• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 672

15887082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom wolnostojący z dużym ogrodem 27775303 15887082 Komfortowy dom wolnostojący Bytkowo k. Rokietnicy ok. 112 m² + poddasze gotowy do wprowadzeniaNa sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom wolnostojący z 2008 roku, położony w spokojnej okolicy w miejscowości Bytkowo, w sąsiedztwie nowoczesnej zabud...

Bytkowo, Bytkowo

1 250 000 PLN (11 161 zł/m2)

5
2
112 m2
2008
15695503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obniżka ceny! 24104406 15695503 Dom z czerwonej cegły - na wsi, z ogródkiem - Połajewo, ul. WiniaryCena do negocjacji.Tylko u nas! Oferta na wyłącznośćNa sprzedaż wyjątkowy i solidny dom z duszą, z czerwonej cegły o powierzchni ok. 100 m², zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomuni...

Połajewo (Wielkopolskie, gm. Połajewo)

210 000 PLN (2 100 zł/m2)

4
1
100 m2
1925
15873169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27513545 15873169 Duża działka 2600 m2, stodoła, garaż, dom ok.100 m2, sprzedaż. Szukasz miejsca z klimatem, przestrzenią i realnym potencjałem? Ta nieruchomość w Woszczkowie (powiat rawicki) daje możliwości. Dom ok.100 m2, duża działka 2600 m2 i komplet za...

Woszczkowo (Woszczkowo) (Wielkopolskie, gm. Miejska Górka)

415 000 PLN (4 150 zł/m2)

3
1
100 m2
1956
15870988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27450755 15870988 Na sprzedaż dom, Krobia, centrum, 2 wejścia, 8 pokoi, garaż, budynki gospodarcze. Krobia, dom centrum, 8 pokoi, budynki gospodarcze, sprzedaż. Na sprzedaż przestronny dom rodzinny ok.200 m2 z zabudową gospodarczą - Krobia, blisko Rynku, po...

Krobia (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Krobia)

690 000 PLN (3 450 zł/m2)

7
1
200 m2
1970
15883948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27686910 15883948 Na sprzedaż komfortowy dom, 6 pokoi, 3 łazienki, Rawicz, Sierakowo. Dom, który rośnie razem z rodziną przestrzeń, prywatność i możliwości Rawicz - Sierakowo. To miejsce stworzone z myślą o rodzinie - takiej, która potrzebuje przestrzeni, ...

Rawicz (Sierakowo) (Wielkopolskie, gm. Rawicz)

1 487 000 PLN (5 719 zł/m2)

6
1
260 m2
2004
15725073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24668728 15725073 KAMIENICA INWESTYCYJNA NA SPRZEDAŻ - RAWICZ. Obiekt mieszkalno-usługowy 7 lokali 4782 m2 działki Oferta biznesowa na wyłączność. Kamienica o charakterze historycznym z doskonale prosperującą bazą hotelowo-restauracyjną. Przedmiotem ...

Rawicz (Hallera) (Wielkopolskie, gm. Rawicz)

1 329 000 PLN (2 902 zł/m2)

12
1
458 m2
1915
15777819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Dochodowa kamienica! Niższa cena! 25738118 15777819 Dochodowa kamienica - Centrum Gołańczy - tylko u nas!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy znajdującej się w centrum m. Gołańcz (woj. wielkopolskie, powiat wągrowiecki).Kamienica usytuowana jest na działce po powierzchni 937 mkw. W...

Gołańcz (Wielkopolskie, gm. Gołańcz)

649 000 PLN (1 180 zł/m2)

10
5
550 m2
1930
15886568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761999 15886568 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż dom jednorodzinny położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych – idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, przestrzeń oraz możliwość aranżacji wnętrza według własnych potrzeb.Budynek ...

Opalenica (Wielkopolskie, gm. Opalenica)

799 999 PLN (4 324 zł/m2)

6
-
185 m2
1961
15886548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27761842 15886548 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż klimatyczny, w pełni urządzony dom o powierzchni 150 m², położony w bardzo dobrej lokalizacji Ostrowa Wielkopolskiego – ok. 5 minut od centrum i galerii Ostrovia.Dom przeszedł gruntowny remont ...

Ostrów Wielkopolski (Krępa) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

849 000 PLN (8 490 zł/m2)

5
-
100 m2
1985
15718659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Pasywny, fotowoltaika, własne ujęcie wody !! 24553491 15718659 Na sprzedaż wyjątkowy dom w stylu Dworku w miejscowości Krępsko k. PiłyOBNIŻKA CENYJeśli marzysz o życiu w zgodzie z naturą, z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dostępem do miasta - ta nieruchomość jest dla Ciebie!Dom wolnostojący, parterowy ...

Krępsko (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

1 389 000 PLN (9 921 zł/m2)

6
2
140 m2
2004
15509120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obniżka Ceny Dom w znakomitej lokalizacji Kaczory 20116342 15509120 Dom wolnostojący z dodatkowym budynkiem mieszkalnym.Dom wolnostojący w Kaczorach to imponująca nieruchomość z uroczym ogrodem, idealna dla osób poszukujących przestrzeni i wygody. Oto opis:Lokalizacja:Dom położony jest w malowniczym mieście Kaczory, ...

Kaczory (Wielkopolskie, gm. Kaczory)

950 000 PLN (3 167 zł/m2)

7
2
300 m2
1980
15801663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26245692 15801663 OPISNa sprzedaż nieruchomość położona w sercu prężnie rozwijającej się Rokietnicy, zaledwie 20 km od centrum Poznania.To idealna propozycja zarówno dla rodziny marzącej o dużej działce i spokojnym otoczeniu, jak i dla inwestora, który dostrzeże poten...

Rokietnica (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

1 040 000 PLN (11 556 zł/m2)

3
1
90 m2
1970