• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 566

15888120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27803168 15888120 Polecam do wynajęcia rewelacyjny lokal  w centrum Poznania ul. E. Sczanieckiej 1 - jest to narożnik skrzyżowania ulicy GłogowskiejSczanieckiej Lokal ten dzięki swoim możliwościom adaptacyjnym można dostosować niemalże do każdej działalności usługowej...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 700 PLN (53 zł/m2)

4
-
70 m2
1900
15888122 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27803167 15888122 Polecam do wynajęcia rewelacyjny lokal biurowy w centrum Poznania ul. E. Sczanieckiej 1A Lokal składa się z dwóch pomieszczeń przeznaczonych na działalność, pokoju socjalnego oraz łazienki  Koszt najmu: Czynsz 2400,00PLN miesięcznie + Vat  Dodatkowo ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (52 zł/m2)

4
-
46 m2
1900
15888119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27803166 15888119 Polecam do najmu 3 pokojowe mieszkanie położone w odrestaurowanej kamienicy w Poznaniu przy ulicy Emilii Szczanieckiej 1. Lokal w dobrym standardzie, umeblowany, łazienka w kafelkach, wyposażona. Kuchnia umeblowana. Mieszkanie mieści się na 3 p...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (50 zł/m2)

1
-
50 m2
1900
15878353 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27594390 15878353 Nowa kawalerka 28,61 m² Os. Lotników 2025 r. winda piwnica Na wynajem nowoczesna, nigdy nie użytkowana, w pełni wyposażona kawalerka położona na I piętrze nowego budynku z 2025 roku na prestiżowym osiedlu Lotnik...

Piła (Osiedle górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 900 PLN (68 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15887897 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27796858 15887897 Lokal usługowy do wynajęcia - 98 m² Piła - Śródmieście Do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni 98 m² , położony w Pile wzdłuż ulicy Kolbe - miejscu o bardzo dużym natężeniu ruchu pieszych i świetnej...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

3 000 PLN (31 zł/m2)

11
-
98 m2
-
15787545 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25930777 15787545 Wynajem lokalu usługowego - ul. Kościuszki, Wągrowiec Lokalizacja: Lokal położony w Wągrowcu przy ul. Kościuszki - ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych i samochodów, w pobliżu rynku. To doskonałe miejsce, aby Twoja firma była w...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

2 500 PLN (40 zł/m2)

11
-
63 m2
-
15692019 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24033124 15692019 NA WYNAJEM URZĄDZONE MIESZKANIE NA PARTERZE W PRESTIŻOWYM OBIEKCIE CITY PARK NA GRUNWALDZIE W POZNANIUFunkcjonalne, przestrzenne mieszkanie do wynajęcia od zaraz!Usytuowane na parterze w budynku w City Parku tuż przy Arenie.Mieszkańcy City Park mają ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 400 PLN (74 zł/m2)

2
-
59.44 m2
2009
15510078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Zadbany Lokal Handlowy w centrym Złotowa 20121864 15510078 OFERTA WYNAJMU LOKALU Handlowo-Usługowego w centrum Złotowa ZADBANY LOKAL UŻYTKOWY O POW. 140 M 2usytuowany na parterze, z dużą szklaną witryną,  wejście bezpośrednio z ulicyCentrum Złotowa, parking.Rozkład lokalu:- 1 pomieszczenie główne z oknami o ...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

4 500 PLN (32 zł/m2)

2
-
140 m2
1980
15881547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27638078 15881547 Kawalerka z oddzielną kuchnią, balkonem, funkcjonalna i gustownie urządzona, ul. Dojazd 2. Rejon: SołaczJeżycePoznań. Dostępne od zaraz Kontakt do opiekuna oferty - prezentacje: nr tel. 668 123 212 Idealne mieszkanie dla pary lu...

Poznań (Sołacz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (71 zł/m2)

1
-
28 m2
2019
15858641 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27151672 15858641 Gabinet do wynajęcia - Czarnków, 22 m² Zapraszamy do wynajęcia przestronnego gabinetu o powierzchni 22 m², położonego w działającej przychodni lekarza rodzinnego w Czarnkowie. To doskonała propozycja dla lekarzy specja...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

1 600 PLN (73 zł/m2)

11
-
22 m2
-
15858642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27151667 15858642 Gabinet do wynajęcia - Czarnków, 17,70 m² Zapraszamy do wynajęcia przestronnego gabinetu o powierzchni 22 m², położonego w działającej przychodni lekarza rodzinnego w Czarnkowie. To doskonała propozycja dla lekarzy specj...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

1 600 PLN (94 zł/m2)

11
-
17 m2
-
15858643 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27151668 15858643 Lokal na wynajem - 102,03 m², Centrum Czarnkowa Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 102,03 m² , położony w samym centrum Czarnkowa , przy głównym pasażu komunikacyjnym. Lokal znajduje się na ...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

4 000 PLN (39 zł/m2)

11
-
102 m2
-