• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 822

11799640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 81254 11799640 DOM Z POTENCJAŁEM-KOMORNIKI,- 8-10 POKOI, CZYTELNY ADRES, MOŻE BYĆ POD DZIAŁALNOŚĆ Dom wolnostojący położony w bardzo dobrze skomunikowanej części Komornik. Idealny pod wynajem, do prowadzenia działalności ze względu na czytelne położenie lub dla duż...

Komorniki (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

1 980 000 PLN (5 211 zł/m2)

10
3
380 m2
1998
14695384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25246 14695384 DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ Z MPZP, MEDIA !, ZIELĄTKOWO, GM. SUCHY LAS Działka budowlana położona w miejscowości Zielątkowo Gmina Suchy Las, Bardzo dobry dojazd S11 i potem ok 1,5 km z Chludowa lub ok 4 km od GolęczewaPołożenie ciche, kameraln...

Zielątkowo (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

325 000 PLN (260 zł/m2)

-
-
1250 m2
-
14184754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23535 14184754 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA DOPIEWO, LISÓWKI, z przeznaczeniem zabudowy jednorodzinnej. Teren o powierzchni 9,7776 ha atrakcyjnie położony, niedaleko jeziora we wsi Lisówki, Gm Dopiewo. Teren nie jest objęty MPZP, nie posiada warunków zabudowy. W studium p...

Dopiewo (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

5 464 600 PLN (56 zł/m2)

-
-
97776 m2
-
13968186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23486 13968186 TEREN z przeznaczeniem pod przemysł, działalność uciążliwą, Czarne Piątkowo Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 2,5 ha położona na terenie ogólnie przemysłowym.Działka znajduję się przy węźle betoniarskim, w okolicy działają żwirownie.Te...

Czarne Piątkowo (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

945 905 PLN (37 zł/m2)

-
-
25565 m2
-
15893219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27904206 15893219 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu o pow. 265m2 w zabudowie bliźniaczej, który znajduje się w doskonałej lokalizacji – przy ul. Grunwaldzkiej 328, w pobliżu pętli tramwajowej Poznań - Junikowo. Opis ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 690 000 PLN (6 377 zł/m2)

5
2
265 m2
1990
15890021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27867371 15890021 Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 466 m², zlokalizowany w atrakcyjnej części Poznania przy ul. Rolnej (Wilda). Lokal w stanie deweloperskim, co daje pełną swobodę aranżacji i dostosowania przes...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

25 000 PLN (54 zł/m2)

1
1
466 m2
2013
15866346 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27318601 15866346 Na wynajem funkcjonalny kontener biurowy o powierzchni 47,5 m², zlokalizowany w Parku Magazynowym Poznań -Wilda przy ul. Droga Dębińska 29. Lokalizacja: Świetnie skomunikowana część miasta szybki dojazd...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 875 PLN (40 zł/m2)

1
1
47 m2
2016
15863705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27254996 15863705 Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu, a jednocześnie mieć dużą działkę z potencjałem na przyszłość? Ta nieruchomość łączy komfort życia z realną możliwością dalszego zysku. Modliszewko...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 100 000 PLN (9 565 zł/m2)

5
2
115 m2
1962
15861351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27204212 15861351 Do wynajęcia funkcjonalne lokale o przeznaczeniu biurowym, warsztatowym lub magazynowym, zlokalizowane w Mosinie przy ul. Śremskiej. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym terenie o charakterze przemysłowo-magazynowo-biurowym, z dogodnym d...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 500 PLN (20 zł/m2)

4
1
76 m2
1990
15823014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641674 15823014 Polecam działkę budowlaną o powierzchni 776 m², położoną w malowniczej okolicy w Strykowie przy ul. Tęczowej (gmina Stęszew, powiat poznański), niedaleko miejscowości Sapowice. Nieruchomość otoczona z każdej strony terenami zielonymi, zapew...

Strykowo (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

250 000 PLN (322 zł/m2)

-
-
776 m2
-
15823007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641673 15823007 Na sprzedaż pięknie położona działka o pow. 804 m2, zlokalizowana w Tarnowie Podgórnym przy cichej i spokojnej ul. Ostróżkowej. Działka nr: 57711 Wymiary: szer. 22 m x dł. 36 m Powier...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

449 000 PLN (558 zł/m2)

-
-
804 m2
-
15823025 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26641670 15823025 Zapraszamy do wynajmu przestronnego, dwupoziomowego lokalu o powierzchni 350 m², usytuowanego w ścisłym centrum miasta, zaledwie 80 m od płyty Starego Rynku, na skrzyżowaniu ul. Wielkiej, Szewskiej i Ślusarskiej. Opis lok...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

24 900 PLN (71 zł/m2)

5
4
350 m2
1900