• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 666

15856297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny loft z tarasem 20m² i antresolą od ręki 27087491 15856297 Gotowe mieszkanie z antresolą i dużym tarasemPrzestronne mieszkanie z antresolą i dużym tarasem - wyjątkowy układ przypominający nowoczesny loft, gotowy do odbioru i aranżacji.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez uk...

Poznań (Podolany) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

699 500 PLN (9 993 zł/m2)

3
-
70 m2
2024
15856295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
▶ ▷ ▶ Gotowa Kawalerka z balkonem 28 m² ◀ ◁ ◀ 27087490 15856295 Funkcjonalna kawalerka z balkonem - idealna pod inwestycjęKompaktowe mieszkanie z balkonem i bardzo funkcjonalnym układem - świetne zarówno do zamieszkania, jak i jako lokal inwestycyjny pod wynajem.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PC...

Poznań (Podolany) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

339 500 PLN (12 125 zł/m2)

1
-
28 m2
2024
15846650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne mieszkanie 40,5m2 + balkon. 26891836 15846650 Na sprzedaż jasne mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 40,5m2 + dodatkowo balkon 3,9m2, położone w bardzo atrakcyjnej i cenionej dzielnicy Jeżyce. Lokal ma funkcjonalny układ i duży potencjał aranżacyjny - przestronny salon z aneksem z dwoma...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

555 400 PLN (13 885 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15872082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27485319 15872082 Mieszkanie na sprzedaż – Poznań, ul. GrodziskaNa sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 55,39 m², zlokalizowane na piętrze w kameralnym, piętrowym budynku szeregowym przy ul. Grodziskiej w Poznaniu.Układ i powierzchnie:- 2 oddzielne p...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

669 000 PLN (12 078 zł/m2)

3
1
55.39 m2
1960
15859932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 2 pokoje | 41 m² | balkon 27178816 15859932 Na sprzedaż wygodne mieszkanie na przestrzał o powierzchni 41,2m2 z dużym balkonem o powierzchni 5,03m2. Ustawny salon od strony południowej, komfortowa sypialnia (11,55m2) i funkcjonalna łazienka zapewnią komfort użytkowania lokalu.  Szybki termin o...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

481 394 PLN (11 741 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15861660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27210499 15861660 Nowoczesne mieszkanie 67,43 m² 3 pokoje balkon centrum Poznania – ul. Mostowa 23ANa wynajem komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,43 m², zlokalizowane na 3. piętrze w nowoczesnym budynku w samym sercu Poznania.Układ mieszkania:* sa...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

6 500 PLN (96 zł/m2)

3
-
67.43 m2
2017
15871595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27472005 15871595 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66,5 m², położone na drugim piętrze niskiego, kameralnego bloku na zamkniętym osiedlu Atanera przy ul. Sielawy na Naramowicach.Lokalizacja: Prywatne, ogrodzone osiedle zrealizowane przez Ataner, położone na tereni...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

795 000 PLN (11 955 zł/m2)

3
-
66.5 m2
2000
14670241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2960826 14670241 WYGODNE MIESZKANIE - DOSTĘPNE OD ZARAZ !!! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 39 m2. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1925r., na 1 piętrze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 2, aneks kuchenny. Do mieszkania przynależ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 300 PLN (59 zł/m2)

2
-
39 m2
1925
15866229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocja - 5 pokoi - 2 balkony+ogródek 27316378 15866229 Mieszkanie z RABATEM idealne dla inwestora.Mieszkanie pod wynajem:- dwustronne,- 5 pokoi,- z jednej strony dwa balkony,- z drugiej strony taras i ogródek,- osobno łazienka i WC.• Mieszkanie od developera.• Gwarancja atrakcyjnej ceny• Zakup bez PCC i ...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

640 763 PLN (9 286 zł/m2)

5
1
69 m2
2026
15868784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja - 4 pokoje - 2 balkony - Rataje - gotowe 27390604 15868784 >> Mieszkanie z RABATEM <<>> GOTOWE do odbioru od zaraz <<>> OSTATNIE dostępne w tym bloku <<Komfortowe mieszkanie o powierzchni 74 mkw.:- dwustronne,- 4 pokoje,- z j...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

688 064 PLN (9 426 zł/m2)

4
1
73 m2
2026
15867494 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Słoneczna kawalerka z balkonem | Winogrady | 27347118 15867494 Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31,27 m² z balkonem 5,17 m², położona na Winogradach - 3 minuty od przystanku tramwajowego. Mieszkanie wyróżnia się bardzo dobrym, ustawnym układem - przestronny salon z aneksem (21,42 m²), duża łazien...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

403 383 PLN (13 012 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15860022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem Rataje gotowe IIQ2026 27180308 15860022 Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne mieszkanie 2-pokojowe na poznańskich Ratajach:- słoneczne 2 pokoje z balkonem,- szóste piętro, budynek z windą,- idealne dla pary singla lub na wynajem.Dodatkowo oferujemy:• Bezpłatne konsultacje...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

459 000 PLN (12 079 zł/m2)

2
-
38 m2
2026