• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na wynajem Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 266

15846388 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26884633 15846388 najładniejsze mieszkanie w Poznaniu :)  Jeżyce - Goplana - ul. Św.Wawrzyńca 13  wyjątkowy apartament z miejscem postojowym oraz pom, gospodarczym  powierzchnia 43 m2 : salon , otwarta kuchnia , sypialnia , łazienka , taras ,  miejsce postojowe w hali...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (63 zł/m2)

2
1
43 m2
2026
13842742 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 2147117 13842742 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA BEZPOŚREDNIA!!!Dzień dobryPrzedstawiam do wynajęcia Apartament który znajduje się w: PLEWISKACH PRZY ULICY FABIANOWSKIEJ 76 Oferta ekskluzywnego i bardzo komfortowego apartamentu wykonanego z wysoki...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 500 PLN (32 zł/m2)

5
-
140 m2
2013
15877514 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27571120 15877514 Na wynajem plac o powierzchni ok. 1400m2 wraz z pawilonem biurowo-socjalnym (28m2), zlokalizowany na terenie obiektu produkcyjno- magazynowego przy ul. Starołęckiej. Do wynajęcia od sierpnia ( termin do uzgodnienia). Teren posesji zagos...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

6 999 PLN (5 zł/m2)

11
-
1400 m2
-
15878283 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka budowlana 27592262 15878283 Na wynajem plac o powierzchni ok. 1400m2 wraz z pawilonem biurowo-socjalnym (28m2), zlokalizowany na terenie obiektu produkcyjno- magazynowego przy ul. Starołęckiej. Do wynajęcia od sierpnia (termin do uzgodnienia). Teren posesji zagosp...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

6 999 PLN

-
-
1400 m2
-
15888121 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27803169 15888121 Polecam do najmu 1 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, umeblowany, łazienka w płytkach, wyposażona. Kuchnia umeblowana. Mieszkanie mieści się na 4 pi...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (44 zł/m2)

1
-
45 m2
1900
15888120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27803168 15888120 Polecam do wynajęcia rewelacyjny lokal  w centrum Poznania ul. E. Sczanieckiej 1 - jest to narożnik skrzyżowania ulicy GłogowskiejSczanieckiej Lokal ten dzięki swoim możliwościom adaptacyjnym można dostosować niemalże do każdej działalności usługowej...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 700 PLN (53 zł/m2)

4
-
70 m2
1900
15888122 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27803167 15888122 Polecam do wynajęcia rewelacyjny lokal biurowy w centrum Poznania ul. E. Sczanieckiej 1A Lokal składa się z dwóch pomieszczeń przeznaczonych na działalność, pokoju socjalnego oraz łazienki  Koszt najmu: Czynsz 2400,00PLN miesięcznie + Vat  Dodatkowo ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (52 zł/m2)

4
-
46 m2
1900
15888119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27803166 15888119 Polecam do najmu 3 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, umeblowany, łazienka w kafelkach, wyposażona. Kuchnia umeblowana. Mieszkanie mieści się na 3 p...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
50 m2
1900
15692019 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24033124 15692019 NA WYNAJEM URZĄDZONE MIESZKANIE NA PARTERZE W PRESTIŻOWYM OBIEKCIE CITY PARK NA GRUNWALDZIE W POZNANIUFunkcjonalne, przestrzenne mieszkanie do wynajęcia od zaraz!Usytuowane na parterze w budynku w City Parku tuż przy Arenie.Mieszkańcy City Park mają ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 400 PLN (74 zł/m2)

2
-
59.44 m2
2009
15881547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27638078 15881547 Kawalerka z oddzielną kuchnią, balkonem, funkcjonalna i gustownie urządzona, ul. Dojazd 2. Rejon: SołaczJeżycePoznań. Dostępne od zaraz Kontakt do opiekuna oferty - prezentacje: nr tel. 668 123 212 Idealne mieszkanie dla pary lu...

Poznań (Sołacz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (71 zł/m2)

1
-
28 m2
2019
15849996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26985115 15849996 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia najtańsza forma własnego biura do pracy - prywatne biurko PREMIUM, w nowym kameralnym coworkingu w Poznaniu.Do Twojej dyspozycji oddajemy świeżo wyremontowany hard LOFT - Kotłownia Coworking. Budynek...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

600 PLN (50 zł/m2)

1
-
12 m2
-
15887104 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Zieliniec 3 pokoje parking komórka lokatorska 27777172 15887104 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania w unikalnym, poznańskim kompleksie mieszkaniowo-rekreacyjny - Młyn nad Cybiną. To wysokiej klasy budynek, który zdecydowanie zapewnia komfort codziennego życia. Dzię...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 500 PLN (58 zł/m2)

3
1
60 m2
2019