• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na wynajem Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 120

15890128 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27871896 15890128 Polecamy komfortowe i stylowo urządzone mieszkanie na wynajem w apartamentowcu przy ul. Bukowskiej 18 w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 44,14 m² znajduje się na III piętrze i zostało wykończone z dbałością o każdy detal. Jasne wnętrza, ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 200 PLN (73 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15860317 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27182443 15860317 Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie na Grunwaldzie, jednej z najlepiej skomunikowanych i atrakcyjnych dzielnic Poznania. W pobliżu znajduje się bogata infrastruktura - sklepy, restauracje, tereny zielone oraz przystanki komunikacji miejskiej ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 350 PLN (49 zł/m2)

2
-
48 m2
1970
15889045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27842374 15889045 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – ul. Kasprzaka 3a.Oferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,09 m2, składającej się z dwóch pokoi (12,8 m² oraz 19,1 m²), oddzielnej kuchni (8,7 m²) oraz łazienki (3 m²).Kuchnia wyposażona jest w k...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 600 PLN (52 zł/m2)

2
1
50.09 m2
1955
15838857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26732961 15838857 POLECAM NA WYNAJEM KOMFORTOWY APARTAMENT W SUPER LOKALIZACJI PRZY UL. BUŁGARSKA 59 W POZNANIU (BUDYNEK NOWY) NIE MA OPŁAT ZA POŚREDNICTWO ! OPIS MIESZKANIA: Apartament 2 pokojowy o powierzchni 49 m2 położony na 11 piętrze, w szesnastopiętrowym budynk...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 600 PLN (53 zł/m2)

2
1
49 m2
2020
15865319 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27293904 15865319 OPISZapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem przy ul. Zawady w Poznaniu. Lokal o powierzchni 50 m2 składa się z: korytarza, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Z pokoju dziennego prowadzi wyjście na duży ba...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (48 zł/m2)

2
1
50 m2
-
15893237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27905037 15893237 M I E S Z K A N I E Zapraszamy do wynajęcia ekskluzywnego apartamentu, który został przedstawiony w najnowszym magazynie z branży architektury i wnętrz: Świat rezydencji. Mieszkanie o powierzchni 73,24m² znajduje się na 14. piętrze w prestiżowym bud...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 000 PLN (68 zł/m2)

2
2
73.24 m2
2023
15847637 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26921486 15847637 Do wprowadzenia od zaraz. B ez czynszu do administracji. Kawalerka, WildaDębiec (blisko tramwaju i autobusu). Przystanek tramwajowy: "Wspólna" W cenie najmu: Internet (Orange), możliwość korzystania ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 700 PLN (71 zł/m2)

1
-
24 m2
2016
15870679 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27437766 15870679 Na wynajem wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z klimatyzacją położone w klimatycznej kamienicy w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Poznań – na Jeżycach.Mieszkanie zachwyca swoim charakterem oraz funkcjonalnym układem. Na pierwszym poziomie zna...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (47 zł/m2)

2
-
60 m2
2021
15893172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27902923 15893172 Odkryj wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego apartamentu w sercu historycznego Poznania! To w pełni wyposażone, przytulne mieszkanie czeka na pierwszego najemcę, zapewniając niepowtarzalny klimat i wysoką jakość życia w jednym z najbardziej atrakcyjn...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (64 zł/m2)

2
1
36 m2
2025
15893170 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27902921 15893170 Odkryj wyjątkową ofertę wynajmu komfortowego apartamentu w sercu historycznego Poznania! To w pełni wyposażone, przytulne mieszkanie czeka na pierwszego najemcę, zapewniając niepowtarzalny klimat i wysoką jakość życia w jednym z najbardziej atrakcyjn...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (64 zł/m2)

1
1
36 m2
2025
15891348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27895100 15891348 Nowoczesne, elegancko urządzone mieszkanie 2-pokojowe z dużą loggią – Modena, ul. JackowskiegoNa wynajem wyjątkowo estetyczne i funkcjonalne mieszkanie położone w prestiżowej inwestycji Modena przy ul. Jackowskiego. Lokal został urządzony z dbałością...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 300 PLN (80 zł/m2)

2
-
41.25 m2
2026
15858605 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27150988 15858605 MIESZKANIE Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu Panoramiqa wybudowanym w 2024 roku, na Poznańskiej Starołęce. Do dyspozycji nowo wykończony apartament z przestronnym balkonem oraz dedykowanym miejscem postojowym w hali garażowej. Dzięki dużym oknom, wy...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (61 zł/m2)

2
1
45.68 m2
2024