• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na wynajem Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 266

15872205 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27488456 15872205 Na wynajem mieszkanie ul.Milczańska w Poznaniu , umeblowane , dwa pokoje z balkonem. Do wynajęcia od zaraz.Podstawowe informacje:• powierzchnia ok. 42,41m2• I piętro , niski blok 3-piętrowy• 2 pokoje• osiedle w niskiej zabudowie, • dostępne od razu...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (59 zł/m2)

2
-
42.41 m2
2000
15888769 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27824482 15888769 UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGODo wynajęcia komfortowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem.2 piętro w bloku z 2 windami.Możliwość korzystania z piwnicy i dodatkowej skrytki ponad 4 m2 - cenie czynszu najmu.Dodatkowo możliwość wynajęcia miejsca postojowego na ...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (45 zł/m2)

3
1
61.6 m2
-
15895253 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27961701 15895253 Polecam do najmu 2 pokojowe mieszkanie w nowym niskim budynku przy ulicy Leśnych Skrzatów w Poznaniu.Mieszkanie wolne od 01.07.2026r.Mieszkanie składa się z:- pokoju dziennego z aneksem kuchennym, z wyjściem na ogródek,- sypialni z wyjściem na ogróde...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 250 PLN (58 zł/m2)

2
1
38.6 m2
2024
15839102 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26738587 15839102 !!! UWAGA !!! ; ;OFERTA ZAREZERWOWANA !!! Przedstawiam Państwu urokliwe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców! Metraż wynosi 33,39 m, a lokal znajduje się na 4. piętrze elega...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 900 PLN (58 zł/m2)

2
1
33 m2
1960
15878334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27594102 15878334 Nowoczesna przestrzeń dla Twojego biznesu! Szukasz miejsca, które podkreśli profesjonalizm Twojej firmy i zapewni komfort pracy? Ten lokal spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy na wynajem funkcjonalny lokal biurowyusługowy o powierzchni ...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 500 PLN (51 zł/m2)

11
-
107 m2
2011
15887096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777245 15887096 Brak prowizji dla biura nieruchomości. Przy tej ofercie wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Polecam zapoznanie się z ofertą najmu niezwykle klimatycznego i przestronnego mieszkania (świeżo po remoncie) położonego na poznańskim Łazar...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (49 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15885392 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27728530 15885392 Zamieszkaj przy samej Warcie - komfort, natura i prestiż w jednym miejscu! Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury? Ta oferta jest dla Ciebie. Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartame...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (53 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15896060 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27966275 15896060 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Poznania – ul. PodgórnaNa wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52, m², położone na 1. piętrze klimatycznej kamienicy z cegły z lat 60., w jednej z najlepszych lokalizacji w centrum Poznani...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (48 zł/m2)

2
1
52 m2
1960
15890128 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27871896 15890128 Polecamy komfortowe i stylowo urządzone mieszkanie na wynajem w apartamentowcu przy ul. Bukowskiej 18 w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 44,14 m² znajduje się na III piętrze i zostało wykończone z dbałością o każdy detal. Jasne wnętrza, ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 200 PLN (73 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15822861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26636058 15822861 BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Poznań, ul. Druskienicka 810 Moduł magazynowy (538 m2), wraz z zapleczem biurowym oraz sanitarnym (117m2), o łącznej powierzchni 655 m2 w budynku o konstrukcji żelbetowej. Dostęp do powierzchni...

Poznań (Jeżyce), Druskienicka

13 106 PLN (20 zł/m2)

1
-
655 m2
-
15857735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27133080 15857735 BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Poznań, ul. Druskienicka 810 Powierzchnia magazynowa 170 m2 w jednokondygnacyjnym budynku o konstrukcji stalowej typu wiata. Dostęp do powierzchni z poziomu 0. Wysokość 3,4 m. Brama typu roleta...

Poznań (Jeżyce), Druskienicka

2 643 PLN (16 zł/m2)

1
-
170 m2
-
15630884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22860951 15630884 BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Poznań, ul. Druskienicka 810. Powierzchnia biurowa 35,2 m2 zlokalizowana na II piętrze w dwupiętrowym biurowcu usytuowanym na terenie bazy magazynowej. Nieruchomość jest w pełni ogrodzona, chro...

Poznań (Jeżyce), Druskienicka

1 127 PLN (32 zł/m2)

1
-
35 m2
-