• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 673

15824510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26617193 15824510 Wągrowiec ul. Rogozińska Dom z potencjałem - idealny także pod działalność Cena: 160 000 zł Na sprzedaż niewielki, parterowy dom z poddaszem nieużytkowym, położony bezpośrednio przy ul. Rogozińskiej w Wągrowcu. Nieruchomość do własnej aran...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

160 000 PLN (3 333 zł/m2)

11
-
48 m2
-
15674264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23723456 15674264 Dom z duszą i możliwościami adaptacji - Laskownica Wielka, gm. Gołańcz, na sprzedaż Zestawienie powierzchni: Mieszkanie: 145,26m 2 Poddasze do adaptacji na pokoje - ok. 50m 2 Sala - 80m 2 Piwnica - 27,4m 2 Budynki gospodarcze ...

Laskownica Wielka (Wielkopolskie, gm. Gołańcz)

550 000 PLN (2 236 zł/m2)

5
-
246 m2
1920
15746522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25084609 15746522 Dom szeregowy na sprzedaż - Wągrowiec, ul. Św. Wojciecha Cena: 445 000 zł Idealna lokalizacja dla rodzin i osób ceniących wygodę życia w mieście! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) o łącznej powierzchni mieszkal...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

445 000 PLN (2 633 zł/m2)

5
-
169 m2
-
15633889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22905541 15633889 NA SPRZEDAŻ BUDYNEK WIELORODZINNY Z LOKALEM USŁUGOWYM WĄGROWIEC, UL. JANA PAWŁA II Nieruchomość idealna na inwestycję - gotowy dochód od pierwszego dnia! ✔️ 3 lokale mieszkalne ✔️ Lokal handlowo-usługowy z witryną ✔️ Piwnice ...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

699 000 PLN (2 444 zł/m2)

11
-
286 m2
-
15471841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19323835 15471841 Oferta sprzedaży domu - Przysieczyn, osiedle Marynka, gmina Wągrowiec SALON Z ANEKSEM KUCHENNYM * 3 POKOJE * 2 ŁAZIENKI * WIATROŁAP * GARAŻ W BRYLE BUDYNKU Nieruchomość położona na kameralnym osiedlu w miejscowości Przysieczyn. Niewątpliwym atut...

Przysieczyn (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

850 000 PLN (8 019 zł/m2)

4
-
106 m2
-
15266619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14239994 15266619 BUDYNEK MIESZKALNO-USŁUGOWY W WĄGROWCU PRZY UL. WOJSKA POLSKIEGO MIESZKANIE ORAZ LOKAL UŻYTKOWY W CENTRUM WĄGROWCA NA SPRZEDAŻ NOWA NIŻSZA CENA !!! Powierzchnia gruntu: 426m 2 Powierzchnia całkowita pomieszczeń: 199,08m 2 Budynek mies...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

560 000 PLN (2 814 zł/m2)

11
-
199 m2
-
15884797 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27711340 15884797 NOWY DOM w miejscowości SZYDŁOWO koło PIŁY Przedmiotem oferty jest nieruchomość z rynku pierwotnego obejmujący działkę zabudowaną wolnostojącym DOMEM z GARAŻEM w jednej bryle, w stanie surowym zamkniętym z elewacją zewnętrzną. Gwarancja ceny D...

Szydłowo (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

559 000 PLN (3 752 zł/m2)

5
2
149 m2
2026
15887675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27790171 15887675 DOM NA SPRZEDAŻSerdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą miejskiego domu w zabudowie bliźniaczej na Poznańskich Smochowicach przy ul. Sianowska 139A. Nieruchomość oddzielona jest od drugiego budynku pomieszczeniem gospodarczym przedzielony ścia...

Poznań (Smochowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 100 000 PLN (8 800 zł/m2)

4
2
125 m2
2025
15846135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwurodzinny na sprzedaż Kępno 26877007 15846135 Numer oferty w biurze - SDZKLB22026Przestronny dom dwurodzinny z dużą działką z 1988 r.Na sprzedaż przestronny, solidny dom z ogromnym potencjałem. Idealny dla dwóch rodzin, rodziny wielopokoleniowej lub jako inwestycja pod wynajem.Najważniejsze atut...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

1 190 000 PLN (2 521 zł/m2)

7
2
472 m2
1988
15802388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26265616 15802388 Dom na sprzedaż - Chodzież Oferujemy komfortowy, zadbany dom o powierzchni 190,8 m², położony blisko centrum Chodzieży, a jednocześnie w spokojnej, lekko oddalonej od głównego ruchu okolicy. To doskonała propozycja dla rodzin ...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

690 000 PLN (3 632 zł/m2)

6
2
190 m2
-
15709187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24349881 15709187 WYJĄTKOWY DOM W SZAMOCINIE !! Ta nietuzinkowa nieruchomość znajduje się w niedalekiej odległości od malowniczego jeziora. WOLNOSTOJĄCY, N OWOCZESNY I KOMFORTOWY dom został wybudowany i wykończony w wysokim standardzie z dbałością o na...

Szamocin (Wielkopolskie, gm. Szamocin)

1 200 000 PLN (8 333 zł/m2)

3
1
144 m2
2022
15585375 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21885519 15585375 Nieruchomość dla osób poszukujących przestronnego domu w spokojnej okolicy. Dodatkowo duży teren za domem i własne wejście do lasu. NOWA NIŻSZA CENA !!!! Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzc...

Szamocin (Szamocin) (Wielkopolskie, gm. Szamocin)

549 000 PLN (3 229 zł/m2)

8
2
170 m2
1977