• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 566

15889349 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27847631 15889349 Mieszkanie do wynajęcia Centrum Piły 1 pokój o pow. 28,4 m 2 , VIII piętro, balkon NAJEM OKAZJONALNY!!! NA WYNAJEM mieszkanie zadbane, słoneczne w bardzo dobrej lokalizacji ul. Wodna. Mieszkanie o pow. 28,4 m2 położone jest na V...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 400 PLN (50 zł/m2)

1
-
28 m2
-
15877213 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27562881 15877213 rezerwacja oferty !!! Osiedle Nowe Wróblewo koło Kostrzyna - doskonała lokalizacja : 20 ;min ;Poznań i Rataje ; 12 ;min ;Swarzędz ; 26 ;min ;Gniezno 15 min - Park Krajobrazowy Promno z kilkoma rezerwatami przyrody, przez które wiedzie Piastowski Trak...

Wróblewo (Wielkopolskie, gm. Kostrzyn)

4 499 PLN (47 zł/m2)

4
2
95 m2
2022
15846770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26893181 15846770 Poznań , Rataje , ul. Milczańska ( BUDIMEX ) duża kawalerka , o pow. 36,10 m2 , położona w niskim bloku z cegły , II piętro , balkon , meble , pralka , lodówka , cena najmu : 1850 zł plus  eksploatacja ok 750 złm-c oraz energia elektryczna  kaucja z...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 850 PLN (51 zł/m2)

1
1
36 m2
2005
15877214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27562883 15877214 rezerwacja oferty !!! Osiedle Nowe Wróblewo koło Kostrzyna - doskonała lokalizacja : 20 ;min ;Poznań i Rataje ; 12 ;min ;Swarzędz ; 26 ;min ;Gniezno 15 min - Park Krajobrazowy Promno z kilkoma rezerwatami przyrody, przez które wiedzie Piastowski Trak...

Wróblewo (Wielkopolskie, gm. Kostrzyn)

4 499 PLN (47 zł/m2)

4
2
95 m2
2022
15889078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27842723 15889078 OPISZapraszamy do wynajmu przytulnej kawalerki o powierzchni 14 m², zlokalizowanej w zabytkowej kamienicy przy Placu Bernardyńskim, w samym sercu Poznania. To idealne miejsce dla studenta, który rozpoczyna swoją ścieżkę edukacyjną w naszym mieście. M...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 200 PLN (86 zł/m2)

1
1
14 m2
-
15889023 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27841952 15889023 Polecam na wynajem niezwykle klimatyczne mieszkanie zlokalizowane na poznańskiej Wildzie- ul. Wierzbięcice 30a w rewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze z windą. Na powierzchnię 25 m2 składają się: -salon z aneksem kuchennym...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (80 zł/m2)

1
1
25 m2
-
15887834 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27795384 15887834 MIESZKANIE 2-POKOJOWE DO WYNAJĘCIA Wągrowiec ulica Wegnera. wolne od 01.06.2026r. Przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w nowym bloku z windą. Niskie koszty utrzymania, blok ocieplony, zamontowane rolety zewnętr...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

1 600 PLN (48 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15883743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675640 15883743 Zapraszam do wynajmu kawalerki z ogródkiem w apartamentowcu ESENCJA przy ul. Garbary 104 . Rejon: Garbary, Śródka. W bliskiej odległości Parku Cytadela, rzeki Warty, Starego Rynku. Do wynajmu obligatoryjnie z miejscem postojowym w podziemnej...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (69 zł/m2)

1
-
29 m2
2021
15524860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 20495700 15524860 Biuro Invest Home Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą dzierżawy gruntu:Działka - numer ewidencyjny48824 o pow. 1749 m2 przy ulicy Armii Poznań we Wrześni.Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrze...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

4 000 PLN

-
-
1749 m2
-
15888747 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27823333 15888747 Do wynajęcia pokój w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla osób studiujących lub pracujących. Nowy Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości ! Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest w nowoczesnym stylu oraz w  meble: sofę rozkładaną ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 100 PLN (100 zł/m2)

11
-
11 m2
1983
15888751 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27823329 15888751 Do wynajęcia pokój w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla pary lub singla osób studiujących lub pracujących. Nowy Najemca nie płaci prowizji dla biura nieruchomości ! Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest w nowoczesnym stylu oraz w nowe meb...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 100 PLN (69 zł/m2)

1
-
16 m2
1983
15888748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27823325 15888748 Do wynajęcia pokój w domu przy ulicy Andersena w Poznaniu dla pary lub singla osób studiujących lub pracujących. Pokój wolny od zaraz Pokój (zamykany na klucz) wyposażony jest w nowoczesnym stylu oraz w nowe meble: sofę rozkładaną z pojemnikiem na ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 150 PLN (115 zł/m2)

11
-
10 m2
1983