• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 567

15771920 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25596734 15771920 OKAZJA!!!! MAMY ŚWIETNY LOKAL DLA OSÓB ZAJMUJĄCYCH SIĘ MAKIJAŻEM, ROBIĄCYCH RZESY, TATUAŻE, CZY TEZ DLA DIETETYKA!Gabinet ma 5m2 i jest do wynajęcia w nowoczesnym Salonie Beauty w Suchym Lesie!!! W pomieszczeniu jest okno, więc jest ono dosyć jasne!...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

900 PLN (180 zł/m2)

1
1
5 m2
2017
15763316 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25422539 15763316 Na wynajem mamy atrakcyjny lokal w Galerii w Suchym Lesie o powierzchni 28 m2,z zapleczem i co istotne z dostępem do światła dziennego. Lokal położony jest na pierwszym piętrze Galerii, ale są dwie windy z obu stron budynku. Czynsz - 70 zł nettomc ...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

2 583 PLN (92 zł/m2)

11
-
28 m2
2012
15889045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27842374 15889045 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – ul. Kasprzaka 3a.Oferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,09 m2, składającej się z dwóch pokoi (12,8 m² oraz 19,1 m²), oddzielnej kuchni (8,7 m²) oraz łazienki (3 m²).Kuchnia wyposażona jest w k...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 600 PLN (52 zł/m2)

2
1
50.09 m2
1955
15894398 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27941656 15894398 ...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 016 PLN (64 zł/m2)

11
-
16 m2
2023
15085976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 9321873 15085976 ...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 195 PLN (63 zł/m2)

11
-
19 m2
2023
15891379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27895640 15891379 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania na wynajem w podpoznańskich Kamionkach, otoczonych lasami, licznymi terenami rekreacyjnymi i bogatą infrastrukturą handlowo-usługową. W pełni wyposażone, przytulne, 3 pokojowe mieszkanie ...

Kamionki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

3 900 PLN (65 zł/m2)

3
1
60 m2
2017
15860822 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27184714 15860822 Czarnków, ul. Kościuszki 29 — prestiżowa lokalizacja dla Twojego biznesu Do wynajęcia jasny, starannie utrzymany lokal usługowo-biurowy o powierzchni 30,91 m² , położony na 2. piętrze reprezentacyjnego budynku w s...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

1 200 PLN (39 zł/m2)

11
-
31 m2
-
15860820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27184712 15860820 Profesjonalna przestrzeń w centrum Czarnkowa — ul. Kościuszki 29 Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowo-usługowy o powierzchni 41,97 m² , usytuowany na 2. piętrze eleganckiego budynku w centralnej części miasta. To miejsce ...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

1 600 PLN (38 zł/m2)

11
-
42 m2
-
15872431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27493208 15872431 Prezentuję ofertę najmu lokali przeznaczonych na działalność usługowo-biurową, zlokalizowanych na Rynku w Mosinie przy Placu 20 Października 26.Lokale usytuowane są na pierwszym piętrze kamienicy znajdującej się we wschodniej pierzei rynku, przy wyje...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 400 PLN (56 zł/m2)

11
-
25 m2
1995
15838857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26732961 15838857 POLECAM NA WYNAJEM KOMFORTOWY APARTAMENT W SUPER LOKALIZACJI PRZY UL. BUŁGARSKA 59 W POZNANIU (BUDYNEK NOWY) NIE MA OPŁAT ZA POŚREDNICTWO ! OPIS MIESZKANIA: Apartament 2 pokojowy o powierzchni 49 m2 położony na 11 piętrze, w szesnastopiętrowym budynk...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 600 PLN (53 zł/m2)

2
1
49 m2
2020
15869972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27413996 15869972 Kontakt: Agnieszka tel. 530844264 Polecam do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe z OGRÓDKIEM położone w szeregowcu w Robakowie (gmina Kórnik). Lokal mieszkalny o pow. 61 m2 + 90 m2 ogródek. Układ: PARTER: przedpokój 3m2, salon z aneksem kuchennym 28m...

Robakowo (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

2 700 PLN (44 zł/m2)

3
2
61 m2
2012
15439162 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 18575147 15439162 Szukasz komfortowego pokoju w okolicach Poznania? Mamy coś dla Ciebie!Oferujemy do wynajęcia pokój o powierzchni 15 m2 w nowoczesnym domu w zabudowie szeregowej na nowym osiedlu Hebanowa w Zalasewie. Pokój znajduje się na piętrze i jest wyposażony w ...

Zalasewo (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

600 PLN (40 zł/m2)

1
-
15 m2
2019