• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 670

15822015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580595 15822015 OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI - NOWINY BRDOWSKIE GM. BABIAK Jeżeli szukasz nieruchomości w cichym i spokojnym miejscu, blisko natury, otoczonej lasami i z szybkim dostępem do jeziora, ta oferta jest idealna dla Ciebie. Przedmiotem sprzedaży jest...

Nowiny Brdowskie (Wielkopolskie, gm. Babiak)

260 000 PLN (2 203 zł/m2)

11
-
118 m2
-
15822001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26580568 15822001 Firma Euro-Dom Nieruchomości oferuje na sprzedaż nieruchomość z rozpoczętą budową w 2024 r. w świetnej lokalizacji w Babiaku przy ul. Zbożowej. Podana cena nieruchomości obejmuje stan surowy otwarty z dachem pokrytym blachodachówką. Gwarancja s...

Babiak (Wielkopolskie, gm. Babiak)

285 000 PLN (2 850 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15872917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27506469 15872917 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony na Osiedlu Bajkowym w spokojnej i zielonej części Poznania, tuż przy Lasku Marcelińskim oraz ogródkach działkowych. Nieruchomość znajduje się na końcu ślepej uli...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 590 000 PLN (8 833 zł/m2)

6
-
180 m2
1998
15893329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27907161 15893329 NA SPRZEDAŻ DOM W SOKOLCU (gmina SZAMOCIN) Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok. 102,00 m 2 usytuowany na działce o powierzchni 1360 m 2 . Dom parterowy z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwnicz...

Sokolec (Wielkopolskie, gm. Szamocin)

290 000 PLN (2 843 zł/m2)

4
-
102 m2
1950
15775883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OBNIŻKA Ceny!!!!!! Dom w Zielonejgórze k. Obrzycka 25688235 15775883 Piękny dom  Zielonagóra gm. ObrzyckoOBNIŻKA CENY !!!!!!!!  Na sprzedaż urokliwy, rodzinny dom z duszą, położony w spokojnej i zielonej miejscowości Zielonagóra, zaledwie 2 km od Obrzycka, 12 km od Szamotuł, 14 km od Wronek, 14 km od Obornik oraz ok. ...

Zielonagóra (Wielkopolskie, gm. Obrzycko)

810 000 PLN (4 765 zł/m2)

5
2
170 m2
2013
15688147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23980270 15688147 Przestronny bliźniak w Czarnkowie - idealny dla rodziny! Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124,4 m² , położony na zadbanej działce o pow. 310 m² (własność). Nieruchomość wyróż...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

580 000 PLN (4 677 zł/m2)

5
-
124 m2
1940
15800881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26223380 15800881 *** UWAGA: Na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura (w tym NAJNOWSZE oferty oraz więcej zdjęć) znajdziesz na oficjalnej stronie naszego biura: furman24.pl *** UWAGA !!! NOWA OFERTA DEW...

Dzierzążenko (Wielkopolskie, gm. Złotów)

815 000 PLN (6 037 zł/m2)

4
-
135 m2
2025
15828005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26638783 15828005 NOWOCZESNE GOSPODARSTWO Z MŁODYM SADEM - Mąkolno, gm. Sompolno Szukasz gotowego biznesu i komfortowego domu dla dwóch rodzin? Ta oferta łączy nowoczesne technologie z doskonale prosperującym sadem! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni ...

Mąkolno (Wielkopolskie, gm. Sompolno)

1 500 000 PLN (9 494 zł/m2)

11
-
158 m2
-
15893152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27901832 15893152 Dwa niezależne mieszkania - jedna nieruchomość, wiele możliwości i ogromny potencjał!Prezentujemy ofertę wyjątkowego domu jednorodzinnego o powierzchni 200 m2, dom położony jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 975 m2 w jednej z najb...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

1 590 000 PLN (7 794 zł/m2)

8
3
204 m2
1965
15782370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25841415 15782370 Nowy dom parterowy w Atanazynie - 115 + 29 m² na działce 852 m² Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim położony w miejscowości Atanazyn , tuż przy granicy z Szamocinem . Idealna propozycja dla os&...

Szamocin (Atanazyn) (Wielkopolskie, gm. Szamocin)

690 000 PLN (4 792 zł/m2)

4
-
144 m2
2025
15602996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22247020 15602996 SIEDLISKO W OTOCZENIU PRZYRODY- WYSZYNKI GM. BUDZYŃ NOWA NIŻSZA CENA !!! Co powiesz na miejsce, gdzie poranek zaczynasz kawą na tarasie z widokiem na ogród, a wieczór kończysz w saunie lub przy kominku.... Przedmiot...

Wyszynki (Wielkopolskie, gm. Budzyń)

990 000 PLN (5 211 zł/m2)

5
1
190 m2
1933
15891361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27895547 15891361 Zborowo – klimatyczna nieruchomość zabudowana szkołą z przełomu wieków 25 min od Poznania działka 2613 m²Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Zborowie, w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie kilka minut spacerem od Jeziora Niepruszewskiego. T...

Zborowo (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

1 290 000 PLN (3 225 zł/m2)

6
-
400 m2
1900