• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 812

15862039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27221722 15862039 OFERTA WSTRZYMANA Mieszkanie w Luboniu z Garażem i komórką lokatorską. Polecam bardzo ładne , słoneczne i przestronne mieszkanie składające się z trzech niezależnych pokoi, kuchni , łazienki i korytarza położone w sąsie...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

690 000 PLN (8 846 zł/m2)

3
1
78 m2
2013
15823740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26653188 15823740 Polecam na sprzedaż bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie położone na Poznańskim Piątkowie osiedle Sobieskiego o powierzchni 74m2 na pierwszym piętrze. Lokal składa się z czterech ustawnych i przestrzennych pomieszczeń , trzech nieza...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

648 000 PLN (8 757 zł/m2)

4
1
74 m2
1989
15815402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26609784 15815402 REZERWACJA OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! 511 893 075 Na sprzedaż dom wolnostojący o konstrukcji drewnianej, usytuowany na bardzo dużej działce o powierzchni 3558 m², w spokojnej i dobr...

Kwilcz (Wielkopolskie, gm. Kwilcz)

650 000 PLN (5 909 zł/m2)

4
2
110 m2
2008
15818746 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26607276 15818746 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS ! Polecam na wynajem nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m², świeżo po remoncie. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze wyremontowanej kamienicy przy ul. Warszawsk...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

1 950 PLN (48 zł/m2)

2
1
41 m2
1910
15723635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24634663 15723635 Wyjątkowy dom w Puszczykowie ul. Wiosenna. Pow. użytkowa domu 245 m2 , pow. działki 2060 m2 Jeżeli marzysz o połączeniu przestronnego, wygodnego domu z bajkowym ogrodem, w otoczeniu natury i elegancki...

Puszczykowo (Wielkopolskie, gm. Kamieniec)

2 450 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
2
245 m2
2003
15681842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23866355 15681842 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! TEL 511 893 075 Polecam ofertę domu wolnostojącego w spokojnej okolicy ( Tarnowo, gmina Kostrzyn ), a jednocześnie świetnie skomunikowany z Kostrzynem i drogą Krajową 92. 
...

Tarnowo (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

860 000 PLN (7 963 zł/m2)

4
3
108 m2
2008
15582228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21820412 15582228 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Nowy Folwark (Wielkopolskie, gm. Krotoszyn)

149 000 PLN (108 zł/m2)

-
-
1384 m2
-
15870924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27446520 15870924 REZERWACJA Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji.

 ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji ...

Kostrzyn (Wielkopolskie, gm. Kostrzyn)

659 000 PLN (3 362 zł/m2)

4
2
196 m2
1985
15849610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26976170 15849610 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS! Tel 511893075 BARDZO ATRAKCYJNY TEREN ! minuta od centrum Nekli Polecam ofertę działki z warunkami zabudowy o pow. 1167 m2 w miejscowości Kokoszki, Gmina Nekla, powiat wrze...

Nekla (Wielkopolskie, gm. Nekla)

95 000 PLN (81 zł/m2)

-
-
1167 m2
-
15583181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21841946 15583181 Kupując z pośrednikiem: kupujesz bezpiecznie z ubezpieczeniem OC od transakcji. ( Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredyto...

Rogoźno (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

189 000 PLN (152 zł/m2)

-
-
1241 m2
-
15897869 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 28012450 15897869 Na nowoczesnym osiedlu niskiej zabudowy przy ul. Jasielskiej 3 w Podolanach prezentujemy wyjątkową ofertę wynajmu funkcjonalnego i komfortowego mieszkania z 2020 roku. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie wygodę, bliskość natury oraz dobrą kom...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 800 PLN (55 zł/m2)

1
1
33 m2
2020
15897928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28012397 15897928 Oferujemy atrakcyjne działki usługowe w doskonałej lokalizacji - KobylnicaGruszczyn, idealne pod inwestycję! Nieruchomości o powierzchni od 1.010 m do 2.644 ;m ;każda, łącznie niemal 2 hektary gruntów czekają na nowych właścicieli. Dzięki świetnemu...

Kobylnica (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

270 000 PLN (270 zł/m2)

-
-
1000 m2
-