• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 670

15888829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27829375 15888829 0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam na sprzedaż dom o powierzchni ok. 140 m2. Dom został w dużej mierze częściowo wyremontowany. Nieruchomość zna...

Orzeszkowo (Wielkopolskie, gm. Dominowo)

239 000 PLN (1 707 zł/m2)

4
-
140 m2
1930
15884442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! Dom 136 m² z ogrodem w cenie mieszkania! 27702914 15884442 Masz dość kompromisów między metrażem a lokalizacją? Przy ul. Rynkowej 16a w Starzynach znajdziesz przestrzeń, która dopasuje się do Ciebie, a nie na odwrót. To idealny balans między szybkim rytmem Poznania a spokojem, którego szukasz po pracy.Dlacze...

Starzyny (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

699 000 PLN (5 140 zł/m2)

5
2
136 m2
2010
15756746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25271325 15756746 Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOSCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą: NA SPRZEDAŻ wyjątkowy dom letniskowy z 2017 r w Kosewie, przy ulicy Olszowej, położony nad jeziorem powidzkim w woj. wielkopolskim na obszarze Powidzkiego Parku Krajobraz...

Kosewo (Wielkopolskie, gm. Ostrowite)

535 000 PLN (7 379 zł/m2)

4
1
72.5 m2
2017
15743496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25011643 15743496 Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:Kamienica w ścisłym centrum Strzałkowa przy głównej ulicy Gen. Sikorskiego 7 o powierzchni całkowitej 382,5 m2 na działce o powierzchni 583 m2 nr ewidencyjny 451...

Strzałkowo (Wielkopolskie, gm. Strzałkowo)

699 000 PLN (1 827 zł/m2)

7
-
382.5 m2
1901
15702537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24237372 15702537 Biuro Invest Home Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:Budynek mieszkalny jednorodzinny, jednokondygnacyjny z poddaszem uzytkowym w stanie surowym otwartym w Marzeninie(100m od drogi gminnej ul. Leśna, gmina Września...

Marzenin (Wielkopolskie, gm. Września)

249 000 PLN (1 694 zł/m2)

11
-
147 m2
2024
15245825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13702123 15245825 GOTOWA INWESTYCJABIZNES !!!Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z nietuzinkową, ofertą sprzedaży:Obiektu o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym o pow. 808 m2 usytuowanym na działce( numer 30116) o pow. 3033 m2 w Ob...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

3 500 000 PLN (4 332 zł/m2)

12
-
808 m2
1998
15367715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16955057 15367715 BUDYNEK Z PRZYNOSZĄCA ZYSKI DZIAŁALNOŚCIĄBiuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej, zabudowanej.Budynek z 1992 r o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym usytuowanym na działce (numer...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

899 000 PLN (3 047 zł/m2)

8
-
295 m2
1992
15681663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23863260 15681663 Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości w Obłaczkowie, 2,5 km od Wrześni (do Rynku)Działka o powierzchni ok.800m2 m2 (nr ewid. 2954) zabudowana jest:budynkiem mieszkalnym, woln...

Obłaczkowo (Wielkopolskie, gm. Września)

770 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
2
70 m2
-
15872607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27498725 15872607 NA SPRZEDAŻ Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na nieopodal jeziora Kierskiego. Dom o powierzchni użytkowej 140 m2 z zagospodarowaną działką ok. 280m2 + 90m2 utwardzonej drogi przed domem, która nie jest wliczona w powierz...

Poznań (Kiekrz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

850 000 PLN (6 071 zł/m2)

4
-
140 m2
2025
15889626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856560 15889626 Dom na sprzedaż Rychtal 170 m² działka 13 arów część mieszkalno-usługowaNa sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny położony w miejscowości Rychtal, na ogrodzonej działce o powierzchni 13 arów. Nieruchomość posiada przeznaczenie mies...

Rychtal (Wielkopolskie, gm. Rychtal)

830 000 PLN (4 854 zł/m2)

5
2
171 m2
1996
15889592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27855287 15889592 Zapraszam Państwa do zakupu bliźniaka w stanie deweloperskim położonym w Mieściskach, gmina Duszniki, powiat szamotulski. BRAK PROWIZJI OD STRONY KUPUJĄCEJ! Przedmiotem sprzedaży jest prawa strona domu jednorodzinnego dwulokalowego, do którego ...

Mieściska (Wielkopolskie, gm. Duszniki)

579 000 PLN (5 216 zł/m2)

5
2
111 m2
2024
15889591 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27855285 15889591 Zapraszam Państwa do zakupu bliźniaka w stanie deweloperskim położonym w Mieściskach, gmina Duszniki, powiat szamotulski. BRAK PROWIZJI OD STRONY KUPUJĄCEJ! Przedmiotem sprzedaży jest lewa strona domu jednorodzinnego dwulokalowego, do którego p...

Mieściska (Wielkopolskie, gm. Duszniki)

599 000 PLN (5 209 zł/m2)

4
2
115 m2
2024