• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na wynajem Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 120

15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15897397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28001966 15897397 Polecam ofertę wynajmu mieszkania położonego na Poznańskich Winiarach w kompleksie nowszych bloków na wysokim parterze przy ulicy Św. Leonarda składające się z dwóch niezależnych pokoi , kuchni i łazienki. Lokal jest ...

Poznań (Winiary) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 800 PLN (55 zł/m2)

2
-
33 m2
2004
15897224 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27998304 15897224 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA BEZPOŚREDNIA!!!Do wynajęcia przytulne,bardzo przestronne dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem,blisko STAREGO BROWARU 800 metrów oraz Targów Poznańskich i Galerii AVENIDA w samym centrum miasta Po...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 PLN (50 zł/m2)

2
-
42 m2
1910
15196649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12313023 15196649 Polecam ofertę wynajmu mieszkania położonego w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych Cytadela , Sołacz usytuowanego w budynku na Winogradach os. Zwycięstwa . Mieszkanie jest ciche, zadbane , dwa niezależne pokoje, częściowo po remonciekuchni...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 PLN (45 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15872205 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27488456 15872205 Na wynajem mieszkanie ul.Milczańska w Poznaniu , umeblowane , dwa pokoje z balkonem. Do wynajęcia od zaraz.Podstawowe informacje:• powierzchnia ok. 42,41m2• I piętro , niski blok 3-piętrowy• 2 pokoje• osiedle w niskiej zabudowie, • dostępne od razu...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (59 zł/m2)

2
-
42.41 m2
2000
15888769 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27824482 15888769 UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGODo wynajęcia komfortowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem.2 piętro w bloku z 2 windami.Możliwość korzystania z piwnicy i dodatkowej skrytki ponad 4 m2 - cenie czynszu najmu.Dodatkowo możliwość wynajęcia miejsca postojowego na ...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (45 zł/m2)

3
1
61.6 m2
-
15895253 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27961701 15895253 Polecam do najmu 2 pokojowe mieszkanie w nowym niskim budynku przy ulicy Leśnych Skrzatów w Poznaniu.Mieszkanie wolne od 01.07.2026r.Mieszkanie składa się z:- pokoju dziennego z aneksem kuchennym, z wyjściem na ogródek,- sypialni z wyjściem na ogróde...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 250 PLN (58 zł/m2)

2
1
38.6 m2
2024
15839102 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26738587 15839102 !!! UWAGA !!! ; ;OFERTA ZAREZERWOWANA !!! Przedstawiam Państwu urokliwe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców! Metraż wynosi 33,39 m, a lokal znajduje się na 4. piętrze elega...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 900 PLN (58 zł/m2)

2
1
33 m2
1960
15887096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777245 15887096 Brak prowizji dla biura nieruchomości. Przy tej ofercie wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Polecam zapoznanie się z ofertą najmu niezwykle klimatycznego i przestronnego mieszkania (świeżo po remoncie) położonego na poznańskim Łazar...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (49 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15885392 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27728530 15885392 Zamieszkaj przy samej Warcie - komfort, natura i prestiż w jednym miejscu! Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury? Ta oferta jest dla Ciebie. Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartame...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (53 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15896060 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27966275 15896060 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Poznania – ul. PodgórnaNa wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52, m², położone na 1. piętrze klimatycznej kamienicy z cegły z lat 60., w jednej z najlepszych lokalizacji w centrum Poznani...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (48 zł/m2)

2
1
52 m2
1960