• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 670

15891357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w budowie nad rzeką dz. 2924 m² Natura 2000 27895088 15891357 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na dwóch malowniczych działkach o łącznej powierzchni 2924 m² wraz z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 99 m².Nieruchomość znajduje się w miejscowości Płytnica, gmina Tarnówka, w...

Płytnica (Wielkopolskie, gm. Tarnówka)

390 000 PLN (1 857 zł/m2)

4
1
210 m2
1993
15888297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27807816 15888297 REZERWACJASzukasz mieszkania w kameralnej, zacisznej okolicy blisko lasu, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Poznania? Spełnij swoje marzenie kupując nieruchomość położoną w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego!Przedmiotem oferty jest 3-pokojo...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

699 000 PLN (11 364 zł/m2)

3
2
61.51 m2
2017
15509956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obniżka Ceny !!! Komfortowy Dom w Wągrowcu. 20122070 15509956 Przestronny dom w ekskluzywnej dzielnicy Wągrowca Zapraszam na prezentację  zadbanego przestronnego Domu z częścią komercyjną. UWAGA ! Zmiana Ceny !!!Cena: 1 390.000 PLN (do negocjacji)Lokalizacja:Dom usytuowany w prestiżowej a zarazem bardzo spokojn...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

1 390 000 PLN (6 043 zł/m2)

7
2
230 m2
2005
15882368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27660259 15882368 Przedstawiamy wyjątkową ofertę domu jednorodzinnego, wolnostojącego. Ten ładny, nowoczesny dom o ; powierzchni użytkowej 130,2m2, (całkowita 198m2) składa się z parteru, pierwszego piętra oraz ; poddasza. Dach dwuspadowy, pokryty wysokiej jakości dac...

Zamysłowo (Zamysłowo) (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

850 000 PLN (6 538 zł/m2)

5
2
130 m2
2016
15872313 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27490058 15872313 Dom wolnostojący 151 m² działka 660 m² garaż 2 auta blisko PoznaniaNa sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 151 m², położony na działce 660 m² w spokojnej miejscowości Kaźmierz z bardzo dobrym dojazdem do Poznania, Tarnowa Podgórnego i Szamotuł....

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

650 000 PLN (4 305 zł/m2)

4
2
151 m2
1980
15890481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27878354 15890481 Sygnatura akt sądowych postępowania upadłościowego: PO1PGUp-s2902025Poznań, 11.05.2026 r.Niniejsza oferta stanowi wyciąg z Warunków Sprzedaży. Pełne Warunki Sprzedaży można uzyskać pod numerem telefonu: 573 424 336 lub pod adresem e-mail: pretium.biu...

Wysogotowo (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

872 500 PLN (4 754 zł/m2)

5
-
183.52 m2
2017
15829364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26626038 15829364 Wyjątkowy dom wolnostojący w Chodzieży - styl, jakość i przestrzeń z potencjałem! Jeśli szukasz domu, który zachwyca od pierwszego kroku - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż gustownie urządzony dom wolnostojący w Chodzieży , stwo...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

980 000 PLN (4 495 zł/m2)

7
3
218 m2
-
15858740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
? Dom pod lasem – oaza spokoju dla jednej lub dwó 27153944 15858740 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Dom przy lesie z fotowoltaiką i pompą ciepła - idealny dla 2 rodzin 4019 m² okolice Przedcza Katarzyna 12, gm. Przedecz, woj. wielkopolskieSzukasz miejsca, gdzie naprawdę można odpocz...

Katarzyna (Wielkopolskie, gm. Przedecz)

600 000 PLN (3 000 zł/m2)

5
2
200 m2
-
15890118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27870413 15890118 Wyciąg z ogłoszenia o drugimprzetargu ustnym nieograniczonymPrezydent Miasta Kaliszainformuje, żena stronach internetowych Urzędu Miasta Kalisza www.kalisz.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.kalisz.pl - w zakładce ogłoszenia, sprzedaż dzi...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

415 000 PLN (503 zł/m2)

6
-
825 m2
-
15890098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27868863 15890098 0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam na sprzedaż dom o powierzchni ok. 200 m2. Dom został w dużej mierze wyremontowany. Nieruchomość znajduje się ...

Olszewo (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

540 000 PLN (2 700 zł/m2)

3
-
200 m2
1989
15504336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20014077 15504336 Okazja! Wyremontowany, w pełni wyposażony dom na wsi Kaczlin, woj Wielkopolskie, powiat Sieraków. Oferta to: dom ok. 180m 3 łazienki,2 kuchnie, 5 pokoi, 2 mniejsze pomieszczenia na garderobę podpiwniczony, piec na ekogroszek lub drewno poddaszeszam...

Kaczlin (Wielkopolskie, gm. Sieraków)

420 000 PLN (2 333 zł/m2)

5
3
180 m2
-
15646377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23218690 15646377 Marzysz o domu, który łączy nowoczesność z bliskością natury? Prywatność, cisza i spokój to Twoje priorytety? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Przedstawiamy elegancki, dwupiętrowy dom położony w malowniczej wsi Łódź, w gminie Stęszew, w otoczeniu Wi...

Łódź (Wielkopolskie, gm. Stęszew)

1 990 000 PLN (10 474 zł/m2)

5
3
190 m2
2012