• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 666

15872081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27485320 15872081 Na sprzedaż: klimatyczne mieszkanie 26,3 m² - Poznań, ul. Garbary 62, blisko Starego RynkuNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,3 m² zlokalizowane w samym centrum Poznania, przy ul. Garbary 62. Lokal znajduje się w suterenie, jednak posiada pełnowy...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

279 000 PLN (10 608 zł/m2)

1
-
26.3 m2
1900
15884142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do objęcia od zaraz. Możliwość założenia księgi wieczystej. os. Czecha 27695545 15884142 Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,2 m², położone na 2. piętrze niskiego, ocieplonego bloku na zielonym i bardzo dobrze zagospodarowanym os. Czecha na Ratajach w Poznaniu.Budynek po pełnej termomodernizacji, co ...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), os. Czecha 44

530 000 PLN (8 983 zł/m2)

3
1
59 m2
1976
15856752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27105466 15856752 OPISZamieszkaj w spokojnej i zielonej części Poznania, w pobliżu kampusu UAM oraz terenów rekreacyjnych. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego i funkcjonalnego mieszkania, położonego w kameralnej zabudowie niskich bloków na zam...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 000 PLN (40 zł/m2)

2
1
50 m2
2004
15883362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27674910 15883362 OPISZapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu o powierzchni 54,38 m² położonego w zabytkowej kamienicy przy ul. Woźnej – jednej z ładniejszych uliczek prowadzących na Stary Rynek. W najbliższym sąsiedztwie: - kawiarnie, restauracje, galerie sztuki,...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

590 000 PLN (10 850 zł/m2)

3
1
54.38 m2
2025
15869830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27410688 15869830 Nowa kawalerka 26,69 m² - ul. Garbary 43A, Poznań (przy Starym Rynku)• nowe, wykończone pod klucz - pierwszy najem• pokój z aneksem + korytarz: 22 m²• kuchnia: pełne, nowe AGD• wyposażenie: rozkładana kanapa, stół + 3 krzesła, duża szafa• 2 duże okna...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (94 zł/m2)

1
1
26.69 m2
2025
15871725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27474635 15871725 Kawalerka o pow. 31 m2, po kapitalnym remoncie - ul. Wojciecha Bogusławskiego, idealna dla singla lub pary. Do wynajęcia polecam piękną kawalerkę położoną na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku: - po kapitalnym remoncie - wymiana okien na 3 szybowe 5 k...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 050 PLN (66 zł/m2)

1
-
31 m2
1962
15881721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27645568 15881721 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż 3 pokojowe bardzo ładne i ustawne mieszkanie o powierzchni 63m2 na osiedlu Bolesława Chrobrego w Poznaniu, w bloku z windą na 3 piętrze. Posiada przestronny korytarz z zabudową wnękową oraz bal...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

610 000 PLN (9 683 zł/m2)

3
-
63 m2
1978
15793879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26050289 15793879 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrzedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego w standardzie PREMIUM (76m2) z balkonem (5 m2), garażem (20m2) oraz dużą piwnicą (20m2), położonego na pierwszym piętrze niskiego bloku z 200...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

849 000 PLN (11 171 zł/m2)

3
-
76 m2
2000
15844214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26826109 15844214 DOSTĘPNE OD ZARAZ - BLISKO RYNKU WILDECKIEGO !!! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 49 m2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1905r., na 2 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 2, aneks kuchenny. Miejsca parkingowe są...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 400 PLN (49 zł/m2)

2
-
49 m2
1905
15879069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27607720 15879069 WILDA - NOWOCZESNE I KLIMATYCZNE Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 42 m2. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1901r., na 4 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 3, aneks kuchenny. Miejsca parkingowe są na parkingu ogó...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (71 zł/m2)

3
-
42 m2
1901
15845147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26853447 15845147 Sprzedaż Bezpośrednio!!! BRAK PODADTKU PCC , BRAK PROWIZJI Cena 694 376 zł + dodatkowo możliwość zakupu  miejsca w hali garażowej. Oferuje na sprzedaż w stanie deweloperskim ,komfortowy apartament na Górnej Wildzie, Wystawa okien od strony płónocno...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

694 376 PLN (14 774 zł/m2)

1
-
47 m2
2025
15792991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26029048 15792991 UWAGA : udział 12 w mieszkaniu !  brak możliwości zaprezentowania oferty !  Poznań, Winogrady , os. Przyjaźni  3 niezależne pokoje , jasna kuchnia , 47,64 m2 , IV piętro , piwnica , balkon ,  cena za udział : 119 000  tys zł  wolne : od zaraz  Kontak...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

119 000 PLN (2 532 zł/m2)

3
1
47 m2
1972