• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 903

15800625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26216601 15800625 Funkcjonalny i Przytulny Dom w Promnicach - Idealna Oferta dla Ciebie!  Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością - pięknym, zadbanym domem w zabudowie szeregowej położonym w malowniczych Promnicach. To doskonała propozycja dla osób cen...

Promnice (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

898 000 PLN (5 045 zł/m2)

6
2
178 m2
2009
15877690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27577614 15877690 Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana o powierzchni 3414 m2 (nr geodezyjny 10522 oraz 10543).Parcela położona jest w kompleksie działek budowlanych we wsi Otusz, gmina Buk, powiat poznański, województwo wielkopolskie.Otusz jest uroczą enklawą ...

Otusz (Wielkopolskie, gm. Buk)

299 000 PLN

-
-
3414 m2
-
15877679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27576190 15877679 PIŁA - LOKALE UŻYTKOWE Prezydent Miasta Piły ogłasza przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż prawa własności nieruchomości lokalowych – trzech lokali użytkowych: ul. Piekarska 3A2U, Piła – lokal położony na parterze oraz w piwnicy w budynku mieszk...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

183 000 PLN (2 296 zł/m2)

1
-
79.71 m2
-
15877676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wilda|3pok|Balkon|Piwnica|Lokalizacja|Cisza 27576183 15877676 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63 m², położonego przy ul. Fabrycznej 40A w poznańskiej Wildzie. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz możliwością aranżacji według własnych potrzeb....

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

590 000 PLN (9 365 zł/m2)

3
1
63 m2
-
15877001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27560259 15877001 Cena: 796 875 złSyndyk masy upadłości pani Ewy Andrzejczak oraz Syndyk masy upadłości pana Dariusza Andrzejczaka oferują do sprzedaży z wolnej ręki własność nieruchomości gruntowej zabudowanej, położonej w Stęszewie przy ulicy Łyżwiarskiej 2, działka...

Stęszew (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

796 875 PLN (4 118 zł/m2)

5
-
193.5 m2
2006
15782445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25843034 15782445 Urokliwe mieszkanie w kamienicy z ogrodem - centrum Jastrowia Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 81,5 m2 położone w samym sercu Jastrowia. To idealna propozycja dla rodzin, które cenią sobie przestrzeń, wygodę i dostęp do miejskich udogodnień...

Jastrowie (Wielkopolskie, gm. Jastrowie)

299 000 PLN (3 691 zł/m2)

3
-
81 m2
-
15835833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* 2 Pokojowe mieszkanie 60m2 Kozielsko 26704899 15835833 Mieszkanie w domu dwulokalowym z odrębną księgą wieczystą.Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 76,34 m2 w malowniczej okolicy blisko lasów, łąk i plaży.Mieszkanie przeszło niedawno remont, dzięki czemu jest gotowe do zamieszkania. Ła...

Kozielsko (Wielkopolskie, gm. Damasławek)

210 000 PLN (2 763 zł/m2)

2
1
76 m2
1970
15868125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowa kawalerka Fabryczna I Gotowa do zamieszkan 27365585 15868125 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 26 m², położonej na parterze budynku przy ul. Fabrycznej w Poznaniu. Mieszkanie stanowi pełną własność i jest gotowe do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dod...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

450 000 PLN (18 000 zł/m2)

1
1
25 m2
1905
15874974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2pokoje Sielawy Poznań 27521832 15874974 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z dodatkową przestrzenią, położonego przy ul. Sielawy w poznańskich Naramowicach. Nieruchomość znajduje się na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z windą i została wykończona ...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

635 000 PLN (16 282 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15870954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczna kawalerka/inwestycja/centrum 27449213 15870954 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej i klimatycznej kawalerki położonej przy ul. Fabrycznej w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się w zadbanej kamienicy i wyróżnia się ponadstandardową wysokością pomieszczeń, co zapewnia poczuc...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

470 000 PLN (15 161 zł/m2)

1
1
31 m2
-
15779784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25788965 15779784 Mieszkanie Parter z balkonem Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 55 m2. Cena sprzedaży wynosi 460,000 zł. Mieszkanie znajduje się w bloku z cegły z 1995r., na parterze. Mieszkanie jest jednopoziomowe, ilość pokoi 3, aneks kuchenny, balk...

Leszno (Wielkopolskie, gm. Leszno)

460 000 PLN (8 364 zł/m2)

3
-
55 m2
1995
15800383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26212492 15800383 UWAGA !!! NOWA OFERTA DEWELOPERSKA - " SREBRNA REZYDENCJA " ŚWIETNA LOKALIZACJA , ZŁOTÓW OKOLICE - DZIERZĄŻENKO GWARANCJA CENY DEWELOPERA - dodatkowo dzięki współpracy z biurem szereg bonus&oacu...

Dzierzążenko (Wielkopolskie, gm. Złotów)

900 000 PLN (6 667 zł/m2)

4
-
135 m2
2025