• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 567

15890128 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27871896 15890128 Polecamy komfortowe i stylowo urządzone mieszkanie na wynajem w apartamentowcu przy ul. Bukowskiej 18 w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 44,14 m² znajduje się na III piętrze i zostało wykończone z dbałością o każdy detal. Jasne wnętrza, ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 200 PLN (73 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15822861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26636058 15822861 BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Poznań, ul. Druskienicka 810 Moduł magazynowy (538 m2), wraz z zapleczem biurowym oraz sanitarnym (117m2), o łącznej powierzchni 655 m2 w budynku o konstrukcji żelbetowej. Dostęp do powierzchni...

Poznań (Jeżyce), Druskienicka

13 106 PLN (20 zł/m2)

1
-
655 m2
-
15857735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27133080 15857735 BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Poznań, ul. Druskienicka 810 Powierzchnia magazynowa 170 m2 w jednokondygnacyjnym budynku o konstrukcji stalowej typu wiata. Dostęp do powierzchni z poziomu 0. Wysokość 3,4 m. Brama typu roleta...

Poznań (Jeżyce), Druskienicka

2 643 PLN (16 zł/m2)

1
-
170 m2
-
15630884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22860951 15630884 BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Poznań, ul. Druskienicka 810. Powierzchnia biurowa 35,2 m2 zlokalizowana na II piętrze w dwupiętrowym biurowcu usytuowanym na terenie bazy magazynowej. Nieruchomość jest w pełni ogrodzona, chro...

Poznań (Jeżyce), Druskienicka

1 127 PLN (32 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15857911 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27135068 15857911 BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Poznań, ul. Druskienicka 810. Powierzchnia biurowa 16,3 m2 usytuowana na II piętrze w dwupiętrowym biurowcu zlokalizowanym na terenie bazy magazynowej. Wysokość powierzchni 2,75 m. Wykładzina z...

Poznań (Jeżyce), Druskienicka

522 PLN (33 zł/m2)

1
-
16 m2
-
15553585 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21050864 15553585 Piła - Śródmieście AL. PIASTÓW Atrakcyjne, ciepła i słoneczne mieszkanie po kapitalnym remoncie, umeblowane i wyposażone (jak na zdjęciach) - blok w centrum miasta - IV piętro - 2 pokoje - aneks kuchenny - łazienka razem z wc, natrysk - SALO...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 900 PLN (53 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15860317 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27182443 15860317 Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie na Grunwaldzie, jednej z najlepiej skomunikowanych i atrakcyjnych dzielnic Poznania. W pobliżu znajduje się bogata infrastruktura - sklepy, restauracje, tereny zielone oraz przystanki komunikacji miejskiej ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 350 PLN (49 zł/m2)

2
-
48 m2
1970
15876981 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27559702 15876981 NA WYNAJEM LOKAL UŻYTKOWY W CHODZIEŻY Lokal o pow. 16,70 m 2 idealny na gabinet medyczny, rehabilitacyjny, kosmetyczny, medycyny estetycznej, fizjoterapeutyczny, etc. Do wyłącznego użytkowania: gabinet o pow. 16,70 m 2 . Do użytku wsp&oacu...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

1 300 PLN (81 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15894949 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27952907 15894949 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIokal usługowy 114,14 m² Parter Wejście z poziomu ulicy Nowa Sienna – Tylne Chwaliszewo, PoznańBezpośrednio od właściciela – brak prowizjiDo wynajęcia przestronny lokal usługowy na parterze w prestiżowym, nagra...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

6 990 PLN (61 zł/m2)

4
-
114 m2
-
15891084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27885899 15891084 PRESTIŻOWE HQ GABINETY BIURA 287 m² POZNAŃ WINOGRADYSzukasz przestrzeni, która natychmiast zbuduje autorytet Twojej marki? Odkryj modernistyczną perłę architektury na Winogradach. To idealny adres na reprezentacyjne biuro korporacyjne, kancelarię ...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

21 525 PLN (75 zł/m2)

11
-
287 m2
2021
15761357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25381024 15761357 Mamy ciekawą propozycję dla osób które chcą mieszkać w atrakcyjnej lokalizacji Poznania  i jednocześnie mieć biuro pod ręką lub prowadzić tam firmę. Do wynajęcia jest lokal o powierzchni 64m2. Lokal wyposażony jest w aneks kuchenny i łazienkę. Szczeg...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 225 PLN (50 zł/m2)

2
1
64 m2
2011
15764106 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25439311 15764106 Lokale handlowo-usługowe na wynajem - mniejszy na piętrze i większy bo prawie dwustumetrowy na parterze - są niewykończone, więc najemcy mają  możliwość własnej aranżacji wnętrza!!! Sam budynek, jego elegancka architektura i funkcjonalne wnętrza speł...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

5 320 PLN (38 zł/m2)

11
-
140 m2
2025