• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 252

15897690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 28008007 15897690 Przedmiotem oferty jest działka rekreacyjna z możliwością ZABUDOWY CAŁOROCZNEJ o powierzchni 697 m.kw. położona w Głubczynie kSkórki, przy jeziorze WAPIEŃSKIM Działka w prawie własności o powierzchni 0,0697 ha - w kształcie prostokąta -...

Głubczyn (Wielkopolskie, gm. Krajenka)

120 000 PLN

-
-
697 m2
-
15897082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27993755 15897082 Polecamy na sprzedaż dom z potencjałem!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Niewolno - w pobliżu Trzemeszna - około 15 km od Gniezna.Na powierzchnię 123m2 składają się :- salon z balkonem,- 3 pokoje,- łazienka- kuchnia- korytarz- pralniaDom posi...

Niewolno (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

759 000 PLN (6 171 zł/m2)

4
-
123 m2
-
15894573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944622 15894573 Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie!Nieruchomość zlokalizowana w kamienicy na 2 piętrze - w miejscowości Pobiedziska. Na powierzchnię 54,5 m2 składają się:- salon z aneksem kuchennym,- 2 pokoje,- łazienka.Mieszkanie w dobrym stanie, wyposażen...

Pobiedziska (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

399 000 PLN (7 321 zł/m2)

3
-
54.5 m2
-
15753560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gniezno|Pokoje|Inwestycyjne|Booking|Lokalizacja 25198613 15753560 Gotowy produkt inwestycyjny - Pokoje Gościnne „Czarna Owca” Gniezno, Park „Dziekanka”Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość inwestycyjną 240 m2 - funkcjonujące pokoje gościnne „Czarna Owca”, zlokalizowane w samym sercu Gniezna, w zabytkowej will...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 600 000 PLN (6 667 zł/m2)

12
2
240 m2
1908
15882689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27673106 15882689 Atrakcyjne działki budowlana o pow. ok. 1000 m 2 - NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCA KWADRAT prezentuje na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCA gm. Bralin. Nieruchomości znajduje się w odległości ok. 11 km od...

Nowa Wieś Książęca (Wielkopolskie, gm. Bralin)

71 540 PLN

-
-
1022 m2
-
15850416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26996359 15850416 RODZINNY DOM Z PIĘKNYM OGRODEM!!! KWADRAT prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy w Taborze Wielkim. W Bralinie w odległości ok.3 km znajduje się Szkoła Podstawowa, Przedszkole i Żłobek. Dzieci do szkoły i ...

Tabor Wielki (Wielkopolskie, gm. Bralin)

799 000 PLN (5 627 zł/m2)

5
-
142 m2
2008
15850135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26987879 15850135 KWADRAT prezentuje nową, atrakcyjną inwestycję mieszkaniową realizowaną w Kępnie przy ul. Piłsudskiego. To nowoczesne, energooszczędne lokale zaprojektowane z myślą o komforcie, niskich kosztach utrzymania oraz bliskości centrum Kępna. Ideal...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

352 750 PLN (8 399 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15849417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26965576 15849417 Biuro KWADRAT prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Myślniew, gmina Kobyla Góra (woj. wielkopolskie). To idealna propozycja dla osób szukających ucieczki od zgiełku miasta, ceniących spok&o...

Myślniew (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

679 000 PLN (5 105 zł/m2)

4
-
133 m2
1995
15848077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26931537 15848077 DOM Z SAUNĄ + BIZNES! MIESZKAJ I ZARABIAJ! KWADRAT prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy w Mroczeńu. W Mroczeniu znajduje się Zespół Szkół, gdzie mamy Szkołę Postawową oraz Przedsz...

Mroczeń (Wielkopolskie, gm. Baranów)

650 000 PLN (3 110 zł/m2)

9
-
209 m2
1994
15841473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26789905 15841473 Atrakcyjne działki z warunkami zabudowy w Słupi pod Bralinem - blisko do wjazdu na S8 łączna powierzchnia 2171 m2 KWADRAT - Nieruchomości, Kredyty, Ubezpieczenia prezentuje na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane o powierzchni 0,21...

Słupia pod Bralinem (Wielkopolskie, gm. Perzów)

75 880 PLN

-
-
1084 m2
-
15838608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26733284 15838608 Atrakcyjna działka budowlana w Ligocie - blisko zalewu i lasów 0,1604 ha KWADRAT - Pośrednictwo Finansowe prezentuje na sprzedaż wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 0,1604ha , położoną w miejscowości Ligota, gm. Koby...

Ligota (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

140 000 PLN

-
-
1604 m2
-
15757697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25305143 15757697 Mieszkania w centrum Ostrzeszowa ! Oferujemy Państwu mieszkania w bloku przy ul. Przemysłowej w Ostrzeszowie . Lokale położone są na pierwszym piętrze budynku. W ramach inwestycji wydzielone zostały cztery mieszkania w stanie...

Ostrzeszów (Wielkopolskie, gm. Ostrzeszów)

344 582 PLN (6 045 zł/m2)

1
-
57 m2
-