• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 818

15897691 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28008006 15897691 MIESZKANIE 2-POKOJOWE NA WYNAJEM - WĄGROWIEC, UL. ŚREDNIA Szukasz komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu 2-pokojowego mieszkania położonego w Wągrowcu przy ul. Średniej. Lokal znajduje się na II ...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

1 500 PLN (39 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15888404 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27813762 15888404 Polecamy nowoczesne lokale na wynajem, o wysokim standardzie!Nieruchomość zlokalizowana w pobliżu ul. Poznańskiej.W ofercie znajdują się 3 osobne lokale o powierzchniach 18m2 i 30m2.Jeden z gabinetów posiada bezpośredni dostęp do łazienki i prysznica...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 500 PLN (83 zł/m2)

11
-
18 m2
-
15884542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27706329 15884542 Polecamy na sprzedaż dom, w idealnej lokalizacji z ogromnym potencjałem!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Września - centrum miasta gdzie wszystkie wygody znajdują się na wyciągnięcie ręki!Na powierzchnię 192 m2 składają się :- 4 pokoje,- prz...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

929 000 PLN (4 839 zł/m2)

4
-
192 m2
1980
15871653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27472927 15871653 Polecamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w bloku!Nieruchomość zlokalizowana na 3 piętrze w miejscowości Witkowo.Na 57,80m2 składają się:- salon - 2 sypialnie - kuchnia - łazienka - toaleta - korytarz.Do mieszkania przynależy piwnica (2,90m2) oraz ...

Witkowo (Wielkopolskie, gm. Witkowo)

329 000 PLN (5 692 zł/m2)

3
-
57.8 m2
-
15860892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27187122 15860892 Zapraszamy do zakupu działki o pow. 822 m2 położonej przy ul. Sytkowskiej. Nieruchomość znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od Jeziora Rusałka i Lasku Golęcińskiego. Doskonała komunikacja z centrum Poznania:kolej Metropolitalna - 5 minut dziel...

Poznań (Golęcin) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

750 000 PLN

-
-
822 m2
-
15849069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26957757 15849069 Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący w pięknej okolicy!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Lednogóra, oddalona ok. 15 km od Gniezna.Dom o powierzchni 66m2 składa się z:- 3 pokoi,- kuchni,- korytarza, - łazienki.Budynek w stanie dobrym, jednak ...

Lednogóra (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

449 000 PLN (6 803 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15897690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 28008007 15897690 Przedmiotem oferty jest działka rekreacyjna z możliwością ZABUDOWY CAŁOROCZNEJ o powierzchni 697 m.kw. położona w Głubczynie kSkórki, przy jeziorze WAPIEŃSKIM Działka w prawie własności o powierzchni 0,0697 ha - w kształcie prostokąta -...

Głubczyn (Wielkopolskie, gm. Krajenka)

120 000 PLN

-
-
697 m2
-
15897082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27993755 15897082 Polecamy na sprzedaż dom z potencjałem!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Niewolno - w pobliżu Trzemeszna - około 15 km od Gniezna.Na powierzchnię 123m2 składają się :- salon z balkonem,- 3 pokoje,- łazienka- kuchnia- korytarz- pralniaDom posi...

Niewolno (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

759 000 PLN (6 171 zł/m2)

4
-
123 m2
-
15894573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944622 15894573 Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie!Nieruchomość zlokalizowana w kamienicy na 2 piętrze - w miejscowości Pobiedziska. Na powierzchnię 54,5 m2 składają się:- salon z aneksem kuchennym,- 2 pokoje,- łazienka.Mieszkanie w dobrym stanie, wyposażen...

Pobiedziska (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

399 000 PLN (7 321 zł/m2)

3
-
54.5 m2
-
15886371 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27755993 15886371 Polecamy na wynajem duże pomieszczenie!Nieruchomość zlokalizowana w Gnieźnie, w pobliżu ul. Wolności.Lokal o powierzchni około 220m2, utrzymany w bardzo dobrym stanie.Za budynkiem znajduję się parking. Forma ogrzewania do ustalenia - gazowe lub elekt...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

4 000 PLN (18 zł/m2)

11
-
220 m2
-
15753560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gniezno|Pokoje|Inwestycyjne|Booking|Lokalizacja 25198613 15753560 Gotowy produkt inwestycyjny - Pokoje Gościnne „Czarna Owca” Gniezno, Park „Dziekanka”Na sprzedaż oferuję wyjątkową nieruchomość inwestycyjną 240 m2 - funkcjonujące pokoje gościnne „Czarna Owca”, zlokalizowane w samym sercu Gniezna, w zabytkowej will...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 600 000 PLN (6 667 zł/m2)

12
2
240 m2
1908
15882689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27673106 15882689 Atrakcyjne działki budowlana o pow. ok. 1000 m 2 - NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCA KWADRAT prezentuje na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCA gm. Bralin. Nieruchomości znajduje się w odległości ok. 11 km od...

Nowa Wieś Książęca (Wielkopolskie, gm. Bralin)

71 540 PLN

-
-
1022 m2
-