• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 666

15867491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe, jasne 3 pokoje na 9 piętrze + loggia 7,9 m² 27347117 15867491 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 68,77 m² + przestronna loggia 7,90 m², położone na IX piętrze w nowoczesnym budynku z windą, na prestiżowym osiedlu o wysokim standardzie. Ekspozycja południowa gwarantuje doskonałe doświetlenie wnętrz ...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

785 280 PLN (11 381 zł/m2)

3
1
69 m2
2025
15849193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe mieszkanie 72m2 z tarasem 14m2. 26960770 15849193 Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni  71,5m² + taras o powierzchni 14m2, położone na V piętrze w budynku z windą. Układ mieszkania zaprojektowano z myślą o wygodzie codziennego życia. Lokal posiada praktyczny i klasy...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

884 217 PLN (12 454 zł/m2)

3
1
71 m2
2026
15399927 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 17678200 15399927 Polecam ofertę wynajmu nowego mieszkania położonego na Poznańskim Piątkowie w nowo powstałym kompleksie apartamentowców ,,Początek Piątkowo wybudowany przez firmę ROBYG w pobliżu terenów rekreacyjnych- Cytadela, Jeziora Strzeszynek i...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (60 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15848502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26939930 15848502 DWA NIEZALEŻNE POKOJE PRZY UNIWERSYTECIE PRZYRODNICZYM Szukasz komfortowego i przystępnego mieszkania, które idealnie wpisze się w życie studenta? Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Przedstawiamy jasne, przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 3...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (58 zł/m2)

2
1
38 m2
1975
15835391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26716040 15835391 MIESZKANIE NA SPRZEDAŻPolecam na sprzedaż mieszkanie przy Placu WIelkopolskim z widokiem na zielony skwer Romana Wilhelmiego, nieopodal Ratusza. W okolicy liczne sklepy handlowo-usługowe oraz dobrze rozwinięta infrastruktura techniczna. Bliskość tere...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

760 000 PLN (11 343 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15866997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje balkon - atrakcyjna lokalizacja 27333047 15866997 Polecam mieszkanie 3-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach.• Mieszkanie od developera.• Oferta lokali z całej inwestycji• Gwarancja atrakcyjnej ceny• Zakup bez PCC i prowizji• Pomoc w finansowaniu zakupu• Opcja wykończenia „pod...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

602 000 PLN (12 286 zł/m2)

3
1
49 m2
2026
15866999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kameralne bloki - duży balkon - Naramowice 27333048 15866999 Polecam 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach.• Mieszkanie od developera.• Oferta lokali z całej inwestycji• Gwarancja atrakcyjnej ceny• Zakup bez PCC i prowizji• Pomoc w finansowaniu zakupu• Opcja wykończenia „pod...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

551 520 PLN (12 256 zł/m2)

3
1
45 m2
2026
15866995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje ogródek - Naramowice - 06.2026 27333046 15866995 Polecam mieszkanie 3-pokojowe w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach.• Mieszkanie od developera.• Oferta lokali z całej inwestycji• Gwarancja atrakcyjnej ceny• Zakup bez PCC i prowizji• Pomoc w finansowaniu zakupu• Opcja wykończenia „pod...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

596 000 PLN (11 245 zł/m2)

3
1
53 m2
2026
15866949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27332538 15866949 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z duszą – 68,4 m², 1 piętro , balkon i kamieniczny charakter. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i doskonale zaprojektowane mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,4 m², położone na 1. piętrze frontowej, ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

855 000 PLN (12 500 zł/m2)

3
-
68.4 m2
1900
15824569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26643855 15824569 Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie położone w Poznaniu na Wildzie przy ulicy Kilińskiego.Ulica Kilińskiego uzyskała finansowanie oraz pozwolenie na budowę polegające na rewitalizacji ulicy , czyli wymianie nawierzchni ulicy , wy...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

450 000 PLN (14 516 zł/m2)

2
-
31 m2
1900
15866937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne mieszkanie od zachodu| 3 pok+ balkon. 27331743 15866937 Na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni użytkowej 60m2 z dużym balkonem od strony zachodniej. To mieszkanie wyróżnia się przede wszystkim bardzo dobrym, przemyślanym układem — wszystko jest ustawne i łatwe do urządzenia. Przestronny doskon...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

770 000 PLN (12 833 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15848226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem /44m2. 26935090 15848226 Funkcjonalne i doskonale doświetlone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia. Przestronny salon z aneksem kuchennym ( z dwoma dużymi oknami) stanowi serce mieszkania i oferuje bezpośredni dostęp do balkon...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

485 255 PLN (11 029 zł/m2)

2
1
44 m2
2026