• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 672

15738721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24912466 15738721 KWADRAT prezentuje na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie szeregowej - MIKORZYN Oferujemy wyjątkowe domy o powierzchni 100,46m², położone w spokojnej i zielonej okolicy, zaledwie kilkanaście minut od centrum Kępna. To idealna...

Mikorzyn (Wielkopolskie, gm. Kępno)

523 000 PLN (5 230 zł/m2)

4
-
100 m2
2025
15213943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12782535 15213943 Na sprzedaż wspaniały dom z duszą z wielkimi możlwościami.Dom o metrażu 156 m2 składający się z pięciu pokoi,dwóch łazienek i dwóch kuchni.Możliwość domu dwurodzinnego.Nieruchomość usytuowana na cichej, osiedlowej uliczce, położona na narożnej dział...

Piła, Krasińskiego

869 000 PLN (5 571 zł/m2)

5
2
156 m2
1960
15882404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27663156 15882404 Przestronny i funkcjonalny dom w Suchym Lesie Przestronny i funkcjonalny dom w Suchym Lesie. Komfort i prywatność dla dużej rodziny. Dobry stan techniczny i bardzo atrakcyjna lokalizacja w aglomeracji poznańskiej.Spokojne osiedle domów 1-rodzinnych. ...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

2 500 000 PLN (7 042 zł/m2)

8
2
355 m2
1983
15881434 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27630878 15881434 DOM WOLNOSTOJĄCY Na sprzedaż wyjątkowa willa o powierzchni całkowitej 380,50 m², położona na przepięknej działce o powierzchni 7211 m², otoczonej starodrzewiem i bezpośrednim sąsiedztwem lasu.To idealna propozycja dla osób szukających ciszy, prywatno...

Borówiec (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

4 100 000 PLN (10 775 zł/m2)

6
3
380.5 m2
2003
15872453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom z potencjałem w Szamocinie 27493736 15872453 Dom z ogromnym potencjałem 4 garaże duża działka i prywatnośćSzukasz domu, który możesz dopasować idealnie do swoich potrzeb?Ta nieruchomość daje Ci dokładnie to — przestrzeń, możliwości i komfort życia w spokojnej okolicy.Na sprzedaż dom o powierz...

Szamocin (Wielkopolskie, gm. Szamocin)

400 000 PLN (2 500 zł/m2)

3
1
160 m2
1960
15878179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27590276 15878179 Na sprzedaż duży dom piętrowy o powierzchni ok. 250 m2 + piwnica ok 125 m2 + garaż na działce 451 m2.Przystanek autobusowy ok 600 m od domu.Lotnisko Ławica ok. 800 m2Dom obecnie posiada 2 duże samodzielne mieszkania po ok 125 m2.Na parterze:- przestr...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 450 000 PLN (5 800 zł/m2)

8
2
250 m2
1980
15872680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27499643 15872680 Na sprzedaż dom jednorodzinny z dużym potencjałem, położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Swarzędzu – przy ul. Strzeleckiej.Nieruchomość usytuowana jest na przestronnej działce o powierzchni 1324 m², która stanowi jej największy a...

Swarzędz (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

1 300 000 PLN (11 818 zł/m2)

4
1
110 m2
1995
15861875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27215756 15861875 Wyjątkowa oferta domu na sprzedaż w Rokietnicy, w świetnej lokalizacji przy ul. Rolnej. Warta rozważenia, jeśli szukacie Państwo domu z dużym ogrodem lub możliwości połączenia funkcji mieszkalnej z prowadzeniem firmy.Na dużej działce znajduje się bow...

Rokietnica (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

1 590 000 PLN (8 196 zł/m2)

5
2
194 m2
1998
15708032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24333716 15708032 Klimatyczna posiadłość w sercu lasu - gmina Okonek, powiat złotowski Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nieruchomości gruntowej o łącznej powierzchni 0,8050 ha , położonej w malowniczym, leśnym otoczeniu, z dala od zwartej...

Chwalimie (Wielkopolskie, gm. Okonek)

699 000 PLN (4 821 zł/m2)

5
-
145 m2
-
15869860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27410866 15869860 NOWA CENA!!! DOM JEDNORODZINNY - PIŁA OSIEDLE MOTYLEWO pow. użytkowa 150 m 2 , 5 pokoi, działka 2467 m 2 , garaż z pom. gospodarczym, pięknie zagospodarowany ogród! Dom w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych na osied...

Piła (Motylewo) (Wielkopolskie, gm. Piła)

929 000 PLN (6 193 zł/m2)

5
2
150 m2
2002
15862055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27221783 15862055 DOM WOLNOSTOJĄCY DOBRZYCA (GM. SZYDŁOWO) o pow. użytkowej 194 m 2 , 5 pokoje, garaż w bryle na działce 1157 m 2 Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym. Nieruchomość zlokalizowana na spokojnej ulicy z dala od drog...

Dobrzyca (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

829 000 PLN (2 801 zł/m2)

5
2
296 m2
-
15791949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26002305 15791949 DOM WOLNOSTOJĄCY W STANIE DEWELOPERSKI KRZEWINA (GM. KACZORY) o pow. użytkowej 130,5 m 2 , 4 pokoje, garaż w bryle na działce 1061 m 2 Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący w stanie deweloperskim. Nieruchomość zlokalizowana na wyjeździe z ...

Kaczory (Wielkopolskie, gm. Kaczory)

649 000 PLN (4 056 zł/m2)

4
2
160 m2
-