• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 567

15888769 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27824482 15888769 UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGODo wynajęcia komfortowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem.2 piętro w bloku z 2 windami.Możliwość korzystania z piwnicy i dodatkowej skrytki ponad 4 m2 - cenie czynszu najmu.Dodatkowo możliwość wynajęcia miejsca postojowego na ...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (45 zł/m2)

3
1
61.6 m2
-
15699332 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24165208 15699332 Piła - Jadwiżyn Przedmiotem oferty jest ATRAKCYJNY lokal handlowo-usługowy o pow. ok. 60m2 Sala sprzedaży o pow. 26m2, dodatkowo zaplecze wraz pomieszczeniem sanitarnym Możliwość dowolnej aranżacji układu pomieszczeń WYSOKA JAKOŚĆ LOKALU. Na po...

Piła (Jadwiżyn) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 950 PLN (33 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15895253 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27961701 15895253 Polecam do najmu 2 pokojowe mieszkanie w nowym niskim budynku przy ulicy Leśnych Skrzatów w Poznaniu.Mieszkanie wolne od 01.07.2026r.Mieszkanie składa się z:- pokoju dziennego z aneksem kuchennym, z wyjściem na ogródek,- sypialni z wyjściem na ogróde...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 250 PLN (58 zł/m2)

2
1
38.6 m2
2024
15839102 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26738587 15839102 !!! UWAGA !!! ; ;OFERTA ZAREZERWOWANA !!! Przedstawiam Państwu urokliwe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców! Metraż wynosi 33,39 m, a lokal znajduje się na 4. piętrze elega...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 900 PLN (58 zł/m2)

2
1
33 m2
1960
15878334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27594102 15878334 Nowoczesna przestrzeń dla Twojego biznesu! Szukasz miejsca, które podkreśli profesjonalizm Twojej firmy i zapewni komfort pracy? Ten lokal spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy na wynajem funkcjonalny lokal biurowyusługowy o powierzchni ...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 500 PLN (51 zł/m2)

11
-
107 m2
2011
15849696 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26978947 15849696 KOMFORTOWE W PEŁNI URZĄDZONE I WYPOSAŻONE MIESZKANIE w nowym bloku we Wrześni.Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu:2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 40,4 m2 w bloku z windą na 1 piętrze przy ul. B.Śmid...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 800 PLN (45 zł/m2)

2
-
40.4 m2
2020
15758341 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25319571 15758341 Piła os. Zielona Dolina ul. Kazimierza Wielkiego Mieszkanie do wynajęcia - 1 pokoje - powierzchnia 31,62 m.kw. - I piętro - BALKON - WINDA - nowe budownictwo WYPOSAŻENIE I UMEBLOWANIE Mieszkanie środkowe, czyste i zadbane, słoneczn...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 500 PLN (48 zł/m2)

1
-
31 m2
2019
15887096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777245 15887096 Brak prowizji dla biura nieruchomości. Przy tej ofercie wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Polecam zapoznanie się z ofertą najmu niezwykle klimatycznego i przestronnego mieszkania (świeżo po remoncie) położonego na poznańskim Łazar...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (49 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15885392 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27728530 15885392 Zamieszkaj przy samej Warcie - komfort, natura i prestiż w jednym miejscu! Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury? Ta oferta jest dla Ciebie. Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartame...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (53 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15218342 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12991357 15218342 Piła - Śródmieście ul. WODNA Atrakcyjne mieszkanie umeblowane i wyposażone (jak na zdjęciach) - blok - III piętro - 2 niezależne pokoje - z dużego pokoju wyjście na BALKON - jasna i oddzielna kuchnia - łazienka razem z wc, natrysk OPŁATY: - ods...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 200 PLN (28 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15896060 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27966275 15896060 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Poznania – ul. PodgórnaNa wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52, m², położone na 1. piętrze klimatycznej kamienicy z cegły z lat 60., w jednej z najlepszych lokalizacji w centrum Poznani...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (48 zł/m2)

2
1
52 m2
1960
15887698 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27791210 15887698 2 pokoje z balkonem jasne, ciche klimatyzacja Luboń, ul. Jana Pawła II Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, gotowego do wprowadzenia? Ta oferta jest dla Ciebie. Na wynajem funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

2 450 PLN (52 zł/m2)

2
-
47 m2
-