• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 672

15850804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27007478 15850804 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 130 m2 + gabinetgaraż, położony w Tarnowie Podgórnym. Dom wybudowany w 2005 roku. Posadowiony na zagospodarowanej działce o powierzchni 372 m2. Działka ogrodzona. Dom z dużym potencjałem - posiad...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

799 000 PLN (6 146 zł/m2)

5
2
130 m2
2005
15884427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27701810 15884427 0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam na sprzedaż parterowy dom o powierzchni ok. 86 m2. Dom jest w zabudowie bliźniaczej i został w dużej mierze w...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

630 000 PLN (7 326 zł/m2)

3
-
86 m2
1960
15884915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27714674 15884915 NOWY DOM w miejscowości SZYDŁOWO koło PIŁY Przedmiotem oferty jest nieruchomość z rynku pierwotnego obejmujący działkę zabudowaną wolnostojącym DOMEM mieszkalnym jednorodzinnym w stanie surowym zamkniętym z elewacją zewnętrzną. Gwarancja ceny D...

Szydłowo (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

449 000 PLN (4 446 zł/m2)

4
1
101 m2
2026
15502078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19965265 15502078 Nowoczesny dom o powierzchni 170 m² w Sierakowie - idealny dla dwóch rodzin! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w Sierakowie, który łączy w sobie nowoczesny styl z praktycznymi rozwiązania...

Sieraków (Wielkopolskie, gm. Sieraków)

969 000 PLN (5 700 zł/m2)

6
2
170 m2
-
15687207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23959333 15687207 Piła os. Podlasie NOWY i ATRAKCYJNY lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym dwu-lokalowym położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Pile Idealne miejsce dla RODZINNY !! Połowa domu o powierzchni użytkowej 100,6...

Piła (Podlasie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 150 000 PLN (11 500 zł/m2)

5
2
100 m2
2022
15489837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19728445 15489837 REZERWACJAPrezentuję na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o pow. ok. 100 m², usytuowany w Luboniu przy ulicy Ks. Streicha, w odległości 450 m od skrzyżowania z ulicą Powstańców Wielkopolskich (szybki wyjazd w kierunku Poznania oraz do węzła autost...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

820 000 PLN (8 325 zł/m2)

4
2
98.5 m2
-
14728450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 172233 14728450 0% prowizji dla kupującego,całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 160 m2, z działką o powierzchni 628 m2 . Nieruchomość znajduje ...

Swarzędz (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

990 000 PLN (6 188 zł/m2)

5
-
160 m2
1995
15611092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22421677 15611092 0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam na sprzedaż dom o powierzchni ok. 80 m2. Dom został w dużej mierze wyremontowany. Nieruchomość znajduje się n...

Koszuty (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

675 000 PLN (8 438 zł/m2)

3
-
80 m2
1975
15872408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27491842 15872408 0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. Opiekun oferty: Michał Godziewski 601 727 222 Polecam Państwu ładny i bardzo funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o metrażu  702 m2. Dom znajd...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

749 000 PLN (6 748 zł/m2)

4
-
111 m2
1935
15665678 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23580962 15665678 0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam nieruchomość składającą się z wyremontowanego domu mieszkalnego wolnostojącego o powierzchni ok. 120 m2 z bud...

Solec (Wielkopolskie, gm. Krzykosy)

749 000 PLN (6 242 zł/m2)

6
-
120 m2
1958
15726461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24700143 15726461 Polecam na sprzedaż dom w bardzo dobrej lokalizacji, w bezpośrednim sąsiedztwie parku ze starodrzewiem, w bliskiej odległości od centrum. Dom znajduje się na zagospodarowanej działce o powierzchni 2090 m2. Nieruchomość posiada wiele nowoczesnych ro...

Środa Wielkopolska (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

1 600 000 PLN (3 636 zł/m2)

8
2
440 m2
-
15884406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27700707 15884406 Parterowy dom z pięknym ogrodem Suchy Las spokojna okolica Cena: 1.869.000 zł Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji, w spokojnej, zielonej i urokliwej części Suchego Lasu. Podstawowe i...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

1 869 000 PLN (10 103 zł/m2)

5
1
185 m2
2015