych) z dużymi możliwościami oraz potencjałem. Są tam 3 pomieszczenia, w tym jedno dwupoziomowe - 108m² -210 ...

Skoki (Wielkopolskie, gm. Skoki)

210 000 PLN (4 941 zł/m2)

2
-
42.5 m2
-
15884948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27714685 15884948 Szukasz domu, który zapewni wygodną przestrzeń dla rodziny i jednocześnie dobrą lokalizację? Ta nieruchomość w Trzemesznie to funkcjonalny i zadbany dom, gotowy do zamieszkania. Dom o powierzchni użytkowej 102,53 m² położony jest na działce o powierz...

Trzemeszno (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

750 000 PLN (7 282 zł/m2)

4
1
103 m2
1985
15781640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25832256 15781640 DOM Z DUSZĄ I KLIMATEM - IDEALNY DLA RODZINY, BLISKO JEZIORA! Jeśli marzysz o domu, w którym od pierwszych chwil czuć ciepło i spokój, a jednocześnie chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż wolnostoj...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

585 000 PLN (3 900 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15841235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26788310 15841235 Polecamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, z ogródkiem blisko centrum!Nieruchomość do remontu, co daje możliwość do wykończenia jej we własnym stylu i według potrzeb.Na 69m2 znajdują się:-3 pokoje,-kuchnia,-łazienka Do mieszkania przynależy piwnica...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

295 000 PLN (4 275 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15884542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27706329 15884542 Polecamy na sprzedaż dom, w idealnej lokalizacji z ogromnym potencjałem!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Września - centrum miasta gdzie wszystkie wygody znajdują się na wyciągnięcie ręki!Na powierzchnię 192 m2 składają się :- 4 pokoje,- prz...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

929 000 PLN (4 839 zł/m2)

4
-
192 m2
1980
15871653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27472927 15871653 Polecamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku!Nieruchomość zlokalizowana na 3 piętrze w miejscowości Witkowo.Na 57,80m2 składają się:- salon - 2 sypialnie - kuchnia - łazienka - toaleta - korytarz.Do mieszkania przynależy piwnica (2,90m2) oraz ...

Witkowo (Wielkopolskie, gm. Witkowo)

329 000 PLN (5 692 zł/m2)

3
-
57.8 m2
-
15860892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27187122 15860892 Zapraszamy do zakupu działki o pow. 822 m2 położonej przy ul. Sytkowskiej. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od Jeziora Rusałka i Lasku Golęcińskiego. Doskonała komunikacja z centrum Poznania:kolej Metropolitalna - 5 minut dziel...

Poznań (Golęcin) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

750 000 PLN

-
-
822 m2
-
15849069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26957757 15849069 Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący w pięknej okolicy!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Lednogóra, oddalona ok. 15 km od Gniezna.Dom o powierzchni 66m2 składa się z:- 3 pokoi,- kuchni,- korytarza, - łazienki.Budynek w stanie dobrym, jednak ...

Lednogóra (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

449 000 PLN (6 803 zł/m2)

3
-
66 m2
-