• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 672

15746800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25087469 15746800 Na sprzedaż - kamienica w centrum Czarnkowa Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w samym sercu Czarnkowa - urokliwego miasta w województwie wielkopolskim, w powiecie czarnkowsko-trzci...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

698 000 PLN (1 939 zł/m2)

11
-
360 m2
1992
15877878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27582197 15877878 Dom z potencjałem w cenie mieszkania - Trzcianka, os. Domańskiego Są miejsca, które od razu są gotowe do zamieszkania… i są takie, które dają możliwość stworzenia czegoś dokładnie po swojemu. Ta nieruchomość na...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

299 000 PLN (2 931 zł/m2)

5
1
102 m2
-
15775051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25662147 15775051 Czynne gospodarstwo mleczne - 22,79 ha - gmina Wieleń Na sprzedaż samowystarczalne gospodarstwo mleczne o powierzchni 22,79 ha , położone w obrębie Wrzeszczyna i Potrzebowice (gmina Wieleń, powiat czarnkowsko-trzcianecki). To kompletna nieru...

Wrzeszczyna (Wielkopolskie, gm. Wieleń)

2 999 000 PLN (1 999 zł/m2)

5
1
1500 m2
2015
15650124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 23311197 15650124 Na sprzedaż działka rekreacyjna z całorocznym domem w Miałach (gmina Wieleń, woj. wielkopolskie) Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną, zagospodarowaną działkę o powierzchni 577 m² , położoną w malowniczej miejscowości Miały - w otu...

Miały (Wielkopolskie, gm. Wieleń)

299 000 PLN (4 530 zł/m2)

3
-
66 m2
1988
15881829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27649901 15881829 DOM W OTOCZENIU LASÓW DUŻA DZIAŁKA STODOŁA CISZA I PRZESTRZEŃ Dzierżążno Małe , gmina Wieleń Na sprzedaż nieruchomość położona w wyjątkowo spokojnej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie rozległych terenów leśny...

Dzierżążno Małe (Wielkopolskie, gm. Wieleń)

375 000 PLN (3 676 zł/m2)

3
1
102 m2
1932
15867437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27346701 15867437 Urokliwy dom z duszą w sercu Goraja - zapraszamy na prezentację! Z przyjemnością polecam wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Goraj, w gminie Lubasz. To miejsce, gdzie czas płynie wolniej, a codzienność nabiera spokojn...

Goraj (Wielkopolskie, gm. Lubasz)

359 000 PLN (3 149 zł/m2)

2
-
114 m2
1944
15796790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26131294 15796790 Dom z basenem na pięknej, dużej działce 970 000 zł Czarnków Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie z widokiem na ogród, popołudnia spędzone przy prywatnym basenie, a wieczory przy kominku. Ten dom to idealne p...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

970 000 PLN (4 899 zł/m2)

7
2
198 m2
1999
15887568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27786555 15887568 Zapraszam do zapoznania się z ;ofertą wyjątkowego domu, którego projekt, wykonanie oraz wyposażenie zaliczają go do klasy premium. Nieruchomość położona jest w idealnym miejscu, z jednej strony cisza i spokój z drugiej strony szybki dojazd do pracy c...

Siekierki Wielkie (Wielkopolskie, gm. Kostrzyn)

2 190 000 PLN (6 697 zł/m2)

6
-
327 m2
2017
15723534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24634142 15723534 Oferujemy do sprzedaży zadbaną, w pełni ogrodzoną i zagospodarowaną nieruchomość o powierzchni działki 2220 m², położoną w cichej i spokojnej okolicy.Parametry nieruchomości:Dom mieszkalny: 85 m², po gruntownym remoncie wewnątrz - stan do natychmiast...

Turek (Wielkopolskie, gm. Turek)

650 000 PLN (7 647 zł/m2)

4
-
85 m2
-
15876092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27531156 15876092 Dom wolnostojący z dużą działką 1431 m² - Sierosław k. PoznaniaNa sprzedaż przestronny, zadbany dom wolnostojący położony w Sierosławiu, w gminie Tarnowo Podgórne, na obrzeżach Poznania. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w bliskiej odleg...

Sierosław (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

1 649 000 PLN (5 534 zł/m2)

5
-
298 m2
2001
15821462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26610812 15821462 Czarnków , centrum miasta , 480 m² , NOWA CENA: 599 000 zł Na sprzedaż nieruchomość o ponadprzeciętnej skali i realnym potencjale inwestycyjnym , położona w ścisłym centrum Czarnkowa. Budynek o łącznej powierzchni 48...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

599 000 PLN (1 248 zł/m2)

8
2
480 m2
1860
15851999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27023178 15851999 2 poziomy, 2 mieszkania lub jeden rodzinny dom - Lubasz, ul. Kwiatowa Na sprzedaż dom jednorodzinny w Lubaszu (ul. Kwiatowa) - idealny dla rodziny lub inwestora. Dwa poziomy, duża działka 900 m² , możliwość wydzielenia dw&am...

Lubasz (Wielkopolskie, gm. Lubasz)

400 000 PLN (2 139 zł/m2)

5
2
187 m2
1984