• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na wynajem Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 266

14711637 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 168073 14711637 Oferta bez prowizji od Najemcy ! Polecam na wynajem pow. biurową zlokalizowaną w Okrąglaku w centrum Poznania. Okrąglak jeden z najbardziej znanych budynków w Poznaniu. Zabytkowy budynek po kapitalnym remoncie przekształcony na najwyższej jakości b...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

17 856 PLN (72 zł/m2)

11
-
248 m2
-
14711646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 168071 14711646 Biura do wynajęcia - Poznań, ul. Kopanina Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane w Poznaniu, przy ul. Kopanina - w dobrze skomunikowanej części miasta (dzielnica Grunwald). Dostępne powierzchnie: ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 064 PLN (40 zł/m2)

11
-
76 m2
-
14711638 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 168068 14711638 Oferta bez prowizji od Najemcy ! Polecam na wynajem pow. biurową zlokalizowaną w Okrąglaku w centrum Poznania. Okrąglak jeden z najbardziej znanych budynków w Poznaniu. Zabytkowy budynek po kapitalnym remoncie przekształcony na najwyższej jakości b...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

26 928 PLN (72 zł/m2)

11
-
374 m2
-
14179619 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 105041 14179619 Biura do wynajęcia - Poznań, ul. Kopanina Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane w Poznaniu, przy ul. Kopanina - w dobrze skomunikowanej części miasta (dzielnica Grunwald). Dostępne powierzchnie: ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (40 zł/m2)

11
-
70 m2
-
15801651 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26245685 15801651 NA WYNAJEM EKSKLUZYWNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z LOGGIĄ W PRESTIŻOWEJ INWESTYCJI MODENA PRZY UL. JACKOWSKIEGONowe, luksusowo wykończone, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 75 m², położone na 1. piętrze w jednej z najbardziej prestiżowych i...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 900 PLN (65 zł/m2)

3
-
75 m2
2025
15860893 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27187123 15860893 BEZ PROWIZJI DLA POŚREDNIKA!Szukasz 2-pokojowego mieszkania na wynajem w Poznaniu? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!Prezentujemy w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku na osiedlu Bolesława Śmiałego w Poznaniu.Mieszkanie...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 950 PLN (63 zł/m2)

2
1
31.2 m2
1980
15884413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27701805 15884413 WOLNE OD KWIETNIA! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego i w pełni umeblowanego mieszkania, usytuowanego na ulicy prowadzącej prosto do Centrum miasta i do dworca, ul. Przemysłowej na Wildzie, na rogu Spychalskiego. To wyjątkowa ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (56 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
15864810 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27274209 15864810 0% prowizji dla najemcy, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa wynajmujący. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam do najmu lokal - open space- o powierzchni 204,3 m2, który może być przeznaczony na usługi lub biuro. Lokal zn...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

10 010 PLN (49 zł/m2)

11
-
204 m2
2012
15859585 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27170744 15859585 0% prowizji dla najemcy, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa wynajmujący. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam do najmu lokal, który może być przeznaczony pod lekką gastronomię typu kawiarnia czy śniadaniownia. Może być rów...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 641 PLN (50 zł/m2)

11
-
33 m2
-
15867869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27355104 15867869 0% prowizji dla najemcy, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa wynajmujący. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam do najmu lokal - open space- o powierzchni 41,27 m2, który może być przeznaczony na usługi lub biuro. Lokal zn...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 022 PLN (49 zł/m2)

11
-
41 m2
2012
15856752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27105466 15856752 OPISZamieszkaj w spokojnej i zielonej części Poznania, w pobliżu kampusu UAM oraz terenów rekreacyjnych. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania, położonego w kameralnej zabudowie niskich bloków na zam...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (40 zł/m2)

2
1
50 m2
2004
15883755 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675700 15883755 Członkostwo Office — elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus City Centre*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają charakte...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

539 PLN (67 zł/m2)

11
-
8 m2
-