• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na wynajem Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 266

15547637 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20892486 15547637 Jeśli chcesz wynająć wygodne 2 pokoje z balkonem to zapraszam Cię do zapoznania się z tą właśnie ofertą. Zamieszkaj w sercu poznańskich Winograd na ul. Serbskiej, w niewielkiej odległości od terenów zielonych i rekreacyjnych a także blisko wszelkich ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (53 zł/m2)

2
1
47 m2
2004
15885666 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27736655 15885666 ;Polecam do wynajęcia pokój ok. 18 m2 w mieszkaniu 4 pokojowym zlokalizowanym w samym centrum Jeżyc przy u. Sienkiewicza 14. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze kamienicy i składa się z 4 pokoi, dwóch łazienek z prysznicami oraz kuchni i balkonu. ...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 450 PLN (81 zł/m2)

11
-
18 m2
1950
15886463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie Poznań ul. Polanka 16A, 3-pok. 27757575 15886463 Polecam na wynajem trzypokojowe mieszkanie w Poznaniu przy ul. Polanka 16A, z przeznaczeniem dla pracowników. Można je również łatwo przekształcić w lokal użytkowy. Mieszkanie znajduje się w trzypiętrowym bloku w nowszym budownictwie, na wysokim part...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), ul. Polanka

2 700 PLN (35 zł/m2)

3
1
78 m2
-
12564990 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 874969 12564990 Polecam do wynajęcia komfortowe mieszkanie w nowym, kameralnym zespole mieszkaniowym zbudowanym przez SJM Apartments Sp‎ przy ul. Bułgarskiej 59 w dzielnicy Grunwald. Mieszkanie o powierzchni 39,9 m2 składa się z 2 przestronnych pokoi, aneksu kuche...

Poznań (Marcelin) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (63 zł/m2)

2
1
40 m2
2018
15885345 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27725227 15885345 Apartament 3 pokoje, idealnie przemyślane mieszkanie z dwoma tarasami do wynajęcia od zaraz!Usytuowane na drugim piętrze w nowoczesnym budynku (nowa inwestycja ECHO Investment) na ul. Sowińskiego na Grunwaldzie.ATUTY:• przestronne;• wyposażona kuchni...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 500 PLN (55 zł/m2)

3
-
64 m2
2018
15885667 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny garaż 27736654 15885667 Polecam do wynajęcia miejsce postojowe nr 177 położone w hali garażowej w budynku przy ul. Krańcowej 56 w Poznaniu. Miejsce dostępne od zaraz,. Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi ofert...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

250 PLN (16 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15793866 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26050280 15793866 Oferta bez prowizji od Najemcy ! Polecam na wynajem powierzchnię biurową zlokalizowaną w pięknej kamienicy w Poznaniu przy ul. Garbary 67-67A (narożnik z Wielką). Przedmiotowa pow. do wynajęcia to 428 m2 i znajduje się na II piętrze kamienicy. W...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

21 400 PLN (50 zł/m2)

11
-
428 m2
1920
14996911 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 6367422 14996911 Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kopanina w Poznaniu, w doskonale skomunikowanej części miasta - Grunwald. Dostępne moduły biurowe:Powierzchnie od 30 m do 300 m, w różnych konfigura...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 152 PLN (63 zł/m2)

11
-
50 m2
2022
14996916 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 6367419 14996916 Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem komfortowe powierzchnie biurowe zlokalizowane w dzielnicy Nowe Miasto, w okolicach ul. Św. Michała - doskonała lokalizacja z łatwym dojazdem do centrum i głównych arterii miasta. Dostępne powi...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 080 PLN (52 zł/m2)

11
-
40 m2
-
14970888 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 5852545 14970888 Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kopanina w Poznaniu, w doskonale skomunikowanej części miasta - Grunwald. Dostępne moduły biurowe:Powierzchnie od 30 m do 300 m, w różnych konfigura...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 100 PLN (62 zł/m2)

11
-
50 m2
2022
14970889 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 5852543 14970889 Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kopanina w Poznaniu, w doskonale skomunikowanej części miasta - Grunwald. Dostępne moduły biurowe:Powierzchnie od 30 m do 300 m, w różnych konfigura...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

6 200 PLN (62 zł/m2)

11
-
100 m2
2022
14970882 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 5852540 14970882 Oferta bez prowizji za pośrednictwo! Polecam na wynajem powierzchnie biurowe zlokalizowane przy ul. Kopanina w Poznaniu, w doskonale skomunikowanej części miasta - Grunwald. Dostępne moduły biurowe:Powierzchnie od 30 m do 300 m, w różnych konfigura...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

18 600 PLN (62 zł/m2)

11
-
300 m2
2022