• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 566

15535302 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20718678 15535302 0% NAJEMCA nie płaci prowizji, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa wynajmujący. Polecam do najmu lokal, w którym dotychczas był funkcjonujący gabinet stomatologiczny, znajdujący się na parterze budynku mieszkalnego. W lokalu znajduje się pełn...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

3 900 PLN (93 zł/m2)

11
-
42 m2
-
15884137 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27695541 15884137 Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - ZłotnikiDo wynajęcia poleca się nowoczesne i wygodne mieszkania w spokojnej okolicy.To 3-pokojowe lokum w Złotnikach jest idealnym wyborem dla małej lub średniej rodziny pragnącej mieszkać wygodnie i z ...

Złotniki (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

2 500 PLN (42 zł/m2)

3
1
60 m2
2024
15856752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27105466 15856752 OPISZamieszkaj w spokojnej i zielonej części Poznania, w pobliżu kampusu UAM oraz terenów rekreacyjnych. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania, położonego w kameralnej zabudowie niskich bloków na zam...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (40 zł/m2)

2
1
50 m2
2004
15883908 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27684910 15883908 Najemca nie płaci prowizji. Wynagrodzenie biura pokrywa w całości właściciel nieruchomości.Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu funkcjonalnego obiektu położonego w Mrowinie, tuż obok Rokietnicy (świetny dojazd do trasy S11 i Poznania). Całość n...

Mrowino (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

8 000 PLN (24 zł/m2)

11
-
330 m2
-
14980062 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Suchy Las - 130m2 4 pokoje 2 łazienki parking 6025441 14980062 Zapraszam do zapoznania i z ofertą wynajmu słonecznego, klimatycznego apartamentu w Suchym Lesie. Świetna lokalizacja -niedaleko granicy z Poznaniem. Znajduje się na II piętrze rodzinnej willi, w której są tylko trzy mieszkania (na każdym jedno). To ...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

3 500 PLN (26 zł/m2)

4
2
136 m2
-
15883755 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27675700 15883755 Członkostwo Office — elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus City Centre*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają charakte...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

539 PLN (67 zł/m2)

11
-
8 m2
-
15869830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27410688 15869830 Nowa kawalerka 26,69 m² - ul. Garbary 43A, Poznań (przy Starym Rynku)• nowe, wykończone pod klucz - pierwszy najem• pokój z aneksem + korytarz: 22 m²• kuchnia: pełne, nowe AGD• wyposażenie: rozkładana kanapa, stół + 3 krzesła, duża szafa• 2 duże okna...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (94 zł/m2)

1
1
26.69 m2
2025
15882706 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Sklep, lokal handlowo-usługowy 27673160 15882706 Wilczyn do wynajęcia sklep, lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej ok. 250m2 w Wilczynie powiat Konin. Miejscowość Wilczyn która do roku 1870 była miastem obecnie zamieszkała jest przez około 1500 osób, całą gminę zamieszkuje około 6500 osó...

Wilczyn (Wielkopolskie, gm. Wilczyn)

3 850 PLN (15 zł/m2)

5
-
250 m2
2015
15735835 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24862720 15735835 Kompleksowy dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus City Centre*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają charakter orientacyjny i...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 140 PLN (114 zł/m2)

11
-
10 m2
-
15735838 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24862723 15735838 Zarezerwuj profesjonalny adres firmy w lokalizacji Regus City Centre*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają charakter orientacyjny i oznaczają ...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

589 PLN (118 zł/m2)

11
-
5 m2
-
15735833 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24862721 15735833 Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus City Centre*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta obejmuje prywa...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 940 PLN (243 zł/m2)

11
-
8 m2
-
15819324 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26641743 15819324 Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus City Centre *Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

10 160 PLN (226 zł/m2)

11
-
45 m2
-