• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości na wynajem Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 565

15764082 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25439107 15764082 NOWE LOKALE USŁUGOWE PREMIUM W ŚCISŁYM CENTRUM PIŁY Jeśli szukasz miejsca, które zrobi wrażenie na Twoich klientach — znajdziesz je właśnie tutaj na " Sikorskiego 81" w Pile. Ten wyjątkowy obie...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

15 405 PLN (65 zł/m2)

11
-
237 m2
2025
15764083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25439111 15764083 NOWE LOKALE USŁUGOWE PREMIUM W ŚCISŁYM CENTRUM PIŁY Jeśli szukasz miejsca, które zrobi wrażenie na Twoich klientach — znajdziesz je właśnie tutaj na " Sikorskiego 81" w Pile. Ten wyjątkowy obiekt...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

10 800 PLN (75 zł/m2)

11
-
144 m2
2025
15764042 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25438046 15764042 NOWE LOKALE USŁUGOWE PREMIUM W ŚCISŁYM CENTRUM PIŁY Jeśli szukasz miejsca, które zrobi wrażenie na Twoich klientach — znajdziesz je właśnie tutaj na " Sikorskiego 81" w Pile. Ten wyjątkowy obiekt...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

13 780 PLN (65 zł/m2)

11
-
212 m2
2025
15860247 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27181347 15860247 Oferta wynajmu mieszkania – Poznań, Jeżyce, ul. PolnaNa wynajem komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Poznania – na Jeżycach, przy ul. Polnej. Lokal o powierzchni 43,3 m² stanow...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.3 m2
1966
15658672 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23442435 15658672 Znakomicie położony lokal użytkowy w Jelonku k. Suchego Lasu. Widoczny z bardzo ruchliwej ulicy dojazdowej do kilku miejscowości i osiedli aglomeracji poznańskiej. W najbliższej okolicy salony handlowe (m.in. samochodowe), punkty usługowe, markety (L...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

12 000 PLN (65 zł/m2)

11
-
185 m2
-
15794425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26073103 15794425 Gratka dla miłośników dobrego designu Widne i przytulne 2 balkonyGŁÓWNE ATUTY:Piękne 3 - pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Ptasia , wykończone z dużym poczuciem estetyki i uwagą na najmniejsze detale.Nietuzinkowe, ciepłe klimatem wnętrze, dopr...

Poznań (Marcelin) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 800 PLN (57 zł/m2)

3
1
66.3 m2
2022
15733656 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 24805928 15733656 Wynajem placu utwardzonego w Turkowie - idealne miejsce na Twoją działalność!Poszukujesz przestrzeni do składowania, magazynowania lub prowadzenia działalności? Mam dla Ciebie świetną ofertę!Oferuję do wynajęcia utwardzony, ogrodzony plac o powierzch...

Nowy Tomyśl (Wielkopolskie, gm. Nowy Tomyśl)

4 000 PLN

-
-
1900 m2
-
15718031 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24545268 15718031 Szukasz miejsca idealnego do pracy lub spotkań z klientami?Ta blisko 33 - metrowa kawalerka na parterze w sercu Jeżyc to funkcjonalna przestrzeń dla freelancerów, mikroprzedsiębiorców czy osób szukających cichego miejsca do pracy w centrum Poznania.L...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 750 PLN (54 zł/m2)

1
1
32.6 m2
1967
15858402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Poznań – Wilda | Budynek biurowy na wynajem (75,83 m²) 27147182 15858402 Polecam do wynajęcia funkcjonalny, parterowy budynek biurowy o powierzchni 75,83 m², zlokalizowany na terenie Parku Magazynowego Poznań Wilda przy ul. Droga Dębińska 29. Lokalizacja i komunikacja Nieruchomość znajduje się w świetnie skomunikowanej ...

Poznań (Poznań-Wilda), ul. Droga Dębińska 29

2 990 PLN (39 zł/m2)

4
-
75.83 m2
-
13516771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1817025 13516771 Piła - Śródmieście Lokal użytkowy o powierzchni 66,04 m.kw. usytuowany na parterze kamienicy w ciągu handlowo - usługowo - mieszkalnym Do tej pory lokal długoletnio i z powodzeniem był wykorzystywany na GABINET FIZJOTERAPII a wcześniej na SZKO...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

2 700 PLN (41 zł/m2)

11
-
66 m2
-
15743964 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25028641 15743964 Piła - Śródmieście Lokal użytkowy o powierzchni 81,66 m.kw. usytuowany na parterze kamienicy w ciągu handlowo - usługowo - gastronomicznym. To doskonała propozycja dla TYCH, którzy cenią sobie charakterystyczną lokalizację, duży ruch pieszy o...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

3 600 PLN (44 zł/m2)

11
-
81 m2
-
15849219 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 26961633 15849219 Do wynajęcia nieruchomość zabudowana halą warsztatową oraz budynkiem socjalno-biurowym Przedmiotem oferty jest wynajem działki gruntu o powierzchni 3957 m², zabudowanej halą warsztatową oraz budynkiem socjalno-biurowym. Nieruchomość idea...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

10 000 PLN (41 zł/m2)

11
-
245 m2
-