• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 566

15801651 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26245685 15801651 NA WYNAJEM EKSKLUZYWNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z LOGGIĄ W PRESTIŻOWEJ INWESTYCJI MODENA PRZY UL. JACKOWSKIEGONowe, luksusowo wykończone, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 75 m², położone na 1. piętrze w jednej z najbardziej prestiżowych i...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 900 PLN (65 zł/m2)

3
-
75 m2
2025
15884672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27708963 15884672 Szukasz lokalu do wynajęcia na działalność handlową, usługową lub biuro w doskonałej lokalizacji w Mosinie?Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą najmu!Przedstawiam do wynajęcia lokal o pow. 63 m2, położony przy ulicy Śremskiej w Mosinie. Nieruchomoś...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 950 PLN (31 zł/m2)

2
-
63 m2
-
15884659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27708667 15884659 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu moduł magazynowy oferujący ok. 8 300 mkw. powierzchni magazynowej wysokiego składowania wraz z ok. 1 200 mkw. powierzchni biurowo-socjalnej.Powierzchnia magazynowa spełni oczekiwania najemców ceniących sobie wy...

Kórnik (Gądki) (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

224 140 PLN (27 zł/m2)

1
-
8300 m2
-
15649607 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23296290 15649607 Szukasz lokalu do wynajęcia na działalność handlową, usługową lub biuro w doskonałej lokalizacji w Mosinie?Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą najmu!Przedstawiam do wynajęcia lokal o pow. 63 m2, położony przy ulicy Śremskiej w Mosinie. Nieruchomoś...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 800 PLN (29 zł/m2)

2
-
63 m2
-
15860893 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27187123 15860893 BEZ PROWIZJI DLA POŚREDNIKA!Szukasz 2-pokojowego mieszkania na wynajem w Poznaniu? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!Prezentujemy w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku na osiedlu Bolesława Śmiałego w Poznaniu.Mieszkanie...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 950 PLN (63 zł/m2)

2
1
31.2 m2
1980
15884413 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27701805 15884413 WOLNE OD KWIETNIA! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego i w pełni umeblowanego mieszkania, usytuowanego na ulicy prowadzącej prosto do Centrum miasta i do dworca, ul. Przemysłowej na Wildzie, na rogu Spychalskiego. To wyjątkowa ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (56 zł/m2)

2
1
41 m2
2012
15864810 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27274209 15864810 0% prowizji dla najemcy, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa wynajmujący. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam do najmu lokal - open space- o powierzchni 204,3 m2, który może być przeznaczony na usługi lub biuro. Lokal zn...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

10 010 PLN (49 zł/m2)

11
-
204 m2
2012
15859585 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27170744 15859585 0% prowizji dla najemcy, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa wynajmujący. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam do najmu lokal, który może być przeznaczony pod lekką gastronomię typu kawiarnia czy śniadaniownia. Może być rów...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 641 PLN (50 zł/m2)

11
-
33 m2
-
15828210 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26591478 15828210 Polecam na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w nowym bloku z 2006r. Lokal jest bardzo jasny oraz przestronny dzięki częściowo otwartej kuchni. Z salonu jest wyjście na balkon. Mieszkanie ogrzewane jest poprzez dwufunkcyjny piec gazowy Kuchnia jest wypo...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

2 600 PLN (59 zł/m2)

2
-
44 m2
2006
15867869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27355104 15867869 0% prowizji dla najemcy, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa wynajmujący. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam do najmu lokal - open space- o powierzchni 41,27 m2, który może być przeznaczony na usługi lub biuro. Lokal zn...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 022 PLN (49 zł/m2)

11
-
41 m2
2012
14872539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3713577 14872539 Polecam do najmu lokal przeznaczony pod usługi lub handel. Nieruchomość znajduje się blisko centrum handlowego o charakterze budowlanym. W Centrum znajdują się: market budowlany Hipper, ; Materiały Budowlane Wesołek, market Biedronka. Lokal składa ...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

19 000 PLN (19 zł/m2)

11
-
1000 m2
-
15863382 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27245489 15863382 Polecam na wynajem nowe 2-pokojowe mieszkanie w budynku z 2010r. Lokal jest bardzo jasny oraz przestronny dzięki otwartej kuchni.  Mieszkanie jest świeżo po kapitalnym remoncie, wyposażone w nowe meble i wyposażenie AGD i RTV. Mieszkanie ogrzewane ...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

2 200 PLN (59 zł/m2)

2
-
37 m2
2010