• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na wynajem Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 266

15844972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26847453 15844972 PRZESTRONNY NA PARTERZE Z PARKINGIEM Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni całkowitej 111 m2.Lokal znajduje się w biurowcu na parterze, składa się na niego 1 pomieszczenie. Budynek wybudowany w 1990r. Stan techniczny lokalu - do wprowadzenia, st...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 950 PLN (45 zł/m2)

11
-
111 m2
1990
15815882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26629243 15815882 Do wynajęcia 2 - pokojowe, jasne, ciche i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 50,5 m², położone na poznańskim Łazarzu przy ul. Emilii Sczanieckiej. Lokal jest świeżo po remoncie, urządzony w nowoczesnym stylu z dbałością o detale i z użyciem ...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (59 zł/m2)

2
1
50.5 m2
2007
15752257 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25155854 15752257 Na WYNAJEM przestronne i słoneczne mieszkanie na os. Władysława Jagiełły na poznańskim Piątkowie, które czeka na nowych mieszkańców. Znajdujące się na 3 piętrze ( w niskim bloku) 53-metrowe mieszkanie składa się z bardzo dużego salonu ( 24 m2) z wyj...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (47 zł/m2)

2
1
53 m2
1993
15821891 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26610534 15821891 Polecam ofertę wynajmu mieszkania położonego w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych Cytadela , usytuowanego w kompleksie nowych budynków przy ulicy Kutrzeby. Mieszkanie jest ciche, zadbane wyposażone w zabudowę kuchenną i pełne AGD , pralk...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 900 PLN (58 zł/m2)

2
1
50 m2
2017
15831394 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26693613 15831394 Lokal o powierzchni 110 mkw w pełni przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej np. jako gabinet kosmetyczny, biuro, sklep ,usługi.. , położony jest na Starołęce na parterze z wejściem od ulicy oraz z parkingiem na 5 samochodów przed lokal...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 500 PLN (50 zł/m2)

3
-
110 m2
-
15365819 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16913857 15365819 Komfortowy apartament zlokalizowany w zrewitalizowanej kamienicy w pobliżu Starego Rynku. Dobry dostęp do komunikacji miejskiej, w otoczeniu sklepy, restauracje, katedra oraz rekreacyjne tereny rzeki Warty.Na powierzchnię 84 m2 apartamentu składają s...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 800 PLN (57 zł/m2)

2
-
84 m2
2012
15815224 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26643908 15815224 Najemca nie płaci prowizji. Przy tej ofercie wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości Polecam zapoznanie się z ofertą najmu powierzchni magazynowej położonej na poznańskich Smochowicach ul. Międzyzdrojska 14. Obiekt o łącznej powierzchni...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 500 PLN (21 zł/m2)

11
-
170 m2
2019
15814321 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26643851 15814321 Uwaga! Mieszkanie nie jest adresowane do STUDENTÓWSTUDENTEK!Przedmiotem najmu jest bardzo ładne, nigdy nie zamieszkałe, 2-pokojowe mieszkanie położone na III piętrze w niskim, nowym budynku z windą, przy ul. Błażeja 9C w Poznaniu (podzielnica: Naramo...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (54 zł/m2)

2
-
42.49 m2
2025
15823604 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26643854 15823604 Przedmiotem najmu jest 2-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 48,3 m2, położony na pierwszym piętrze w niskim budynku (z windą) z 2008 r. przy ul. Grunwaldzkiej 224 w Poznaniu.Budynek jest korzystnie usytuowany, w odległości 150 m przyst...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (46 zł/m2)

2
-
48.3 m2
2008
15812337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26484880 15812337 MIESZKANIEREZERWACJA Do wynajęcia piękna kawalerka z osobną sypialnią i balkonem w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Więrzbięcice 31. Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie, komfortowo i w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania. Ś...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (76 zł/m2)

2
1
31.64 m2
1910
15711971 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24413237 15711971 MIESZKANIE PRZY ULICY LWOWSKIEJ, 51 M2, WIDOK NA JEZIORO MALTA - wynajemŚniadanie z widokiem na jezioro? Zależy Ci na komforcie, dobrej lokalizacji, wysokim standardzie? Sprawdź czy to mieszkanie czeka właśnie na Ciebie! LOKALIZACJA Ulica Lwowska (d...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (59 zł/m2)

2
1
51 m2
2019
15815153 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26625495 15815153 Wilda- 2 jasne pokoje na wynajem, świetna lokalizacjaUMEBLOWANE, jasne oraz przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 na wynajem na ulicy Kosińskiego położone w świetnej lokalizacji.MIESZKANIE:Dobrze doświetlone, jasne z balkonem od str...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 750 PLN (59 zł/m2)

2
1
47 m2
2012