• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na wynajem Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 266

15857911 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27135068 15857911 BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Poznań, ul. Druskienicka 810. Powierzchnia biurowa 16,3 m2 usytuowana na II piętrze w dwupiętrowym biurowcu zlokalizowanym na terenie bazy magazynowej. Wysokość powierzchni 2,75 m. Wykładzina z...

Poznań (Jeżyce), Druskienicka

522 PLN (33 zł/m2)

1
-
16 m2
-
15860317 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27182443 15860317 Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie na Grunwaldzie, jednej z najlepiej skomunikowanych i atrakcyjnych dzielnic Poznania. W pobliżu znajduje się bogata infrastruktura - sklepy, restauracje, tereny zielone oraz przystanki komunikacji miejskiej ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 350 PLN (49 zł/m2)

2
-
48 m2
1970
15894949 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27952907 15894949 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIokal usługowy 114,14 m² Parter Wejście z poziomu ulicy Nowa Sienna – Tylne Chwaliszewo, PoznańBezpośrednio od właściciela – brak prowizjiDo wynajęcia przestronny lokal usługowy na parterze w prestiżowym, nagra...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

6 990 PLN (61 zł/m2)

4
-
114 m2
-
15891084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27885899 15891084 PRESTIŻOWE HQ GABINETY BIURA 287 m² POZNAŃ WINOGRADYSzukasz przestrzeni, która natychmiast zbuduje autorytet Twojej marki? Odkryj modernistyczną perłę architektury na Winogradach. To idealny adres na reprezentacyjne biuro korporacyjne, kancelarię ...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

21 525 PLN (75 zł/m2)

11
-
287 m2
2021
15761357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25381024 15761357 Mamy ciekawą propozycję dla osób które chcą mieszkać w atrakcyjnej lokalizacji Poznania  i jednocześnie mieć biuro pod ręką lub prowadzić tam firmę. Do wynajęcia jest lokal o powierzchni 64m2. Lokal wyposażony jest w aneks kuchenny i łazienkę. Szczeg...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 225 PLN (50 zł/m2)

2
1
64 m2
2011
15889045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27842374 15889045 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – ul. Kasprzaka 3a.Oferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,09 m2, składającej się z dwóch pokoi (12,8 m² oraz 19,1 m²), oddzielnej kuchni (8,7 m²) oraz łazienki (3 m²).Kuchnia wyposażona jest w k...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 600 PLN (52 zł/m2)

2
1
50.09 m2
1955
15838857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26732961 15838857 POLECAM NA WYNAJEM KOMFORTOWY APARTAMENT W SUPER LOKALIZACJI PRZY UL. BUŁGARSKA 59 W POZNANIU (BUDYNEK NOWY) NIE MA OPŁAT ZA POŚREDNICTWO ! OPIS MIESZKANIA: Apartament 2 pokojowy o powierzchni 49 m2 położony na 11 piętrze, w szesnastopiętrowym budynk...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 600 PLN (53 zł/m2)

2
1
49 m2
2020
15865319 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27293904 15865319 OPISZapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem przy ul. Zawady w Poznaniu. Lokal o powierzchni 50 m2 składa się z: korytarza, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Z pokoju dziennego prowadzi wyjście na duży ba...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (48 zł/m2)

2
1
50 m2
-
15882009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27654575 15882009 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferuję do wynajęcia samodzielny lokal biurowy o łącznej powierzchni ok. 183 m²na parterze, zlokalizowany w Poznaniu, ul. Starołęcka 42d, w sąsiedztwie pętli tramwajowej.W lokalu znajduje się 7 biur-wentyl...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

12 605 PLN (69 zł/m2)

7
-
183 m2
-
15893237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27905037 15893237 M I E S Z K A N I E Zapraszamy do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu, który został przedstawiony w najnowszym magazynie z branży architektury i wnętrz: Świat rezydencji. Mieszkanie o powierzchni 73,24m² znajduje się na 14. piętrze w prestiżowym bud...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 000 PLN (68 zł/m2)

2
2
73.24 m2
2023
15847637 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26921486 15847637 Do wprowadzenia od zaraz. B ez czynszu do administracji. Kawalerka, WildaDębiec (blisko tramwaju i autobusu). Przystanek tramwajowy: "Wspólna" W cenie najmu: Internet (Orange), możliwość korzystania ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 700 PLN (71 zł/m2)

1
-
24 m2
2016
15870679 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27437766 15870679 Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z klimatyzacją położone w klimatycznej kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznań – na Jeżycach.Mieszkanie zachwyca swoim charakterem oraz funkcjonalnym układem. Na pierwszym poziomie zna...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (47 zł/m2)

2
-
60 m2
2021