• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 209

15897224 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27998304 15897224 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA BEZPOŚREDNIA!!!Do wynajęcia przytulne,bardzo przestronne dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem,blisko STAREGO BROWARU 800 metrów oraz Targów Poznańskich i Galerii AVENIDA w samym centrum miasta Po...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 PLN (50 zł/m2)

2
-
42 m2
1910
15196649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12313023 15196649 Polecam ofertę wynajmu mieszkania położonego w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych Cytadela , Sołacz usytuowanego w budynku na Winogradach os. Zwycięstwa . Mieszkanie jest ciche, zadbane , dwa niezależne pokoje, częściowo po remonciekuchni...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 PLN (45 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15872511 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27495919 15872511 !!! Wynajem,2 pokoje,48m2,1900złmc, !!! !!! Mieszkanie po kapitalnym remoncie !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania położonego w Koziegłowach na os.Leśnym, położonym na spokojnym z...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

1 900 PLN (40 zł/m2)

2
1
48 m2
1993
15818746 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26607276 15818746 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS ! Polecam na wynajem nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m², świeżo po remoncie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze wyremontowanej kamienicy przy ul. Warszawsk...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 950 PLN (48 zł/m2)

2
1
41 m2
1910
15872205 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27488456 15872205 Na wynajem mieszkanie ul.Milczańska w Poznaniu , umeblowane , dwa pokoje z balkonem. Do wynajęcia od zaraz.Podstawowe informacje:• powierzchnia ok. 42,41m2• I piętro , niski blok 3-piętrowy• 2 pokoje• osiedle w niskiej zabudowie, • dostępne od razu...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (59 zł/m2)

2
-
42.41 m2
2000
15888769 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27824482 15888769 UMOWA NAJMU OKAZJONALNEGODo wynajęcia komfortowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem.2 piętro w bloku z 2 windami.Możliwość korzystania z piwnicy i dodatkowej skrytki ponad 4 m2 - cenie czynszu najmu.Dodatkowo możliwość wynajęcia miejsca postojowego na ...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 800 PLN (45 zł/m2)

3
1
61.6 m2
-
15895253 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27961701 15895253 Polecam do najmu 2 pokojowe mieszkanie w nowym niskim budynku przy ulicy Leśnych Skrzatów w Poznaniu.Mieszkanie wolne od 01.07.2026r.Mieszkanie składa się z:- pokoju dziennego z aneksem kuchennym, z wyjściem na ogródek,- sypialni z wyjściem na ogróde...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 250 PLN (58 zł/m2)

2
1
38.6 m2
2024
15839102 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26738587 15839102 !!! UWAGA !!! ; ;OFERTA ZAREZERWOWANA !!! Przedstawiam Państwu urokliwe, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców! Metraż wynosi 33,39 m, a lokal znajduje się na 4. piętrze elega...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 900 PLN (58 zł/m2)

2
1
33 m2
1960
15849696 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26978947 15849696 KOMFORTOWE W PEŁNI URZĄDZONE I WYPOSAŻONE MIESZKANIE w nowym bloku we Wrześni.Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu:2 pokojowe mieszkanie o pow. ok. 40,4 m2 w bloku z windą na 1 piętrze przy ul. B.Śmid...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 800 PLN (45 zł/m2)

2
-
40.4 m2
2020
15758341 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25319571 15758341 Piła os. Zielona Dolina ul. Kazimierza Wielkiego Mieszkanie do wynajęcia - 1 pokoje - powierzchnia 31,62 m.kw. - I piętro - BALKON - WINDA - nowe budownictwo WYPOSAŻENIE I UMEBLOWANIE Mieszkanie środkowe, czyste i zadbane, słoneczn...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 500 PLN (48 zł/m2)

1
-
31 m2
2019
15887096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777245 15887096 Brak prowizji dla biura nieruchomości. Przy tej ofercie wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Polecam zapoznanie się z ofertą najmu niezwykle klimatycznego i przestronnego mieszkania (świeżo po remoncie) położonego na poznańskim Łazar...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (49 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15885392 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27728530 15885392 Zamieszkaj przy samej Warcie - komfort, natura i prestiż w jednym miejscu! Szukasz mieszkania, które łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury? Ta oferta jest dla Ciebie. Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartame...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (53 zł/m2)

2
-
43 m2
-