• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na wynajem Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 266

15844186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26823457 15844186 Polecam do najmu 1 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, nieumeblowany, łazienka w płytkach, wyposażona. Kuchnia nieumeblowana. Mieszkanie mieści się n...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
30 m2
1900
15553734 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21055220 15553734 Polecam do wynajęcia biura zlokalizowane w Poznaniu przy ul. Grunwaldzkiej Węgorka. Dostępne biura o pow. od 15 m2 do 24 m2 na I piętrze oraz w przyziemiu. Cześć biur posiada dostęp do wody - zlewy. Doskonała lokalizacja przy ul. Grunwaldzkiej, ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

808 PLN (51 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15306927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15358940 15306927 Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kopanina w Poznaniu, w doskonale skomunikowanej części miasta - Grunwald. Dostępne moduły biurowe:Powierzchnie od 30 m do 300 m, w różnych konfigura...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

18 600 PLN (62 zł/m2)

11
-
300 m2
2022
14996929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 6367420 14996929 Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kopanina w Poznaniu, w doskonale skomunikowanej części miasta - Grunwald. Dostępne moduły biurowe:Powierzchnie od 30 m do 300 m, w różnych konfigura...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 324 PLN (63 zł/m2)

11
-
37 m2
2022
14881564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3891798 14881564 Biura do wynajęcia - Skalar Office Center, Poznań Oferta bez prowizji od Najemcy! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe w nowoczesnym biurowcu klasy A - Skalar Office Center, zlokalizowanym w Poznaniu, u zbiegu ulic Góreckiej i Hetmańskiej. O inw...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 200 PLN (50 zł/m2)

11
-
164 m2
2010
14881582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3891794 14881582 Biura do wynajęcia - Skalar Office Center, Poznań Oferta bez prowizji od Najemcy! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe w nowoczesnym biurowcu klasy A - Skalar Office Center, zlokalizowanym w Poznaniu, u zbiegu ulic Góreckiej i Hetmańskiej. O inw...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

17 750 PLN (50 zł/m2)

11
-
355 m2
2010
14780882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 191041 14780882 Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem komfortowe powierzchnie biurowe zlokalizowane w dzielnicy Nowe Miasto, w okolicach ul. Św. Michała - doskonała lokalizacja z łatwym dojazdem do centrum i głównych arterii miasta. Dostępne powi...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 964 PLN (52 zł/m2)

11
-
57 m2
-
14754305 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 179269 14754305 Biura do wynajęcia - Skalar Office Center, Poznań Oferta bez prowizji od Najemcy! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe w nowoczesnym biurowcu klasy A - Skalar Office Center, zlokalizowanym w Poznaniu, u zbiegu ulic Góreckiej i Hetmańskiej. O inw...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

6 150 PLN (50 zł/m2)

11
-
123 m2
2010
14711624 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 168063 14711624 Oferta bez prowizji od Najemcy ! Polecam na wynajem pow. biurową zlokalizowaną w nowo powstałym kompleksie biurowym Giant Office przy ul. Głogowskiej 151Górki w Poznaniu. Biurowiec klasy A, najnowocześniejsze rozwiązania techniczne Doskonała lokali...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

16 850 PLN (67 zł/m2)

11
-
250 m2
2020
15819218 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny garaż 26650660 15819218 Polecam miejsca parkingowe na os. Ostrówek 10. Miejsca są na wynajem, parking jest zamknięty zaporą, która otwiera się poprzez aplikację. Cena wynajmu jednego miejsca parkingowego to 250zł brutto. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań proszę ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

250 PLN (17 zł/m2)

11
-
15 m2
-
14881581 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3891800 14881581 Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem komfortowe powierzchnie biurowe zlokalizowane w dzielnicy Nowe Miasto, w okolicach ul. Św. Michała - doskonała lokalizacja z łatwym dojazdem do centrum i głównych arterii miasta. Dostępne powi...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 964 PLN (52 zł/m2)

11
-
57 m2
-
14711649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 168076 14711649 Biura do wynajęcia - Poznań, ul. Kopanina Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane w Poznaniu, przy ul. Kopanina - w dobrze skomunikowanej części miasta (dzielnica Grunwald). Dostępne powierzchnie: ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 960 PLN (40 zł/m2)

11
-
99 m2
-