• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 672

15885859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27743559 15885859 Nowoczesny dom bliźniaczy blisko Poznania k. Kiekrza natura + miastoNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w kameralnej inwestycji „W Brzozach” w miejscowości Kobylniki, blisko Kiekrza i Jeziora Kierskiego.To...

Kobylniki (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

1 299 000 PLN (8 820 zł/m2)

5
-
147.28 m2
2026
15711186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24394091 15711186 Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w urokliwej miejscowości **Brenno, przy ul. Leszczyńskiej**. To idealne miejsce dla osób szukających harmonii między nowoczesnym stylem życia a bliskością natury – dom znajduj...

Brenno (Wielkopolskie, gm. Wijewo)

949 000 PLN (4 414 zł/m2)

5
-
215 m2
2014
15758779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25330692 15758779 Willa modernistyczna na Starym Grunwaldzie – mieszkaj i zarabiaj4 księgi wieczyste jeden właściciel klarowny stan prawnyAdres mówi sam za siebie – ul. Ostroroga, prestiżowy Stary Grunwald.Modernistyczna willa z 1933 roku to unikalna propozycja dla ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

7 100 000 PLN (13 371 zł/m2)

10
4
531 m2
1933
15765457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25470660 15765457 Przedstawiamy nietuzinkową nieruchomość zlokalizowana w Szydłowie zaledwie 7km od Piły. Na działce o pow. 5246 m 2 znajduje się dom jednorodzinny o pow. 254 m 2 , z przodu przy wjeździe jest budynek magazynowo - garażowy o pow. 327m 2 Cena ...

Szydłowo (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

3 600 000 PLN (11 009 zł/m2)

6
3
327 m2
2018
15868305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27376421 15868305 Ekskluzywny i komfortowy dom na poznańskim Strzeszynie. Przestrzeń i wygoda, elegancja i styl. Nowoczesne rozwiązania oraz najwyższa jakość materiałów, wykonania i wykończenia! Funkcjonalny układ pomieszczeń i świetny stan techniczno-estetyczny. Wypo...

Poznań (Strzeszyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 990 000 PLN (13 300 zł/m2)

6
2
300 m2
2019
15884611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom/wysoki standard/piękny ogród/oranżeria/garaż/ 27706549 15884611 Nowoczesna Rezydencja pod Lasem - Komfort, Styl i Ogród Marzeń w SulmierzycachSzukasz domu, który łączy luksusowe wykończenie z bliskością natury? Poznaj posiadłość o powierzchni 260 m², gdzie przestrzeń nabiera nowego znaczenia.Zlokalizowany w spoko...

Sulmierzyce (Wielkopolskie, gm. Sulmierzyce)

995 000 PLN (3 827 zł/m2)

6
2
260 m2
2002
15706081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom do własnej adaptacji 24298066 15706081 Dom w Nowej Wsi Ujskiej, doskonała lokalizacja, dodatkowe pomieszczenia w cenie!Tylko w naszym biurzeOferta na wyłączność!Dom w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie blisko wszystkich niezbędnych udogodnień.Murowany bliźni...

Nowa Wieś Ujska (Wielkopolskie, gm. Ujście)

319 000 PLN (6 135 zł/m2)

3
1
52 m2
1958
15870548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27429732 15870548 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 130 m2 + gabinetgaraż, położony w Tarnowie Podgórnym. Dom wybudowany w 2005 roku. Posadowiony na zagospodarowanej działce o powierzchni 372 m2. Działka ogrodzona. Dom z dużym potencjałem - posiad...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

799 000 PLN (6 146 zł/m2)

5
2
130 m2
2005
15735560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24858365 15735560 Polecam na sprzedaż urokliwy dom jednorodzinny w Pobiedziskach. Nieruchomość sąsiaduje bezpośrednio z lasem oraz jeziorem (odległość domu do jeziora to zaledwie 300 metrów) - znajduje się przy ul. Rzecznej - jest to bardzo spokojna ulica. Budynek...

Pobiedziska (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

2 390 000 PLN (9 560 zł/m2)

6
2
250 m2
2010
15762640 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25408071 15762640 Polecam Na sprzedać dom jednorodzinny położony na ul. Sanockiej w Pokrzywnie - miejscowość bezpośrednio sąsiadująca z Poznaniem. Budynek z przełomu lat 7080 utrzymany w dobrym stanie technicznym. Powierzchnia 200 m2, na którą składają się dwie ko...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 150 000 PLN (5 750 zł/m2)

7
-
200 m2
1980
15835707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26939929 15835707 Na sprzedaż świetny dom jednorodzinny położony w prestiżowej lokalizacji przy ul. Wiewiórczej, tuż obok malowniczej Malty. Ta nieruchomość to świetna propozycja dla osób ceniących komfort, spokój i doskonałe połączenia komunikacyjne.   Budynek, odd...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 350 000 PLN (9 000 zł/m2)

4
2
150 m2
2003
15456667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18987074 15456667 Połowa domu wiejskiego w ustronnym leśnym zakątku w północnej Wielkopolsce. NOWA, OBNIŻONA CENA!!! W budynku zlokalizowane są dwa niezależne lokale mieszkalne, każdy z odrębnym wejściem. Jeden z lokali jest przedmiotem tej oferty. Lokal ma odrębną ...

Sypniewo (Klotyldzin) (Wielkopolskie, gm. Margonin)

155 000 PLN (1 598 zł/m2)

3
1
97 m2
1920