• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 129

12001911 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17932453 12001911 NOWOCZESNA POWIERZCHNIA BIUROWA, ŚCISŁE CENTRUM, GARBARY NA WYNAJEM- 300 mkw powierzchni biurowej w biurowcu z końcówki lat 90 tych, zlokalizowanym w sąsiedztwie Starego Rynku, Garbar, Istnieje możliwość wydzierżawienia całości lub części powierzchni...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

15 190 PLN (49 zł/m2)

6
1
310 m2
1998
15890021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27867371 15890021 Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 466 m², zlokalizowany w atrakcyjnej części Poznania przy ul. Rolnej (Wilda). Lokal w stanie deweloperskim, co daje pełną swobodę aranżacji i dostosowania przes...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

25 000 PLN (54 zł/m2)

1
1
466 m2
2013
15866346 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27318601 15866346 Na wynajem funkcjonalny kontener biurowy o powierzchni 47,5 m², zlokalizowany w Parku Magazynowym Poznań -Wilda przy ul. Droga Dębińska 29. Lokalizacja: Świetnie skomunikowana część miasta szybki dojazd...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 875 PLN (40 zł/m2)

1
1
47 m2
2016
15823025 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26641670 15823025 Zapraszamy do wynajmu przestronnego, dwupoziomowego lokalu o powierzchni 350 m², usytuowanego w ścisłym centrum miasta, zaledwie 80 m od płyty Starego Rynku, na skrzyżowaniu ul. Wielkiej, Szewskiej i Ślusarskiej. Opis lok...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

24 900 PLN (71 zł/m2)

5
4
350 m2
1900
15877710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27577783 15877710 Szukasz miejsca na swój biznes w topowej lokalizacji? Ta oferta jest dla Ciebie! Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 20,79 m², położony w samym sercu Poznania - przy ul. Mostowej 2. L...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (125 zł/m2)

1
1
20 m2
1900
15863043 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27237915 15863043 Na wynajem lokal o pow. 114m2 o przeznaczeniu usługowohandlowobiurowym położony w pasażu przy ul. Grunwaldzkiej 222 w Poznaniu. Powierzchnia lokalu: 113,80 m2 Kondygnacja: parter Stan...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 550 PLN (40 zł/m2)

2
1
114 m2
2000
15528456 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
POWIERZCHNIE BIUROWE I MEDYCZNE 20565496 15528456 Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu powierzchni biurowych i medycznych w nowoczesnym i reprezentacyjnym biurowcu Nobel Tower.Budynek zlokalizowany jest w sercu Jeżyc, przy jednej z głównych ulic Poznania. Ten wyjątkowy obiekt łączy innowacyjno...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

18 000 PLN (86 zł/m2)

11
-
210 m2
2014
15878334 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27594102 15878334 Nowoczesna przestrzeń dla Twojego biznesu! Szukasz miejsca, które podkreśli profesjonalizm Twojej firmy i zapewni komfort pracy? Ten lokal spełni Twoje oczekiwania. Oferujemy na wynajem funkcjonalny lokal biurowyusługowy o powierzchni ...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 500 PLN (51 zł/m2)

11
-
107 m2
2011
15822861 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26636058 15822861 BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Poznań, ul. Druskienicka 810 Moduł magazynowy (538 m2), wraz z zapleczem biurowym oraz sanitarnym (117m2), o łącznej powierzchni 655 m2 w budynku o konstrukcji żelbetowej. Dostęp do powierzchni...

Poznań (Jeżyce), Druskienicka

13 106 PLN (20 zł/m2)

1
-
655 m2
-
15857735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27133080 15857735 BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Poznań, ul. Druskienicka 810 Powierzchnia magazynowa 170 m2 w jednokondygnacyjnym budynku o konstrukcji stalowej typu wiata. Dostęp do powierzchni z poziomu 0. Wysokość 3,4 m. Brama typu roleta...

Poznań (Jeżyce), Druskienicka

2 643 PLN (16 zł/m2)

1
-
170 m2
-
15630884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22860951 15630884 BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Poznań, ul. Druskienicka 810. Powierzchnia biurowa 35,2 m2 zlokalizowana na II piętrze w dwupiętrowym biurowcu usytuowanym na terenie bazy magazynowej. Nieruchomość jest w pełni ogrodzona, chro...

Poznań (Jeżyce), Druskienicka

1 127 PLN (32 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15857911 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27135068 15857911 BEZPOŚREDNIO - BEZ PROWIZJI Poznań, ul. Druskienicka 810. Powierzchnia biurowa 16,3 m2 usytuowana na II piętrze w dwupiętrowym biurowcu zlokalizowanym na terenie bazy magazynowej. Wysokość powierzchni 2,75 m. Wykładzina z...

Poznań (Jeżyce), Druskienicka

522 PLN (33 zł/m2)