• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 209

15218342 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12991357 15218342 Piła - Śródmieście ul. WODNA Atrakcyjne mieszkanie umeblowane i wyposażone (jak na zdjęciach) - blok - III piętro - 2 niezależne pokoje - z dużego pokoju wyjście na BALKON - jasna i oddzielna kuchnia - łazienka razem z wc, natrysk OPŁATY: - ods...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 200 PLN (28 zł/m2)

2
-
43 m2
-
15896060 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27966275 15896060 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Poznania – ul. PodgórnaNa wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52, m², położone na 1. piętrze klimatycznej kamienicy z cegły z lat 60., w jednej z najlepszych lokalizacji w centrum Poznani...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (48 zł/m2)

2
1
52 m2
1960
15887698 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27791210 15887698 2 pokoje z balkonem jasne, ciche klimatyzacja Luboń, ul. Jana Pawła II Szukasz komfortowego mieszkania w spokojnej okolicy, gotowego do wprowadzenia? Ta oferta jest dla Ciebie. Na wynajem funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

2 450 PLN (52 zł/m2)

2
-
47 m2
-
15890128 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27871896 15890128 Polecamy komfortowe i stylowo urządzone mieszkanie na wynajem w apartamentowcu przy ul. Bukowskiej 18 w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 44,14 m² znajduje się na III piętrze i zostało wykończone z dbałością o każdy detal. Jasne wnętrza, ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 200 PLN (73 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15553585 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21050864 15553585 Piła - Śródmieście AL. PIASTÓW Atrakcyjne, ciepła i słoneczne mieszkanie po kapitalnym remoncie, umeblowane i wyposażone (jak na zdjęciach) - blok w centrum miasta - IV piętro - 2 pokoje - aneks kuchenny - łazienka razem z wc, natrysk - SALO...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 900 PLN (53 zł/m2)

2
-
36 m2
-
15860317 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27182443 15860317 Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie na Grunwaldzie, jednej z najlepiej skomunikowanych i atrakcyjnych dzielnic Poznania. W pobliżu znajduje się bogata infrastruktura - sklepy, restauracje, tereny zielone oraz przystanki komunikacji miejskiej ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 350 PLN (49 zł/m2)

2
-
48 m2
1970
15889045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27842374 15889045 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – ul. Kasprzaka 3a.Oferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,09 m2, składającej się z dwóch pokoi (12,8 m² oraz 19,1 m²), oddzielnej kuchni (8,7 m²) oraz łazienki (3 m²).Kuchnia wyposażona jest w k...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 600 PLN (52 zł/m2)

2
1
50.09 m2
1955
15891379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27895640 15891379 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania na wynajem w podpoznańskich Kamionkach, otoczonych lasami, licznymi terenami rekreacyjnymi i bogatą infrastrukturą handlowo-usługową. W pełni wyposażone, przytulne, 3 pokojowe mieszkanie ...

Kamionki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

3 900 PLN (65 zł/m2)

3
1
60 m2
2017
15838857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26732961 15838857 POLECAM NA WYNAJEM KOMFORTOWY APARTAMENT W SUPER LOKALIZACJI PRZY UL. BUŁGARSKA 59 W POZNANIU (BUDYNEK NOWY) NIE MA OPŁAT ZA POŚREDNICTWO ! OPIS MIESZKANIA: Apartament 2 pokojowy o powierzchni 49 m2 położony na 11 piętrze, w szesnastopiętrowym budynk...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 600 PLN (53 zł/m2)

2
1
49 m2
2020
15869972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27413996 15869972 Kontakt: Agnieszka tel. 530844264 Polecam do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe z OGRÓDKIEM położone w szeregowcu w Robakowie (gmina Kórnik). Lokal mieszkalny o pow. 61 m2 + 90 m2 ogródek. Układ: PARTER: przedpokój 3m2, salon z aneksem kuchennym 28m...

Robakowo (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

2 700 PLN (44 zł/m2)

3
2
61 m2
2012
15439162 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 18575147 15439162 Szukasz komfortowego pokoju w okolicach Poznania? Mamy coś dla Ciebie!Oferujemy do wynajęcia pokój o powierzchni 15 m2 w nowoczesnym domu w zabudowie szeregowej na nowym osiedlu Hebanowa w Zalasewie. Pokój znajduje się na piętrze i jest wyposażony w ...

Zalasewo (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

600 PLN (40 zł/m2)

1
-
15 m2
2019
15865319 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27293904 15865319 OPISZapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem przy ul. Zawady w Poznaniu. Lokal o powierzchni 50 m2 składa się z: korytarza, pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Z pokoju dziennego prowadzi wyjście na duży ba...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (48 zł/m2)

2
1
50 m2
-