• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 566

15847637 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26921486 15847637 Do wprowadzenia od zaraz. B ez czynszu do administracji. Kawalerka, WildaDębiec (blisko tramwaju i autobusu). Przystanek tramwajowy: "Wspólna" W cenie najmu: Internet (Orange), możliwość korzystania ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 700 PLN (71 zł/m2)

1
-
24 m2
2016
15870679 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27437766 15870679 Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z klimatyzacją położone w klimatycznej kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznań – na Jeżycach.Mieszkanie zachwyca swoim charakterem oraz funkcjonalnym układem. Na pierwszym poziomie zna...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (47 zł/m2)

2
-
60 m2
2021
15893172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27902923 15893172 Odkryj wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego apartamentu w sercu historycznego Poznania! To w pełni wyposażone, przytulne mieszkanie czeka na pierwszego najemcę, zapewniając niepowtarzalny klimat i wysoką jakość życia w jednym z najbardziej atrakcyjn...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (64 zł/m2)

2
1
36 m2
2025
15893170 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27902921 15893170 Odkryj wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego apartamentu w sercu historycznego Poznania! To w pełni wyposażone, przytulne mieszkanie czeka na pierwszego najemcę, zapewniając niepowtarzalny klimat i wysoką jakość życia w jednym z najbardziej atrakcyjn...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (64 zł/m2)

1
1
36 m2
2025
15891426 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27897057 15891426 Mieszkanie na wynajem - Czarnków 34,60 m² po remoncie parter Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,60 m², położone na parterze w spokojnej części Czarnków . Lokal po remoncie, gotowy do za...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

1 500 PLN (44 zł/m2)

1
-
34 m2
-
15891348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27895100 15891348 Nowoczesne, elegancko urządzone mieszkanie 2-pokojowe z dużą loggią – Modena, ul. JackowskiegoNa wynajem wyjątkowo estetyczne i funkcjonalne mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Modena przy ul. Jackowskiego. Lokal został urządzony z dbałością...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 300 PLN (80 zł/m2)

2
-
41.25 m2
2026
15858605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27150988 15858605 MIESZKANIE Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu Panoramiqa wybudowanym w 2024 roku, na Poznańskiej Starołęce. Do dyspozycji nowo wykończony apartament z przestronnym balkonem oraz dedykowanym miejscem postojowym w hali garażowej. Dzięki dużym oknom, wy...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (61 zł/m2)

2
1
45.68 m2
2024
15598380 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22139293 15598380 Mieszkanie w nowszym budownictwie na os. Zielona Dolina: - 2 pokoje - powierzchnia 39,33 mkw - I piętro - przeszklony balkon tzw. ORANŻERIA - WINDA WYPOSAŻENIE I UMEBLOWANIE Mieszkanie środkowe, czyste i zadbane, słoneczne i bardzo ciepłe...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 800 PLN (46 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15811793 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26442613 15811793 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu:2 pokojowe mieszkanie o pow. ok.35m2 w bloku na 2 piętrze przy ul Koszarowej 17 we Wrześni.Funkcjonalnie umeblowany i wyposażony-pokój z aneksem kuchennym-kuchnia ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 700 PLN (49 zł/m2)

2
-
35 m2
2008
15713913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24449410 15713913 Biuro bezczynszowe w willi miejskiej, parking - Poznań, ul. Marcelińska Stary GrunwaldLokal bez czynszu administracyjnego, woda i gaz ryczałt wliczony w cenę.opłata za prąd z ogrzewaniem średnio 600złm-cFirmy chętnie obierają tą część miasta na swoj...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (32 zł/m2)

3
-
95 m2
1930
15890094 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27868869 15890094 Poszukujesz komfortowego, niezależnego pokoju w sercu Poznania? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Do wynajęcia przestronny pokój o powierzchni około 9 m, usytuowany w nowoczesnym trzypokojowym mieszkaniu zlokalizowanym w samym centrum miasta, przy ulic...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

990 PLN (90 zł/m2)

11
-
11 m2
2008
15887558 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27785468 15887558 CENA NAJMU PODLEGA NEGOCJACJI!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę magazynową o powierzchni 1760 m², zlokalizowaną w atrakcyjnej części Poznania. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla firm poszukujących przestr...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

46 000 PLN (26 zł/m2)

2
-
1760 m2
1995