• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 818

15875929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527211 15875929 Szukasz działki na swój nowy dom pod miastem, z szybkim dojazdem do centrum?Mam właśnie dla Ciebie taką ofertę!Działka budowlana o pow. 1584 m2 (szerokość 14,7-30,6 mdługość 72,7 m), zjazd z ul. Kasztanowej.Blisko las i jeziora (Niepruszewskie i Luso...

Sierosław (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

394 416 PLN

-
-
1584 m2
-
15892983 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27899545 15892983 Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej nr 5034 o powierzchni 805m² + 50% udziałów w działce nr 5036 pełniącej drogę dojazdową do nieruchomości o powierzchni 600m², położonej w podpoznańskiej miejscowości Rosnówko.Nieruch...

Rosnówko (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

599 000 PLN

-
-
805 m2
-
15886708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27765976 15886708 Wyjątkowy dom z potencjałem inwestycyjnym w Szamotułach!Szukasz przestrzeni dla rodziny, a jednocześnie myślisz o mądrej lokacie kapitału? Ta oferta jest dla Ciebie!Z przyjemnością prezentujemy wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 261,50 m² , poł...

Szamotuły (Wielkopolskie, gm. Szamotuły)

899 000 PLN (3 438 zł/m2)

7
2
261.5 m2
1996
15875250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27527209 15875250 Nie każda nieruchomość daje możliwość stworzenia domu dokładnie według własnej wizji. Ten szeregowiec na Podolanach to propozycja dla osób, które szukają solidnej bazy, doskonałej lokalizacji i przestrzeni, którą można zaprojektować od nowa – bez kom...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

910 000 PLN (4 272 zł/m2)

6
1
213 m2
1979
15875452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527212 15875452 Działka budowlana o pow. 797 m2 (24m33m) usytuowana przy ul. Brzozowej Kalwy. Piękna i spokojna okolica, zaledwie 20 minut od granic Poznania. Szybki i wygodny dojazd do miasta.Bliskość natury - lasy, jezioro Niepruszewskie, jezioro Lusowskie.Świetna...

Kalwy (Wielkopolskie, gm. Buk)

278 153 PLN

-
-
797 m2
-
15875907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527206 15875907 Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 2 337 m², położonej w podpoznańskiej miejscowości Rosnówko.Rosnówko oferuje unikalny balans między sielskim życiem w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego a błyska...

Rosnówko (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

1 499 000 PLN

-
-
2337 m2
-
15875398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527203 15875398 Atrakcyjna działka budowlana w centrum Dopiewca – Znakomita lokalizacja i pełne media! Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 673 m² przy ulicy Kolejowej w Dopiewcu - działka nr 2133. To idealna propo...

Dopiewiec (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

339 000 PLN

-
-
673 m2
-
15897709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28008121 15897709 Polecamy na sprzedaż mieszkania w Wągrowcu!Nieruchomości zlokalizowane w Kamienicy w centrum.W naszej ofercie znajdą Państwo :1) Poddasze (strych) z dużymi możliwościami oraz potencjałem. Są tam 3 pomieszczenia, w tym jedno dwupoziomowe - 108m² -210 ...

Skoki (Wielkopolskie, gm. Skoki)

210 000 PLN (4 941 zł/m2)

2
-
42.5 m2
-
15884948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27714685 15884948 Szukasz domu, który zapewni wygodną przestrzeń dla rodziny i jednocześnie dobrą lokalizację? Ta nieruchomość w Trzemesznie to funkcjonalny i zadbany dom, gotowy do zamieszkania. Dom o powierzchni użytkowej 102,53 m² położony jest na działce o powierz...

Trzemeszno (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

750 000 PLN (7 282 zł/m2)

4
1
103 m2
1985
15897710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28008115 15897710 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przytulnego mieszkania 2-pokojowego, położonego w Gnieźnie przy ulicy Roosevelta, To idealna propozycja dla osób poszukujących niewielkiej ale funkcjonalnej przestrzeni w dogodnej lokalizacji.Mieszkanie o...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 300 PLN (43 zł/m2)

2
1
30 m2
1970
15781640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25832256 15781640 DOM Z DUSZĄ I KLIMATEM - IDEALNY DLA RODZINY, BLISKO JEZIORA! Jeśli marzysz o domu, w którym od pierwszych chwil czuć ciepło i spokój, a jednocześnie chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż wolnostoj...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

585 000 PLN (3 900 zł/m2)

11
-
150 m2
-
15841235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26788310 15841235 Polecamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, z ogródkiem blisko centrum!Nieruchomość do remontu, co daje możliwość do wykończenia jej we własnym stylu i według potrzeb.Na 69m2 znajdują się:-3 pokoje,-kuchnia,-łazienka Do mieszkania przynależy piwnica...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

295 000 PLN (4 275 zł/m2)

3
-
69 m2
-