• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 902

15878090 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie w pełni umeblowane dla pracowników firmy 27588067 15878090 Do wynajęcia piętro domu wolnostojącego o powierzchni ok. 63 m2Lokal przeznaczony dla pracowników firmy. Wynajem przez firmę całości, nie pojedynczych łóżekRozkład pomieszczeń: klatka schodowa (oddzielne wejście), korytarz z wyjściem na balkon, 2 pok...

Luboń, Wschodnia

3 000 PLN (48 zł/m2)

2
1
63 m2
1980
15864761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* Działki mieszkaniowo-usługowe w Wiktorówku 27272343 15864761 Atrakcyjne 4 działki w miejscowości WiktorówkoDziałki z MPZP -Wiktorówko blisko ŁobżenicyDziałki mieszkaniowo usługowa- Wiktorówko gmina Łobżenica. Działki znajdują się zaledwie 4 kilometry od Łobżenicy.Blisko - szkoła podstawowa, sklep, przystanek a...

Wiktorówko (Wielkopolskie, gm. Łobżenica)

99 766 PLN

-
-
1202 m2
-
15878062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27587889 15878062 DZIAŁKA NA SPRZEDAŻZapraszam Cię do zapoznania się z ofertą działki w Siekierkach Wielkich przy ul. Jagodowej o numerze ewidencyjnym 3781Na terenie jest uchwalony MPZP UCHWAŁA NR XXVIII2332001w uchwale oznaczony symbolami 1M, co oznacza teren zabudow...

Siekierki Wielkie (Wielkopolskie, gm. Kostrzyn)

330 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15877935 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal w centrum Ujścia do wynajęcia 27585537 15877935 OFERTA WYNAJMU LOKALU USŁUGOWO-HANDLOWEGODo wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-handlowy położony w ścisłymcentrum Ujścia (woj. wielkopolskie), bezpośrednio przy głównej drodze odużym natężeniu, również pieszego.Lokal znajduje się w doskonałej lokali...

Ujście (Wielkopolskie, gm. Ujście)

2 000 PLN (20 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15810955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26425881 15810955 Nowoczesne, eleganckie mieszkanie z balkonem o pow. 50,7 m²- nowe budownictwo z 2020r. Piła - Osiedle Zamość, ul. Ofiar Katynia Na sprzedaż wyjątkowo komfortowe i starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,66 m&amp...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

499 000 PLN (9 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2020
15796661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26123078 15796661 Mieszkanie z klimatem w centrum Chodzieży Na sprzedaż oferuję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,39 m² , położone na 1. piętrze klimatycznej kamienicy w ścisłym centrum Chodzieży. Do mieszkania przynależy również...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

199 000 PLN (3 373 zł/m2)

2
-
59 m2
-
15846868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26897632 15846868 Wyjątkowy dom wolnostojący w Złotowie Ten dom o powierzchni ok. 199 m² to propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, prywatność i funkcjonalność - w doskonałej lokalizacji, w pobliżu Jezioro Zaleskie . Przemyślana przestrzeń - idealna...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

895 000 PLN (4 520 zł/m2)

7
-
198 m2
-
15688147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23980270 15688147 DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ- CZARNKÓW Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 124,4m 2 . Budynek posadowiony jest na działce gruntu (własność) o pow. 310m 2 . Działka jest w pełni zagospodarowana, ob...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

599 000 PLN (4 831 zł/m2)

5
-
124 m2
1940
15877854 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27580804 15877854 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu moduł magazynowy oferujący ok. 9 588 mkw. powierzchni magazynowej wysokiego składowania wraz z ok. 382 mkw. powierzchni biurowo-socjalnej.Powierzchnia magazynowa spełni oczekiwania najemców ceniących sobie wys...

Kórnik (Robakowo) (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

201 170 PLN (21 zł/m2)

1
-
9588 m2
2017
15877855 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27580805 15877855 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu moduł magazynowy oferujący ok. 15 000 mkw. powierzchni magazynowej wysokiego składowania wraz z ok. 30 mkw. powierzchni biurowo-socjalnej.Powierzchnia magazynowa spełni oczekiwania najemców ceniących sobie wysok...

Kórnik (Robakowo) (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

282 080 PLN (19 zł/m2)

1
-
15000 m2
2023
15293557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14987542 15293557 Wyjątkowa nieruchomość w Polsce na sprzedaż Neorenesansowy pałac pochodzący z 1860 roku wraz z parkiem obejmuje obszar 6,12 hektara. Łączna powierzchnia użytkowa pałacu to ok. 1400 m2. Nieruchomość ta położona jest 65 km od Poznania w województwie wi...

Stępuchowo (Wielkopolskie, gm. Damasławek)

2 950 000 PLN (2 107 zł/m2)

11
-
1400 m2
-
15800625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26216601 15800625 Funkcjonalny i Przytulny Dom w Promnicach - Idealna Oferta dla Ciebie!  Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością - pięknym, zadbanym domem w zabudowie szeregowej położonym w malowniczych Promnicach. To doskonała propozycja dla osób cen...

Promnice (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

898 000 PLN (5 045 zł/m2)

6
2
178 m2
2009