• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 673

15695652 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24106915 15695652 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Na sprzedaż wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem Stara Jabłonka!Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest we wsi Stara Jabłonka, w województwie wielkopolskim w spokojnej i zielonej okolicy, tuż...

Jabłonka Stara (Wielkopolskie, gm. Miedzichowo)

1 500 000 PLN (5 000 zł/m2)

4
-
300 m2
-
15888644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27819214 15888644 Na sprzedaż funkcjonalny dom w atrakcyjnej i prestiżowej lokalizacji w Poznaniu Kiekrzu – blisko centrum tej mieszkaniowo-wypoczynkowej dzielnicy miasta. Ogromnym atutem domu jest duży, zaciszny ogród i bliskość Jeziora Kierskiego (zaledwie kilometr)...

Poznań (Kiekrz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 549 000 PLN (6 196 zł/m2)

6
2
250 m2
1999
15817844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26602852 15817844 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości w malowniczym Runowie, położonym w województwie wielkopolskim, w gminie Kórnik. Ta atrakcyjna propozycja obejmuje trzy kompleksowe elementy, które mogą spełnić oczekiwania zarówno...

Runowo (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

248 000 PLN (4 000 zł/m2)

3
2
62 m2
1950
15887520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulny dom w Łuszczewie niedaleko jeziora 27784886 15887520 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 140 m², położony w spokojnej i malowniczej okolicy.Budynek składa się z parteru oraz poddasza przeznaczonego do własnej adaptacji,...

Łuszczewo (Wielkopolskie, gm. Skulsk)

490 000 PLN (3 500 zł/m2)

4
1
140 m2
2015
15879063 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27607585 15879063 Wyjątkowy dom przy lesie – przestrzeń, komfort i szybki dojazd do Poznania!Szukasz domu, który łączy solidność wykonania z bardzo atrakcyjnym położeniem? Ta oferta została stworzona z myślą o Tobie!Prezentujemy na sprzedaż wykończony z dbałością o de...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 650 000 PLN (6 965 zł/m2)

6
3
236.9 m2
2004
15655895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23395686 15655895 Marzysz o komfortowym domu z dużym ogrodem w otoczeniu lasu? Teraz możesz spełnić swoje marzenie kupując dom w Żabnie koło Mosiny!Przedstawiamy na sprzedaż wolnostojący dom parterowy o pow. użytkowej 162,59 m2, pow. całkowitej 221 m2, położony na obs...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

960 000 PLN (4 344 zł/m2)

4
2
221 m2
2012
15887859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27796786 15887859 Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna położona w Paczkowie, gmina Swarzędz, przy ul. Falistej – dom jednorodzinny dwulokalowy w trakcie budowy, realizowany na podstawie projektu „Dom w Klematisach 9”.To propozycja idealna dla inwestora lub firmy budo...

Paczkowo (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

980 000 PLN (3 983 zł/m2)

12
-
246.04 m2
2025
15698127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24143007 15698127 Dom z dodatkową przestrzenią nieopodal jeziora - Czeszewo, gmina Gołańcz Duża działka 2400 m² 15 minut od jeziora Cena: 539 000 zł Szukasz domu z klimatem w spokojnej, zielonej okolicy? Marzysz o przestrzeni, świeżym powietrzu i mie...

Czeszewo (Wielkopolskie, gm. Gołańcz)

539 000 PLN (2 778 zł/m2)

4
-
194 m2
1973
15692838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24052860 15692838 Dom z duszą w Laskownicy Wielkiej - 101 m² na działce 0,1420 HA CENA:279 000 zł Część dawnego zespołu dworsko-folwarcznego z początku XIX wieku - dla miłośników historii i przestrzeni Jeśli marzysz o klimatycznym domu z historią, du...

Laskownica Wielka (Wielkopolskie, gm. Gołańcz)

279 000 PLN (2 762 zł/m2)

3
-
101 m2
-
15439324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18579690 15439324 PRZESTRONNY DOM W BUDOWIE Z DUŻĄ DZIAŁKĄ I STAWEM NA SPRZEDAŻ, CZESZEWO, GM. GOŁAŃCZ DOM Z OGROMNYM POTENCJAŁEM DO INDYWIDUALNEJ ARANŻACJI, PIĘKNA DUŻA DZIAŁKA ZE STAWEM ORAZ DWA MUROWANE BUDYNKI GOSPODARCZE MOŻLIWOŚĆ ZAMIANY NA MIESZKANI...

Czeszewo (Wielkopolskie, gm. Gołańcz)

410 000 PLN (1 289 zł/m2)

11
-
318 m2
-
15318289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15656158 15318289 DOM PIĘTROWY Z LOKALEM USŁUGOWYM NA PARTERZE, WĄGROWIEC POWIERZCHNIA PARTERU - 113m 2 POWIERZCHNIA PIĘTRA - MIESZKANIE - 118m 2 POWIERZCHNIA DZIAŁKI - 0,0590 HA Dom piętrowy niepodpiwniczony położony w Wągrowcu na osiedlu domów j...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

640 000 PLN (2 783 zł/m2)

11
-
230 m2
-
15866795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27328508 15866795 NOWOCZESNY DOM PARTEROWY Z GARAŻEM WĄGROWIEC, UL. BARTODZIEJSKA Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w Wągrowcu przy ul. Bartodziejskiej — w dogodnej lokalizacji, bezpośrednio przy drodze asfaltowej, zapewniają...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

890 000 PLN (7 542 zł/m2)

3
-
118 m2
2015