• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 666

15866939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje + garderoba | balkon | funkcjonalny układ 27331745 15866939 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem i garderobą od słonecznej strony zachodniej.. Mieszkanie znajduje się na III piętrze w budynku z windą.  Układ mieszkania jest funkcjonalny i prosty, dzięki temu mamy ustawny salon z aneksem, łatwy do aran...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

502 000 PLN (12 872 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
15849599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 51 m² | balkon 6,5 m² | Żegrze 26976034 15849599 Kompaktowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,3 m² z funkcjonalnym i bardzo wygodnym układem pomieszczeń. Jasny salon z aneksem kuchennym (19,62 m²) stanowi centralną część mieszkania i posiada wyjście na przestronny balkon (6,49 m²), który zapew...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

578 000 PLN (11 333 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15848734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Winogrady | 2 pokoje 41 m² | Duża sypialnia | 26947415 15848734 Na sprzedaż ustawne mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 41m2 + balkon 4,5m2. Ustawny salon z aneksem i wyjściem na balkon oraz przestronna sypialnia, która ma 13m2. Mieszkanie łatwe do aranżacji doskonale sprawdzi się na użytek ...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

471 127 PLN (11 491 zł/m2)

2
1
41 m2
2026
15866182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocja! 2-pokoje z panoramicznym widokiem! 27315362 15866182 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,69 m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej.Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone, rzeka Warta. W okolicy liczne sklepy, placówki edukacyjne, kultur...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

570 360 PLN (12 675 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15866183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocyjnie 2-pokoje z panoramicznym widokiem! 27315361 15866183 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,61m2 oferowane w ramach nowoczesnej inwestycji deweloperskiej.Inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Starołęka. Blisko tereny zielone, rzeka Warta. W okolicy liczne sklepy, placówki edukacyjne, kultura...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

575 210 PLN (12 782 zł/m2)

2
-
45 m2
2025
15865621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5 piętro | Duży balkon 8,6 m² | Słoneczne 2 pokoje 27303881 15865621 Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m² z dużym balkonem, położone na 5 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie wyróżnia się bardzo dobrym układem oraz świetnym doświetleniem dzięki ekspozycji południowo-wschodniej. Fun...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

461 375 PLN (11 534 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15868285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27376205 15868285 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOFERTA BEZPOŚREDNIANa sprzedaż bardzo przytulne i przestronne mieszkanie 51.6 m2 z 2 niezależnymi pokojami i oddzielną kuchnią wraz z przynależną piwnicą 3m2.Mieszkanie znajduje się przy ul.Krasińskiego,bl...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

620 000 PLN (11 923 zł/m2)

2
-
52 m2
1965
15753738 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25209691 15753738 ŚWIETNA LOKALIZACJA! NIEZALEŻNE TRZY POKOJE! BALKON!!! Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej i przyjaznej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Poznaniu na Podolanach, przy ulicy Szarych Sze...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

476 000 PLN (9 154 zł/m2)

3
1
52 m2
1975
15519855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20372714 15519855 ŁADNE,DUŻE MIESZKANIE W KAMIENICY,  Polecam do sprzedaży atrakcyjnie położone,  trzy pokojowe   mieszkanie o powierzchni całkowitej 76,26m2  znajdujące się na Wildzie, w pobliżu ulicy 28 Czerwca 1956r. w Poznaniu, przy ulicy Dąbrówki. Stan prawny :...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

686 000 PLN (9 026 zł/m2)

3
1
76 m2
1910
15768244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25537577 15768244 BEZ PROWIZJI DLA POŚREDNIKA! BEZ CZYNSZU ADMINISTRACYJNEGO!Prezentuję ofertę najmu 2-pokojowego mieszkania z balkonem o pow. 57,2 m² zlokalizowanego na zielonym Sołaczu.Lokal jest usytuowany na pierwszym piętrze przedwojennego odnowionego domu w spok...

Poznań (Sołacz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (38 zł/m2)

2
1
57.2 m2
1930
15867492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe! 2 pokoje balkon - Winogrady - mp gratis 27347119 15867492 PROMOCJA!Mieszkanie z RABATEM w atrakcyjnej lokalizacji.Miejsce postojowe GRATIS.Inwestycja gotowa. Odbiory mieszkań od 05.2026.• Mieszkanie od developera.• Oferta lokali z całej inwestycji• Gwarancja atrakcyjnej ceny• Zakup bez PCC i prowizji• Pomoc...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

489 351 PLN (11 935 zł/m2)

2
1
41 m2
2026
15867489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocja! 2 pokoje balkon - Winogrady - mp gratis 27347115 15867489 PROMOCJA!Mieszkanie z RABATEM w atrakcyjnej lokalizacji.Miejsce postojowe GRATIS.Inwestycja gotowa. Odbiory mieszkań od 05.2026.• Mieszkanie od developera.• Oferta lokali z całej inwestycji• Gwarancja atrakcyjnej ceny• Zakup bez PCC i prowizji• Pomoc...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

476 669 PLN (11 917 zł/m2)

2
1
40 m2
2026