• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 129

15894949 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27952907 15894949 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIokal usługowy 114,14 m² Parter Wejście z poziomu ulicy Nowa Sienna – Tylne Chwaliszewo, PoznańBezpośrednio od właściciela – brak prowizjiDo wynajęcia przestronny lokal usługowy na parterze w prestiżowym, nagra...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

6 990 PLN (61 zł/m2)

4
-
114 m2
-
15891084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27885899 15891084 PRESTIŻOWE HQ GABINETY BIURA 287 m² POZNAŃ WINOGRADYSzukasz przestrzeni, która natychmiast zbuduje autorytet Twojej marki? Odkryj modernistyczną perłę architektury na Winogradach. To idealny adres na reprezentacyjne biuro korporacyjne, kancelarię ...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

21 525 PLN (75 zł/m2)

11
-
287 m2
2021
15761357 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25381024 15761357 Mamy ciekawą propozycję dla osób które chcą mieszkać w atrakcyjnej lokalizacji Poznania  i jednocześnie mieć biuro pod ręką lub prowadzić tam firmę. Do wynajęcia jest lokal o powierzchni 64m2. Lokal wyposażony jest w aneks kuchenny i łazienkę. Szczeg...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 225 PLN (50 zł/m2)

2
1
64 m2
2011
15882009 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27654575 15882009 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferuję do wynajęcia samodzielny lokal biurowy o łącznej powierzchni ok. 183 m²na parterze, zlokalizowany w Poznaniu, ul. Starołęcka 42d, w sąsiedztwie pętli tramwajowej.W lokalu znajduje się 7 biur-wentyl...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

12 605 PLN (69 zł/m2)

7
-
183 m2
-
15713913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24449410 15713913 Biuro bezczynszowe w willi miejskiej, parking - Poznań, ul. Marcelińska Stary GrunwaldLokal bez czynszu administracyjnego, woda i gaz ryczałt wliczony w cenę.opłata za prąd z ogrzewaniem średnio 600złm-cFirmy chętnie obierają tą część miasta na swoj...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (32 zł/m2)

3
-
95 m2
1930
15887558 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27785468 15887558 CENA NAJMU PODLEGA NEGOCJACJI!KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI!Oferujemy do wynajęcia funkcjonalną halę magazynową o powierzchni 1760 m², zlokalizowaną w atrakcyjnej części Poznania. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla firm poszukujących przestr...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

46 000 PLN (26 zł/m2)

2
-
1760 m2
1995
15797133 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26137701 15797133 Dom wolnostojący 520 m² Stary Grunwald Wynajembiura, kancelariaOferuję na wynajem duży, przestronny dom wolnostojący z lat 60., po kapitalnym remoncie przeprowadzonym w 2012 roku (wymiana dachu, elewacji, wnętrz oraz instalacji: wod.-kan., gazowej ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

14 000 PLN (27 zł/m2)

11
-
520 m2
-
15860560 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27182897 15860560 Prestiżowy lokal w odrestaurowanej kamienicy, przy ul. Ogrodowej, tuż przy Półwiejskiej. Oferujemy do wynajmu wyjątkowy lokal o powierzchni 87 m², położony na pierwszym piętrze pięknej, odrestaurowanej kamienicy przy ul. Ogrodowej – w absolutnie topo...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 900 PLN (68 zł/m2)

11
-
87 m2
-
15877514 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27571120 15877514 Na wynajem plac o powierzchni ok. 1400m2 wraz z pawilonem biurowo-socjalnym (28m2), zlokalizowany na terenie obiektu produkcyjno- magazynowego przy ul. Starołęckiej. Do wynajęcia od sierpnia ( termin do uzgodnienia). Teren posesji zagos...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

6 999 PLN (5 zł/m2)

11
-
1400 m2
-
15888120 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27803168 15888120 Polecam do wynajęcia rewelacyjny lokal  w centrum Poznania ul. E. Sczanieckiej 1 - jest to narożnik skrzyżowania ulicy GłogowskiejSczanieckiej Lokal ten dzięki swoim możliwościom adaptacyjnym można dostosować niemalże do każdej działalności usługowej...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 700 PLN (53 zł/m2)

4
-
70 m2
1900
15888122 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27803167 15888122 Polecam do wynajęcia rewelacyjny lokal biurowy w centrum Poznania ul. E. Sczanieckiej 1A Lokal składa się z dwóch pomieszczeń przeznaczonych na działalność, pokoju socjalnego oraz łazienki  Koszt najmu: Czynsz 2400,00PLN miesięcznie + Vat  Dodatkowo ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (52 zł/m2)

4
-
46 m2
1900
15849996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26985115 15849996 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia najtańsza forma własnego biura do pracy - prywatne biurko PREMIUM, w nowym kameralnym coworkingu w Poznaniu.Do Twojej dyspozycji oddajemy świeżo wyremontowany hard LOFT - Kotłownia Coworking. Budynek...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

600 PLN (50 zł/m2)

1
-
12 m2
-